Рядко срещана наглост в Арон

  • 8 858
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
ние там си харесахме едно шкафче, съвсем просто и изчистено, дето се вика: 3 дъски на кръст. имаха 2 такива еднакви изложени, но като тръгнахме да плащаме, казаха, че се плаща сега, а се чака за поръчката около 45 работни дни... е, като сметнахме съботите и неделите + разните празници, които наближаваха и се оказа, че ще го чакаме около 3 месеца  #Crazy - не, благодаря...
а и консултантките са едни натровени, не е истина  Sick

# 16
  • Мнения: 35 968
"Арон" е класика в наглостта, мерило за анти-клиентско отношение!

# 17
  • Мнения: 136
Нямам думи да се възмутя! И в крайна сметка какво стана с гардероба?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 061
Лелеее, като чета тези безумия чак смешно ми става на какво се бях възмутила пък аз - търсихме си столове за всекидневна и ниска холна масичка. Харесахме си там някакви, но бяха в по-тъмен цвят и ги искахме светли - не можело, такива били  newsm78 не се произвеждали с друга дамаска нито в друг цвят дърво. ОК. Харесахме си холна масичка - и нея не ни я продадоха, защото била мостра, трябвало да си поръчаме и да чакаме 45 дни и ние си тръгнахме, ама доста ги псувах тогава. Сега като чета - ми това нищо не било! Тези от какво се препитават не мога да разбера, като си гонят така клиентите???

# 19
  • Мнения: 1 544
ужас не мога да повярвам  Shocked ние единственото нещо което сме си купували от там е гардероба ни преди 3-4 години .Трикрилен с рафтове чекмеджета огледало ,абе страхотен за 330 лева и то без дефекти а просто този модел спирали да го произвеждат та за гаранция не съм се сетила да питам ,но срещу 10 лева ни го докараха 4 дена по късно. Много сме доволни ,но явно сме имали късмет.

# 20
Това е пълна идиотщина, наистина и естествено може да се случи само у нас.
Редно е да се вземат мерки, за да не прави всеки каквото му скимне.
Винаги ме е ужасявала липсата на каквата и да било дисциплина и отговорност.

# 21
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Боже, аз смятах спалня да си купуваме от там??? Ми сега?

# 22
  • Мнения: 205
като чета,май не е рядко срещана наглост

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Вчера ходихме в Арон в Нова Деница Младост. Не знам какъв прозорец са забравили отворен, трябва да е бил към басейн  Mr. Green Ясно личат следи от голямо наводнение, повечето от мострите са с раздути крака или вратички, има мухъл. Заради това има и голямо намаление на повредените мебели...

# 24
  • Мнения: 1 205
Освен всичко са и по-скъпи. Доста мебелни магазини работят с един и същ завод в Полша, Арон също съответно и каталозите им са еднакви така, че ако сте си харесали нещо от Арон запомнете модела и го потърсете в друг магазин.
Ние си харесахме гардероб в Арон с намалението е 609лв срок на доставка 45раб.дни, а в Дизма без лятно намаление е 521лв 20 кал.дни доставка и 1 година гаранция дори и без техен монтаж.

# 25
Ne mi se viarva tva da e istina. Pazaruvali sme 4 pati ot tam i pochti celia ni apartament e obzaveden ot aron. Vinagi sme bili dovolni, edinia pat samo chakahme okolo 50 dni za dostavkata  Confused.  za smetka na tova kogato imahme problemi sus spalniata koiato si kupihme predi 2 godini - horata ot aron doidoha 2 dena sled kato se obadihme i opraviha vsichko, pari ne ni vzeha  Shocked    a za natrovenite prodavachki - verno e!!!   bowuu

# 26
BELINDA  !!!  Prochetoh razkaza ti za tvoia kolega deto ARON mebelite sa mu vzeli 400 leva,ama tva mi se struva debelashka lqga.Moge bi  gospodina e s osnovno obrazovani ta ne znae kqde da se oplache.Ami ima sqjuz na potrebitelite,ako tova e vjarno shte imat golemi problemi.
   S men pqk bjaha izkljuchitelno korektni samo deto zakqsnjaha 1 chas ot ugovorenija  za montaga.Obzavela sqm si  neshta za poveche ot 6000  lv.Predi 4 godini  zakupih  garderob na koito deteto se ljuleeshe poveche   i minalija mesec mu padna vratata zaedno s  stranisata.Obdih se v firmata i vjarno ne dodoha sqshtija den no sled 4-5  dni  minaha,otremontiraha mi vsichko,che i ne piha po edno uiski  - bilo im zabraneno- pochustvah se dosta nelovko kato mi otkazaha i da si platja,ta zatova mnogo ne vjarvam na tvoja kolega,moge bi raboti  v konkurentna firma ta i govori  takiva vmesto da vzeme da gi osqdi.

# 27
  • Мнения: 245
доколкото съм чувала, тук пък от Арон ти носят мебелите безплатно, но си взимат 40% за монтаж. и наистина, гаранцията отпада, ако си го монтираш ти. същото е и като си купиш климатик, ако монтажът не е включен в цената. чиста проба изнудване. тия хора се съдят, ама трябва да има поне 10 човека, завели искове едновременно!

# 28
 Това са глупости! Там имаше 2 наводнения и разпродаваха мебелите, а това, че не са продали на колежката на колегата ти гардероб са глупости! Персоналът наистина плаче за промяна, но все пак - нека сме коректни!

# 29
  • Мнения: 385
Забелязвам, че много народ е впечатлен и пуснал само по един пост в целия форум! Не ви ли се струва странно, някой да се регистрира, за да си пусне защитата в полза на Арон?

Общи условия

Активация на акаунт