Каква прическа ще подхожда на тази рокля...

  • 9 903
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
Поводът е сватба,на която съм само гост,така,че не ме задължава да съм прекалено официална.Колебая се дали да съм с пусната коса или прибрана.Разгледах доста снимков материал,харесаха ми варианти както със спусната коса,така и с прибрана ,които да подхождат на този модел рокли  и честно казано не мога да решаnewsm12 Какво ще ме посъветвате вие,кой е по-удачният вариант?Ето и роклята:
http://torrents.linkos.bg/bitbucket/STA42939.JPG
http://torrents.linkos.bg/bitbucket/STA42948.JPG

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Ако няма да имаш нищо на раменете си - пусната.

# 2
  • Мнения: 1 937
Прибрана коса!
Ръцете и раменете ти са нежни и красиви, не ги крий!   bouquet

А и роклята си е официална.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 381
и аз бих ти предложила кок, нещо в стил 50-те, подобно на това на това на 2-ра снимка на Leo. Хем не е много строго, хем не са букли и къдрици.

Ако не те влече идеята, може и пусната, но с по завити крайща , но не с път по средата, повдигната на върха( където свършва пътя) ...абе пак стил 50-те. Ако изнамеря снимка ще ти пратя.

# 5
  • Мнения: 614
Още един глас за прибрана коса, предложенията на Лео много ми допадат и мисля, че ще ти стоят супер  newsm10

# 6
  • Мнения: 2 897

Да,тази много ми харесва,а и цветът на косата също ми допада(нали и аз съм с кафяви очи,предполагам ще ми отива и на мен),прическата хем е леко небрежна,хем елегантна,младежко излъчване придава Grinning yes

# 7
  • Мнения: 7 474
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace

# 8
  • Мнения: 5 103
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace
Peace Peace

# 9
  • Мнения: 136
И аз съм за прическа с прибрана коса, но нещо по-интересно. Тъй като роклята е изчистена, може прическата да бъде по-екстравагантна, примерно да стърчат тук-там кичури. Защо не разгледаш сайта на Kапанов, има страхотни идеи: http://kapanov.net

# 10
  • Мнения: 2 897
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace
Peace Peace

Леле вие какво ме направихте EmbarassedМного красива ме изкарахте Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 271
Моят глас ще е за пусната коса, защото много голо става горе. Трябва или шал или масивно колие (честно казано трудно ще избереш колие за този перфектен тоалет, пък и ще е допълнителен разход). Но и аз мисля че трябва съвсем леко да начупиш цялата коса, т.е. един романтичен вид да придобие. А и няма да се притесняваш постоянно за прическата си.
П.С. Много красива рокля и много добре ти стои. Ако не е тайна кой е производителя и каква е цената.

# 12
  • Мнения: 7 186
И аз смятам, че с вдигната коса ще е най- добре. Може и да не е напълно прибрана, а да има пуснати кичури тук- там, за да е по- раздвижена.
А роклята е много хубава и ти стои страхотно!  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 897

П.С. Много красива рокля и много добре ти стои. Ако не е тайна кой е производителя и каква е цената.

Роклята е от Ninka-31лева,направо си е отлично попадение,мислех си,че няма да открия подходяща за случая или,че ако намеря-тя ще е безумно скъпа(както не веднъж ми се е случвало Sad),но с тази извадих късмет!А най-смешното беше,че като я видях на закачалката спокойно щях да я подмина..добре,че имам съвестна партньорка в пазаруването с набито око,аз съм такъв заплес понякога Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 5 622
Поводът е сватба,на която съм само гост,така,че не ме задължава да съм прекалено официална.Колебая се дали да съм с пусната коса или прибрана.Разгледах доста снимков материал,харесаха ми варианти както със спусната коса,така и с прибрана ,които да подхождат на този модел рокли  и честно казано не мога да решаnewsm12 Какво ще ме посъветвате вие,кой е по-удачният вариант?Ето и роклята:
http://torrents.linkos.bg/bitbucket/STA42939.JPG
http://torrents.linkos.bg/bitbucket/STA42948.JPG

Ох Зори..много си хубава мама му стара  Embarassed....................

прическата- пусната коса, изправена с преса според мен, може само част от косата да бъде прибрана, която е около лицето ти, или може изцяло да си е пусната.  Peace

# 15
  • Мнения: 2 897


Ох Зори..много си хубава мама му стара  Embarassed....................

