Каква прическа ще подхожда на тази рокля...

  • 9 890
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897


Ох Зори..много си хубава мама му стара  Embarassed....................

прическата- пусната коса, изправена с преса според мен, може само част от косата да бъде прибрана, която е около лицето ти, или може изцяло да си е пусната.  Peace

Ох,стана ми жега нещо Embarassed Embarassed Embarassed10х!!

Тъкмо ми се заформиха някои идейки  за прибрана коса,сега пак се разколебах... Grinning Какво да правя като и за двата варианта има такива хубави идеи newsm78

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 21:53 от Zorie

# 16
  • Мнения: 3 835
Моят глас също е за прибрана коса. Все пак и етикетът е такъв.  Wink
Но да не е нещо много сложно - не си булката.
Весело изкарване!  Peace

# 17
  • Мнения: 2 849
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace
И прибрана и пусната ,хубавото си е хубаво . Crazy

# 18
  • Мнения: 5 622
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace

С коя мадама си приличат? То на снимката с роклята си е тя  Wink

# 19
  • Мнения: 2 849
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace

С коя мадама си приличат? То на снимката с роклята си е тя  Wink
Да ,на нея ми прилча .Малко веждите се разминават . На снимките на Лео . Joy :

# 20
  • Мнения: 7 474
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace

С коя мадама си приличат? То на снимката с роклята си е тя  Wink


С тази и нейната снимка в дясно с детето!


Да,тази много ми харесва,а и цветът на косата също ми допада(нали и аз съм с кафяви очи,предполагам ще ми отива и на мен),прическата хем е леко небрежна,хем елегантна,младежко излъчване придава Grinning yes

# 21
  • Мнения: 5 622
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace

С коя мадама си приличат? То на снимката с роклята си е тя  Wink


С тази и нейната снимка в дясно с детето!


Да,тази много ми харесва,а и цветът на косата също ми допада(нали и аз съм с кафяви очи,предполагам ще ми отива и на мен),прическата хем е леко небрежна,хем елегантна,младежко излъчване придава Grinning yes

Ааа, имала си предвид прилика на Зори с Джесика Симпсън ли?  Wink Не стана ясно понеже от онзи ти пост.

Много я харесвам Джесика аз....  Wink

# 22
  • Мнения: 2 897


Ааа, имала си предвид прилика на Зори с Джесика Симпсън ли?  Wink Не стана ясно понеже от онзи ти пост.

Много я харесвам Джесика аз....  Wink

И аз много я харесвам,за това така се смутих като ме сравниха с нея,много е хубава ,тя май не е много висока,по това определено си приличаме Wink Laughing

# 23
  • Мнения: 98
Моят глас ще е за пусната коса, защото много голо става горе. Трябва или шал или масивно колие (честно казано трудно ще избереш колие за този перфектен тоалет, пък и ще е допълнителен разход). Но и аз мисля че трябва съвсем леко да начупиш цялата коса, т.е. един романтичен вид да придобие. А и няма да се притесняваш постоянно за прическата си.
П.С. Много красива рокля и много добре ти стои. Ако не е тайна кой е производителя и каква е цената.
         newsm10  newsm53  newsm26

# 24
  • Мнения: 5 622


Ааа, имала си предвид прилика на Зори с Джесика Симпсън ли?  Wink Не стана ясно понеже от онзи ти пост.

Много я харесвам Джесика аз....  Wink

И аз много я харесвам,за това така се смутих като ме сравниха с нея,много е хубава ,тя май не е много висока,по това определено си приличаме Wink Laughing

Да ти кажа, с подходящ грим и същата прическа, наистина ще има прилика  Wink  Hug

# 25
  • Мнения: 2 897


Ааа, имала си предвид прилика на Зори с Джесика Симпсън ли?  Wink Не стана ясно понеже от онзи ти пост.

Много я харесвам Джесика аз....  Wink

И аз много я харесвам,за това така се смутих като ме сравниха с нея,много е хубава ,тя май не е много висока,по това определено си приличаме Wink Laughing

Да ти кажа, с подходящ грим и същата прическа, наистина ще има прилика  Wink  Hug

Трябва май и веждите да си пусна...ама  нослето по-трудно ще го докарам,моето е леко вирнато,нейното-право...Шегата на страна,ама тези дни мислех да си отрежа бретона(отново след 3 годишна пауза)нещо подобно на този на Джесика.Какво ще кажеш,одобряваш ли?

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 22:50 от Zorie

# 26
  • Мнения: 4 195
Поводът е сватба,на която съм само гост,така,че не ме задължава да съм прекалено официална.Колебая се дали да съм с пусната коса или прибрана.Разгледах доста снимков материал,харесаха ми варианти както със спусната коса,така и с прибрана ,които да подхождат на този модел рокли  и честно казано не мога да решаnewsm12 Какво ще ме посъветвате вие,кой е по-удачният вариант?Ето и роклята:
http://torrents.linkos.bg/bitbucket/STA42939.JPG
http://torrents.linkos.bg/bitbucket/STA42948.JPG

Ох Зори..много си хубава мама му стара  Embarassed....................

прическата- пусната коса, изправена с преса според мен, може само част от косата да бъде прибрана, която е около лицето ти, или може изцяло да си е пусната.  Peace
и аз съм на същото мнение и за прическата и за красотата ти, казах ти го и в темата за булките.
не вдигай косата, прибери само тази над очите ти и около тях Peace

# 27
  • Мнения: 5 622


Ааа, имала си предвид прилика на Зори с Джесика Симпсън ли?  Wink Не стана ясно понеже от онзи ти пост.

Много я харесвам Джесика аз....  Wink

И аз много я харесвам,за това така се смутих като ме сравниха с нея,много е хубава ,тя май не е много висока,по това определено си приличаме Wink Laughing

Да ти кажа, с подходящ грим и същата прическа, наистина ще има прилика  Wink  Hug

Трябва май и веждите да си пусна...ама  нослето по-трудно ще го докарам,моето е леко вирнато,нейното-право...Шегата на страна,ама тези дни мислех да си отрежа бретона(отново след 3 годишна пауза)нещо подобно на този на Джесика.Какво ще кажеш,удобряваш ли?


Ако питаш мен-одобрявам, напълно. То това не е типичният бретон, равен и до над очите, а е на една страна, който е много по-модерен от класическият  Peace

Аз имах нещо подобно, но ми беше леко неудобно, че ми влизаше все в очите и пак го пуснах да си израсте  Tired

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз давам глас за вдигната коса и по-конкретно прическата на Джесика Симпсън. Имаш хубаво лице, което с прибрана коса ще се подчертае още повече.

# 29
  • Мнения: 2 897



Ако питаш мен-одобрявам, напълно. То това не е типичният бретон, равен и до над очите, а е на една страна, който е много по-модерен от класическият  Peace

Аз имах нещо подобно, но ми беше леко неудобно, че ми влизаше все в очите и пак го пуснах да си израсте  Tired

Неудобно,ама красиво newsm53,ще го отрежа аз и без това много се задържах в този вид,нещо си изневерих напоследък в това отношение,пък и цветът има нужда от освежаване,може би малко потъмняване,че лятото си отива...

Общи условия

Активация на акаунт