Не знам какво да правя...

  • 1 976
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
И аз съм на мнение, че сте твърде млади за подобно задомяване, но станалото - станало. На база личен опит от младините, допускам, че може да е временно засилен интерес, породен от липсата на компютър дълго време. Най-добре ще го тестваш както и другите преди мен са предложили: спираш да се грижиш за него, спираш и вниманието, заживяваш живот без него и гледаш какво ще стане. Ако не се усети до седмица - значи работата е сериозна.

По въпроса с хобитата, според мен всяко хоби се превръща в тревожна ситуация, когато започне да придобива маниакални размери и да внася страдание и дискомфорт в отношенията с близките и нарушава ритъма на живот на семейството.

# 16
  • Мнения: 2 039
И аз не приемам това вманиячване поигри на възрастни хора.Дали са ти добри съвети.Щом сте от две години заедно,значи ти нищо от живота не си видяла.Сага ситуацията е трудна,но като отмине,намери си приятели,пътувай,учи развивай се.Не ти трябва да се заробваш на 20 год.

# 17
  • Мнения: 31 363
Най-добре ще го тестваш както и другите преди мен са предложили: спираш да се грижиш за него, спираш и вниманието, заживяваш живот без него и гледаш какво ще стане. Ако не се усети до седмица - значи работата е сериозна.



Абсолютно. Ако не се усети до седмица, да му бие шута. От този ни мъж ще стане, ни човек.

# 18
  • Мнения: 2
И аз не приемам това вманиячване поигри на възрастни хора.Дали са ти добри съвети.Щом сте от две години заедно,значи ти нищо от живота не си видяла.Сага ситуацията е трудна,но като отмине,намери си приятели,пътувай,учи развивай се.Не ти трябва да се заробваш на 20 год.
Ами преди компютъра се забавлявахме заедно, ходехме къде ли не. Имам приятели и уча също така.

# 19
  • Мнения: 159
Може и да е временно.
Все пак не работите в момента, няма и къде да се отиде ако излезете.

# 20
  • Мнения: X
В темата вече има добри мнения, които ще те насочат, особено това на Любопитната е много интересен вариант.
Аз лично смятам, че ако компютърните игри са по-интересни от теб, значи ти не си за него.
Да му разваляш компютъра няма смисъл. Ако обичаше да рисува, четките ли щеше да му криеш?

Повечето хора имат нужда от някакъв ескапизъм - дали ще е колоездене, компютърни игри, риболов или нещо друго.
Щом не умее да прави баланс между теб и хобито си, както прави мъжа на Тонка, значи според мен си му омръзнала и не си му приоритет. Имате нужда от разговор като възрастни и преразглеждане на вашите отношения. После или го приемаш какъвто е, или си търсиш нещо, което те устройва повече. Наистина дудненето още от 20 годинши не е хич здравословно и за двамата.

# 21
  • Мнения: 12 622
Кой ли пък иска да живее със зомби... Ако не ти обръща внимание, и на думите ти не обръща внимание - какво да ти кажа, нямаш много варианти.

Общи условия

Активация на акаунт