прическата- пусната коса, изправена с преса според мен, може само част от косата да бъде прибрана, която е около лицето ти, или може изцяло да си е пусната.  Peace

Ох,стана ми жега нещо Embarassed Embarassed Embarassed10х!!

Тъкмо ми се заформиха някои идейки  за прибрана коса,сега пак се разколебах... Grinning Какво да правя като и за двата варианта има такива хубави идеи newsm78

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 21:53 от Zorie

# 16
  • Мнения: 3 835
Моят глас също е за прибрана коса. Все пак и етикетът е такъв.  Wink
Но да не е нещо много сложно - не си булката.
Весело изкарване!  Peace

# 17
  • Мнения: 2 849
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace
И прибрана и пусната ,хубавото си е хубаво . Crazy

# 18
  • Мнения: 5 622
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace

С коя мадама си приличат? То на снимката с роклята си е тя  Wink

# 19
  • Мнения: 2 849
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace

С коя мадама си приличат? То на снимката с роклята си е тя  Wink
Да ,на нея ми прилча .Малко веждите се разминават . На снимките на Лео . Joy :

# 20
  • Мнения: 7 474
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace

С коя мадама си приличат? То на снимката с роклята си е тя  Wink


С тази и нейната снимка в дясно с детето!


Да,тази много ми харесва,а и цветът на косата също ми допада(нали и аз съм с кафяви очи,предполагам ще ми отива и на мен),прическата хем е леко небрежна,хем елегантна,младежко излъчване придава Grinning yes

# 21
  • Мнения: 5 622
Ами вие си приличате с мадамата даже  Thinking ще ти стои страхотно Peace

С коя мадама си приличат? То на снимката с роклята си е тя  Wink


С тази и нейната снимка в дясно с детето!


Да,тази много ми харесва,а и цветът на косата също ми допада(нали и аз съм с кафяви очи,предполагам ще ми отива и на мен),прическата хем е леко небрежна,хем елегантна,младежко излъчване придава Grinning yes

Ааа, имала си предвид прилика на Зори с Джесика Симпсън ли?  Wink Не стана ясно понеже от онзи ти пост.

Много я харесвам Джесика аз....  Wink

# 22
  • Мнения: 2 897


Ааа, имала си предвид прилика на Зори с Джесика Симпсън ли?  Wink Не стана ясно понеже от онзи ти пост.

Много я харесвам Джесика аз....  Wink

И аз много я харесвам,за това така се смутих като ме сравниха с нея,много е хубава ,тя май не е много висока,по това определено си приличаме Wink Laughing

# 23
  • Мнения: 98
Моят глас ще е за пусната коса, защото много голо става горе. Трябва или шал или масивно колие (честно казано трудно ще избереш колие за този перфектен тоалет, пък и ще е допълнителен разход). Но и аз мисля че трябва съвсем леко да начупиш цялата коса, т.е. един романтичен вид да придобие. А и няма да се притесняваш постоянно за прическата си.
П.С. Много красива рокля и много добре ти стои. Ако не е тайна кой е производителя и каква е цената.
         newsm10  newsm53  newsm26

# 24
  • Мнения: 5 622


Ааа, имала си предвид прилика на Зори с Джесика Симпсън ли?  Wink Не стана ясно понеже от онзи ти пост.

Много я харесвам Джесика аз....  Wink

И аз много я харесвам,за това така се смутих като ме сравниха с нея,много е хубава ,тя май не е много висока,по това определено си приличаме Wink Laughing

Да ти кажа, с подходящ грим и същата прическа, наистина ще има прилика  Wink  Hug

# 25
  • Мнения: 2 897


Ааа, имала си предвид прилика на Зори с Джесика Симпсън ли?  Wink Не стана ясно понеже от онзи ти пост.

Много я харесвам Джесика аз....  Wink

И аз много я харесвам,за това така се смутих като ме сравниха с нея,много е хубава ,тя май не е много висока,по това определено си приличаме Wink Laughing

Да ти кажа, с подходящ грим и същата прическа, наистина ще има прилика  Wink  Hug

Трябва май и веждите да си пусна...ама  нослето по-трудно ще го докарам,моето е леко вирнато,нейното-право...Шегата на страна,ама тези дни мислех да си отрежа бретона(отново след 3 годишна пауза)нещо подобно на този на Джесика.Какво ще кажеш,одобряваш ли?

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 22:50 от Zorie

# 26
  • Мнения: 4 195
Поводът е сватба,на която съм само гост,така,че не ме задължава да съм прекалено официална.Колебая се дали да съм с пусната коса или прибрана.Разгледах доста снимков материал,харесаха ми варианти както със спусната коса,така и с прибрана ,които да подхождат на този модел рокли  и честно казано не мога да решаnewsm12 Какво ще ме посъветвате вие,кой е по-удачният вариант?Ето и роклята:
http://torrents.linkos.bg/bitbucket/STA42939.JPG
http://torrents.linkos.bg/bitbucket/STA42948.JPG

Ох Зори..много си хубава мама му стара  Embarassed....................

прическата- пусната коса, изправена с преса според мен, може само част от косата да бъде прибрана, която е около лицето ти, или може изцяло да си е пусната.  Peace
и аз съм на същото мнение и за прическата и за красотата ти, казах ти го и в темата за булките.
не вдигай косата, прибери само тази над очите ти и около тях Peace

# 27
  • Мнения: 5 622


Ааа, имала си предвид прилика на Зори с Джесика Симпсън ли?  Wink Не стана ясно понеже от онзи ти пост.

Много я харесвам Джесика аз....  Wink

И аз много я харесвам,за това така се смутих като ме сравниха с нея,много е хубава ,тя май не е много висока,по това определено си приличаме Wink Laughing

Да ти кажа, с подходящ грим и същата прическа, наистина ще има прилика  Wink  Hug

Трябва май и веждите да си пусна...ама  нослето по-трудно ще го докарам,моето е леко вирнато,нейното-право...Шегата на страна,ама тези дни мислех да си отрежа бретона(отново след 3 годишна пауза)нещо подобно на този на Джесика.Какво ще кажеш,удобряваш ли?


Ако питаш мен-одобрявам, напълно. То това не е типичният бретон, равен и до над очите, а е на една страна, който е много по-модерен от класическият  Peace

Аз имах нещо подобно, но ми беше леко неудобно, че ми влизаше все в очите и пак го пуснах да си израсте  Tired

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз давам глас за вдигната коса и по-конкретно прическата на Джесика Симпсън. Имаш хубаво лице, което с прибрана коса ще се подчертае още повече.

# 29
  • Мнения: 2 897



Ако питаш мен-одобрявам, напълно. То това не е типичният бретон, равен и до над очите, а е на една страна, който е много по-модерен от класическият  Peace

Аз имах нещо подобно, но ми беше леко неудобно, че ми влизаше все в очите и пак го пуснах да си израсте  Tired

Неудобно,ама красиво newsm53,ще го отрежа аз и без това много се задържах в този вид,нещо си изневерих напоследък в това отношение,пък и цветът има нужда от освежаване,може би малко потъмняване,че лятото си отива...

# 30
  • Мнения: 5 391
И аз мисля, че с вдигната коса ще е по-добрият вариант.Всъщност както е разала ради-т, както и да е, то хубавото си е е хубаво :hugк

# 31
  • Мнения: 5 622



Ако питаш мен-одобрявам, напълно. То това не е типичният бретон, равен и до над очите, а е на една страна, който е много по-модерен от класическият  Peace

Аз имах нещо подобно, но ми беше леко неудобно, че ми влизаше все в очите и пак го пуснах да си израсте  Tired

Неудобно,ама красиво newsm53,ще го отрежа аз и без това много се задържах в този вид,нещо си изневерих напоследък в това отношение,пък и цветът има нужда от освежаване,може би малко потъмняване,че лятото си отива...

Да, мен също ме хванаха лудите и си потъмних доста косата, като направих тъмни кичури и сега като цяло ми изглежда тъмна, в никакъв случай руса. Но....взе да ме обхваща носталгия по русото и по някое време, ако се отмоят кичурите пак ще си стана руса. Като си гледам русите снимки и............полудявам направо  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 2 897


Да, мен също ме хванаха лудите и си потъмних доста косата, като направих тъмни кичури и сега като цяло ми изглежда тъмна, в никакъв случай руса. Но....взе да ме обхваща носталгия по русото и по някое време, ако се отмоят кичурите пак ще си стана руса. Като си гледам русите снимки и............полудявам направо  Rolling Eyes

Хубава си и така,видях те на снимките на Дуци,щях да ти пиша,но не ми падна удобен момент и косата ти е много хубава...Този цвят,който си си направила отива много на жени с кафяви очи,имам лични наблюдения,не само от себе си,защото и аз съм имала такъв,а по принцип.Така
че, недей да полудяваш,не я изсветлявай , като се отмият малко кичурите ще стане още по-хубав цвета Heart Eyes

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз давам глас за вдигната коса и по-конкретно прическата на Джесика Симпсън. Имаш хубаво лице, което с прибрана коса ще се подчертае още повече.

И аз мисля така. Wink

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 7 014
Ако имаш ефектно колие, вдигни косата като Джесика С.
Ако нямаш я остави пусната, но оформена със сешоар, може краищата навити на едри букли. На челото внимавай - бретона да е асиметрично, да не е сплескан, и да не е зализан назад (както си на снимката с детето -не!)

П.С. Абе маме, ти в кой размер се събра ?
Ходих да пробвам - М ми е добре в ханша, но на бюста не се  затваря, Л обратното - на бюста добре, надолу широка.  Confused

# 35
  • Мнения: 1 341
П.С. Абе маме, ти в кой размер се събра ?
И аз това да попитам. Миналата година мерих същата, но с цикламена панделка. Тогава не се побрах в нищо, което мерих. Аз я харесах от една мацка на една сватба, която  беше с цикламени обувки, чанта и едно горно много късичко елегантно цикламено сако

# 36
  • Мнения: 1 341
Оооо не,извинете. Роклята е подобна, но не същата. Извинете

# 37
  • Мнения: 2 897
На челото внимавай - бретона да е асиметрично, да не е сплескан, и да не е зализан назад (както си на снимката с детето -не!)

Точно така,както казваш мисля да го направя Grinning





П.С. Абе маме, ти в кой размер се събра ?
Ходих да пробвам - М ми е добре в ханша, но на бюста не се  затваря, Л обратното - на бюста добре, надолу широка.  Confused


В М се събрах,много добре ми пасна и в бюста ,и в ханша(понеже и обиколките са ми еднакви),преди това пробвах и L(понеже от този цвят нямаше друг размер,но не се харесах,доста свободно стои,че се и въртеше роклята свободно по мен)В М се чувствам наистина добре.

# 38
  • Мнения: 105
Определено съм да си с вдигната коса. Роклята е официална и мисля, че това трябва да се подчертае.   bouquet

# 39
  • Мнения: 6 628
Определено раменете трябва да се виждат.
Ти си сладка роклята също, тъй че ще красите всяка прическа Laughing

# 40
  • Мнения: 7 186
Да, мен също ме хванаха лудите и си потъмних доста косата, като направих тъмни кичури и сега като цяло ми изглежда тъмна, в никакъв случай руса. Но....взе да ме обхваща носталгия по русото и по някое време, ако се отмоят кичурите пак ще си стана руса. Като си гледам русите снимки и............полудявам направо  Rolling Eyes

И аз разгледах снимките от любопитство, с новия цвят на косата си супер, много те отваря.  bouquet Повече ми харесва от русото. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 270
Ти си достатъчно хубава и за това мисля,че каквато и прическа да избереш,ще изглеждаш перфектно.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 7 014
Да, мен също ме хванаха лудите и си потъмних доста косата, като направих тъмни кичури и сега като цяло ми изглежда тъмна, в никакъв случай руса. Но....взе да ме обхваща носталгия по русото и по някое време, ако се отмоят кичурите пак ще си стана руса. Като си гледам русите снимки и............полудявам направо  Rolling Eyes

И аз разгледах снимките от любопитство, с новия цвят на косата си супер, много те отваря.  bouquet Повече ми харесва от русото. Simple Smile

И аз полюбитствах, обаче не разбрах кое е новия цвят!
За сметка на това Буба ми се вижда различна.  Thinking
Да не си правила ринопластика?  Crazy
Или да си качила някое кило, защото чертите ти изглеждат по-меки?

