Каква прическа ще подхожда на тази рокля...

  • 9 916
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 391
И аз мисля, че с вдигната коса ще е по-добрият вариант.Всъщност както е разала ради-т, както и да е, то хубавото си е е хубаво :hugк

# 31
  • Мнения: 5 622



Ако питаш мен-одобрявам, напълно. То това не е типичният бретон, равен и до над очите, а е на една страна, който е много по-модерен от класическият  Peace

Аз имах нещо подобно, но ми беше леко неудобно, че ми влизаше все в очите и пак го пуснах да си израсте  Tired

Неудобно,ама красиво newsm53,ще го отрежа аз и без това много се задържах в този вид,нещо си изневерих напоследък в това отношение,пък и цветът има нужда от освежаване,може би малко потъмняване,че лятото си отива...

Да, мен също ме хванаха лудите и си потъмних доста косата, като направих тъмни кичури и сега като цяло ми изглежда тъмна, в никакъв случай руса. Но....взе да ме обхваща носталгия по русото и по някое време, ако се отмоят кичурите пак ще си стана руса. Като си гледам русите снимки и............полудявам направо  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 2 897


Да, мен също ме хванаха лудите и си потъмних доста косата, като направих тъмни кичури и сега като цяло ми изглежда тъмна, в никакъв случай руса. Но....взе да ме обхваща носталгия по русото и по някое време, ако се отмоят кичурите пак ще си стана руса. Като си гледам русите снимки и............полудявам направо  Rolling Eyes

Хубава си и така,видях те на снимките на Дуци,щях да ти пиша,но не ми падна удобен момент и косата ти е много хубава...Този цвят,който си си направила отива много на жени с кафяви очи,имам лични наблюдения,не само от себе си,защото и аз съм имала такъв,а по принцип.Така
че, недей да полудяваш,не я изсветлявай , като се отмият малко кичурите ще стане още по-хубав цвета Heart Eyes

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз давам глас за вдигната коса и по-конкретно прическата на Джесика Симпсън. Имаш хубаво лице, което с прибрана коса ще се подчертае още повече.

И аз мисля така. Wink

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
Ако имаш ефектно колие, вдигни косата като Джесика С.
Ако нямаш я остави пусната, но оформена със сешоар, може краищата навити на едри букли. На челото внимавай - бретона да е асиметрично, да не е сплескан, и да не е зализан назад (както си на снимката с детето -не!)

П.С. Абе маме, ти в кой размер се събра ?
Ходих да пробвам - М ми е добре в ханша, но на бюста не се  затваря, Л обратното - на бюста добре, надолу широка.  Confused

# 35
  • Мнения: 1 341
П.С. Абе маме, ти в кой размер се събра ?
И аз това да попитам. Миналата година мерих същата, но с цикламена панделка. Тогава не се побрах в нищо, което мерих. Аз я харесах от една мацка на една сватба, която  беше с цикламени обувки, чанта и едно горно много късичко елегантно цикламено сако

# 36
  • Мнения: 1 341
Оооо не,извинете. Роклята е подобна, но не същата. Извинете

# 37
  • Мнения: 2 897
На челото внимавай - бретона да е асиметрично, да не е сплескан, и да не е зализан назад (както си на снимката с детето -не!)

Точно така,както казваш мисля да го направя Grinning





П.С. Абе маме, ти в кой размер се събра ?
Ходих да пробвам - М ми е добре в ханша, но на бюста не се  затваря, Л обратното - на бюста добре, надолу широка.  Confused


В М се събрах,много добре ми пасна и в бюста ,и в ханша(понеже и обиколките са ми еднакви),преди това пробвах и L(понеже от този цвят нямаше друг размер,но не се харесах,доста свободно стои,че се и въртеше роклята свободно по мен)В М се чувствам наистина добре.

# 38
  • Мнения: 105
Определено съм да си с вдигната коса. Роклята е официална и мисля, че това трябва да се подчертае.   bouquet

# 39
  • Мнения: 6 640
Определено раменете трябва да се виждат.
Ти си сладка роклята също, тъй че ще красите всяка прическа Laughing

# 40
  • Мнения: 7 186
Да, мен също ме хванаха лудите и си потъмних доста косата, като направих тъмни кичури и сега като цяло ми изглежда тъмна, в никакъв случай руса. Но....взе да ме обхваща носталгия по русото и по някое време, ако се отмоят кичурите пак ще си стана руса. Като си гледам русите снимки и............полудявам направо  Rolling Eyes

И аз разгледах снимките от любопитство, с новия цвят на косата си супер, много те отваря.  bouquet Повече ми харесва от русото. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 270
Ти си достатъчно хубава и за това мисля,че каквато и прическа да избереш,ще изглеждаш перфектно.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
Да, мен също ме хванаха лудите и си потъмних доста косата, като направих тъмни кичури и сега като цяло ми изглежда тъмна, в никакъв случай руса. Но....взе да ме обхваща носталгия по русото и по някое време, ако се отмоят кичурите пак ще си стана руса. Като си гледам русите снимки и............полудявам направо  Rolling Eyes

И аз разгледах снимките от любопитство, с новия цвят на косата си супер, много те отваря.  bouquet Повече ми харесва от русото. Simple Smile

И аз полюбитствах, обаче не разбрах кое е новия цвят!
За сметка на това Буба ми се вижда различна.  Thinking
Да не си правила ринопластика?  Crazy
Или да си качила някое кило, защото чертите ти изглеждат по-меки?

# 43
  • Мнения: 949
Определено съм да си с вдигната коса. Роклята е официална и мисля, че това трябва да се подчертае.   bouquet
Peace

# 44
  • Мнения: 952
и аз давам моя глас за вдиганата коса /прическа Джесика С./ макар че и пусната също ти отива, лицето ти е хубаво и ще ти ходи вдигнатата коса  и все пак повода е сватба дето се вика етикета го изисква LaughingАз например никога не си вдигам косата и единствено за сватбата си бях със вдигната коса и прическа и интересно много се харесах но не съм свикнала да се гледам така Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт