Синът ми е на две години и иска да суче

  • 1 479
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 162
Нашата кака също проявява няколко пъти желание. Давам всеки път, но не успява да засуче. Веднъж даже ме ухапа в желанието си да се справи. В чашка обаче не го иска, само веднъж си близна с пръстче.
Не знам за друго, но ползата за мен е че в момента, в който я сложа на коленете си и млякото ми потича PartyТака че понякога я използвам като лактогонно средство Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 830
Аз дадох на баткото, тогава на 3 и половина. Не можа да засуче, изцедих му, пи една глътка и каза че е гадно на вкус. Е какво голяма работа, мнооого се съмнявам че иска пак да става кърмаче.   bouquet

# 17
  • Мнения: 8 917
И аз не виждам нищо странно - Гери е на 1.10 мес Wink Peace

# 18
  • Мнения: 532
Проблемът май по-скоро съм аз  Embarassed Не виждам просто как ще му дам, но може и да го направя, след като се върне от баба си, ако поиска пак.
Благодаря ви за подкрепата! Почувствах се по-добре, след като разбрах, че няма да е ненормално, ако удовлетворя желанието му...   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 897
И аз съм на мнение, че би могла да му дадеш да опита, и че по-скоро е желание за внимание и гушкане. Най-вероятно е забравил как се суче и ще му мине с няколко опита.  Grinning
Моята девойка е кърмена до 3ги9м и няколко седмици след като се отказа си поиска пак. Обаче беше забравила как става... Mr. Green
Успех и не се притеснявай  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 242
И аз съм на мнение да дадеш! Peace

С моята дружка имаме дъщери с 20 дни разлика във възрастта, но нейната не е кърмена никога понеже е лежала дълго в болница. Когато давам на Ива да суче Криси гледа с голямо любопитство и понякога посяга да ми вдига блузата. Доста се почудих дали да и дам, понеже може да ме захапе, а може да и хареса и после да търси често, че и от майка си.
Днес се престраших да и дам, но не засука, само облиза зърното и по-скоро чакаше нещо да се случи, да потече ли, що ли. После реших да и изцедя в чашка да опита, беше отвратена от вкуса милата.
Така че опитай, предполагам ще се случи същото. Peace

# 21
задоволи му любопитството..ако продължи значи има нужда, все пак кърмата е най-добра за децата, нали..не съм специалист, но това си мисля.

успех!

# 22
 Задоволи любопитството му но му кажи че само бебенцата се кърмят а той вече е голям и е батко  Hug

Общи условия

Активация на акаунт