# 43
  • Мнения: 949
Определено съм да си с вдигната коса. Роклята е официална и мисля, че това трябва да се подчертае.   bouquet
Peace

# 44
  • Мнения: 952
и аз давам моя глас за вдиганата коса /прическа Джесика С./ макар че и пусната също ти отива, лицето ти е хубаво и ще ти ходи вдигнатата коса  и все пак повода е сватба дето се вика етикета го изисква LaughingАз например никога не си вдигам косата и единствено за сватбата си бях със вдигната коса и прическа и интересно много се харесах но не съм свикнала да се гледам така Rolling Eyes

# 45
  • Мнения: 593
Я каква си хубава!!!
И аз съм за вдигната коса, като снимките, които ти предлага Leo. Смятам, че която и да избереш - ще ти отива.

# 46
  • Мнения: 2 897
Ей,много ви благодаря на всички,страхотни сте  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Прибрана защото имаш хубаво лице,но все пак помисли за някое колие за да допълни тоалета.

# 48
  • Мнения: 2 897
Прибрана защото имаш хубаво лице,но все пак помисли за някое колие за да допълни тоалета.

И колието ми е проблем,ама едно по едно,да оправя първо прическата...

# 49
  • Мнения: 1 798
Имаш правилни черти-красиво лице, няма да сбъркаш с каквото и прическа да си.
Ако е вдигната косата може да си позволиш по-голямо колие, ако е пусната-по-фино.

# 50
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Каква поразителна прилика  Grinning

# 51
  • Мнения: 2 897
Каква поразителна прилика  Grinning



Уби ме  smile3501 newsm62

# 52
  • Мнения: 7 474
Ами аз като казвам, че си приличат  Grinning . Ето ти вече и нагледно да се видиш Laughing Laughing

# 53
  • Мнения: 271
Да ти кажа още щом видях тази красива рокля в ума ми изникна идея за колие. Предполагам че ти вече си избрала, а може и въобще да не одобриш моята идея, но ме човърка отвътре да  ти я споделя. А именно, представям си колието доста масивно (сребро, злато или др. метал) на плътна и твърда верижка(от тези дето не се огъват) и с голям тъмно син камък в центъра. Даже си представям камъка с правоъгълна или квадратна форма. Дори не знам от къде ми влезе това в акъла newsm78 newsm78. И с едни тъмно сини обувки си си те представям ....
Явно тази рокля доста ме впечатли.
П.С. Надявам се да не съм ти натрапила мнението си.  Grinning Simple Smile

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 424
нещо подобно,но може и леко прибрана горна част на косата,някое цвете в косите


 

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Явно си взела вече решение, но един глас и от мен за вдигната коса.

Малко офф: Zorie, какво стана с конкурса?

# 56
  • София
  • Мнения: 36 063
Явно си взела вече решение, но един глас и от мен за вдигната коса.
Peace Вдигната коса

# 57
  • Мнения: 2 897
Тоничка,благодаря за идеята,интересна е.Имам подобно масивно колие на това,което описваш,но за този случай предпочитам нещо по-семпло,даже се чудя дали изобщо да нося някакво колие.Разгледах доста материал за вечерни тоалети,някои от жените с подобни рокли като моята изобщо не носеха бижута на врата,а прическите им бяха както прибрани,така и пуснати и изглеждаха много стилни и елегантни.Така,че ако не съм с прибрана коса,което все още не съм решила Rolling Eyes може и да не слагам бижу на врата си...

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Роклята е красива и елегантна, не слагай колие, ако искаш да носиш някакво бижу, може би само един масивен пръстен и обеци.



# 59
  • Мнения: 2 897
Роклята е красива и елегантна, не слагай колие, ако искаш да носиш някакво бижу, може би само един масивен пръстен и обеци.





Имам подходящ пръстен,който ще си отива с камъчетата на обувките(с тях съм на снимката с роклята),това е единият вариант,имам и комплект-обици,пръстен и колие(от съвсем скоро Simple Smile),колието е много семпло,но...зависи от прическата ooooh!трябва да реша до две седмици

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 7 014
Пусни снимки на украшенията и  анкета да ти изберем!  Grinning

# 61
Вчера си купих същата рокля, но червена. Имаше я и във вариант синя (тип дънков плат), който определено не беше официален ама пусто като се влюбих в този червен цвят... самата рокля е памучна, но не знам дали пък не е много официална??? Дайте съвет дали мога да ходя на работа с нея, да не ме гледат като извънземно хората по улицата Simple Smile))

# 62
  • Мнения: 2 897
Моята май не е памучна,поне не 100%
Мисля,че можеш да я носиш не само при официални поводи,още повече като не е черна,защото черното в случая придава допълнителна официалност,ако мога така да се изразя.Моя приятелка има такава рокля,но във вариант бежово на цветя-носи я като излиза вечер,слага си малко черно сакенце като връхна дреха,много добре й стои.Така,че,носи я спокойно,могат само да те заглеждат с възхищение  Simple Smile


Момичета,благодаря сърдечно на всички,които се отзоваха и споделиха мнението си относно моята прическа за въпросната сватба,много ми помогнахте,знаех си,че мога да разчитам на вас  bouquet  bouquet  bouquet

# 63
  • Мнения: 5 622
Зори, отряза ли си бретон тип Джесика Симпсън?

# 64
  • Мнения: 2 897
Зори, отряза ли си бретон тип Джесика Симпсън?

Аха,даже много ме харесаха така,ама много ми пречи на очите,да му се не види CrazyВъпреки това ще си го понеса,нали казват:''Трай,бабо,за хубост!''

# 65
  • Мнения: 7 474
Искаме снимки  Hug

# 66
  • Мнения: 2 897

До края на седмицата ще се постарая да ви се покажа-променена и освежена Wink

# 67
Благодаря много за отговора!
Още утре ще се издокарам за работа Simple Smile))

Весело изкарване на сватбата Simple Smile

# 68
  • Мнения: 355
и Аз съм за прическа тип втората от снимките на Лео. Ще стои много стилно, а и няма да ти е топло и да те притеснява пуснатата коса.

# 69
  • Мнения: 2 897
Нали обещах да покажа какво съм сътворила...Ами,ето ме...Прическата си я направих за половин час(май даже и за по-малко),за мое огромно щастие не мръдна до края на вечерта Simple SmileОбаче ако трябва пак да си направя същата,няма да мога-абсолютно импровизирах!

http://images10.snimka.bg/001120853.jpg
http://images10.snimka.bg/001120855.jpg
http://images10.snimka.bg/001120856.jpg
http://images10.snimka.bg/001120865.jpg
http://images10.snimka.bg/001120866.jpg
http://images10.snimka.bg/001120877.jpg

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 6 424
Много добре се е получило Зори,макар,че аз бях повече за пусната коса  Peace

# 71
  • Мнения: 7 474
 newsm10  Не си сбъркала, много добре е станало!

# 72
  • Мнения: 2 596
Прекрасна си, нямам думи. Зори, малко офф, с каква марка червило си?

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Изглеждаш много шик! И това го сътвори сама ли?Е, как успя да се издокараш и отзад newsm78
Поздравления   bouquet С бретон си много по-готина!

# 74
  • Мнения: 2 897

Изглеждаш много шик! И това го сътвори сама ли?Е, как успя да се издокараш и отзад newsm78


Не ме питай GrinningПредната вечер я навих да стане на хлабави къдрици(ако мога така да се изразя),а на сутринта я завъртях кичур по кичур и я фиксирах с лак за коса.С бретона определено се затрудних повече,но важен е финалният резултат Wink

Още веднъж огромно благодаря на всички,които дадохте мнението си и ми предложихте варианти  bouquet  bouquet  bouquetСледващият път няма да се поколебая пак да се допитам до вас Hug

Bisi,червилото е на Лореал,в златна кутийка/тубичка,купувах си го за сватбата ми миналата година и съм страшно доволна от него-много е трайно Peace

# 75
  • Мнения: 2 596
Bisi,червилото е на Лореал,в златна кутийка/тубичка,купувах си го за сватбата ми миналата година и съм страшно доволна от него-много е трайно Peace



Благодаря!   bouquet

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
 Ама и грима ти много ми хареса!Стои много нежно. Сама ли се гримира или има професионална намеса?

# 77
  • Мнения: 2 897
Ама и грима ти много ми хареса!Стои много нежно. Сама ли се гримира или има професионална намеса?

Абсолютно сама yes thumbsupОткакто съм започнала да се гримирам все сама го правя,гримирала съм и много мои приятелки по разни поводи.За мен това е голямо удоволствие,а още повече като видиш и резултата след това и той напълно те удовлетворява...След рисуването това е другото мое любимо хоби,а и да правя снимки обичам Grinning

# 78
  • Мнения: 1 104
Наистина тази прическа е страхотна и ти отива.Изобщо не си сгрешила с избора.

# 79
  • Мнения: 517
Zorie, наистина си много красива..!!!  Peace не можах да се сдържа без да ти го кажа и аз;)

# 80
# 81
  • Мнения: 1 413
Страхотна си! Много хубава прическа и точно подходяща за стила на роклята! Последната снимка - фонът е някаква стена, направо плаче за аватар! Може ли една в цял ръст от сватбата да те видим?

# 82
  • Мнения: 5 622
Zorie, наистина си много красива..!!!  Peace не можах да се сдържа без да ти го кажа и аз;)

 Wink Peace


Блазе ти, че можеш да се гримираш така  САМА Flutter  Peace

Аз ако можех, щях да си ходя нон стоп гримирана, а не вечно умита.....  Tired

# 83
  • Мнения: 2 897
Последната снимка - фонът е някаква стена, направо плаче за аватар! Може ли една в цял ръст от сватбата да те видим?

Изпревари ме Simple Smileще я слагам за аватар,ама докато се наканя...
Стената е на църквата ''Св. Неделя''-там се венчахме миналата година и помолих пак да ни снимат там,където са ни снимали на сватбата,получи се много добре:
http://images10.snimka.bg/001120992.jpg
За съжаление,нямам по-сполучлива в цял ръст,но ето,специално да добиеш представа:
http://images10.snimka.bg/001125575.jpg

# 84
  • Мнения: 7 186
Много си хубава, и прическата, и роклята, и грима...всичко е супер и в тон.  bouquet
А косата с какво си я фиксирала отзад, с ластик или с нещо друго?

# 85
  • Мнения: 2 897
Много си хубава, и прическата, и роклята, и грима...всичко е супер и в тон.  bouquet
А косата с какво си я фиксирала отзад, с ластик или с нещо друго?

Първо я вързах на конска опашка със светло ластиче(то от косата нищо не се виждаше,ама за всеки случай Wink),после останалите заврънтулки-този начин го научих от предишната ми фризьорка(ех,как ми липсва,ама се премести в друг град Cry)когато ми правеше сватбената прическа.За самата прическа вдъхновение ми беше снимката,която Leo показа-не стана 1:1,нито пък станах двойничка на Джесика Симпсън,но аз съм страшно доволна Grinning

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Зори, знам че не е за тази тема - ама айде да пуснеш малко снимки в темата за грима. Явно че си спец в тази област и ще бъде интересно Grinning

# 87
  • Мнения: 2 897

Зори, знам че не е за тази тема - ама айде да пуснеш малко снимки в темата за грима. Явно че си спец в тази област и ще бъде интересно Grinning

Мислех си за тема,в която да покажем какви прически и грим сме си направили сами ,как обичаме да се променяме,различните цветове на косите,с които сме се харесали и т.н. Обаче не съм сигурна дали е добра идеята Thinking
п.с.Не съм чак такъв голям спец Embarassed

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Зори, знам че не е за тази тема - ама айде да пуснеш малко снимки в темата за грима. Явно че си спец в тази област и ще бъде интересно Grinning

Мислех си за тема,в която да покажем какви прически и грим сме си направили сами ,как обичаме да се променяме,различните цветове на косите,с които сме се харесали и т.н. Обаче не съм сигурна дали е добра идеята Thinking
п.с.Не съм чак такъв голям спец Embarassed


Идеята ти е супер! Ще бъде интересно Laughing Да не разводняваме темата ама относно косите съм била червена, черна, на кичури, руса / най-дълго време / последно шоколадово кафява и сега вичи си пускам естествения цвят - кестеняв  Party

# 89
  • Мнения: 70
Аз съм за вдигната коса

# 90
# 91
  • Мнения: 5 622
Аз съм за вдигната коса

Свърши то..прочети няколкото поста по-нагоре  Grinning

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз съм правила такава прическа на една притекла, която ставеше кръстница, преди 10г. Wink
Вързах й косата на конска опашка с бастичка, но високо на върха на главата (за височина), опашката разделих на кичури и всеки по отделно навих с маша на масур (но нейната коса беше по къса). Кичурите разпръснах като цвете, като захванах всеки кичур с фиба някъде към средата. Накрая фиксирах кока с лак за коса.

Общи условия

Активация на акаунт