Коя е най- ефикасната диета според вас?

  • 19 284
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
На мен диетата на Майкъл Търмънд най-много ми допада от посочените,но аз лично предпочитам храненето според ''Зоната''-за мен е дала най-добрият резултат,без ефект йо-йо и се е превърнала в начина ми на хранене за дълги години напред(някои от идеите й се покриват с тези на Майкъл)

# 16
  • Мнения: 3 611
Доволна съм от НВД. Ефектът не е поразително бърз, затова пък е особено траен.  Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 522
Гладуването с плодове!

# 19
  • Мнения: 2 673
При мен най-ефективно се оказва яденето 1-2 пъти на ден,

аз така цял живот си ям Shocked не мисля ,че е диета някаква......

# 20
  • Мнения: 27 524
При мен най-ефективно се оказва яденето 1-2 пъти на ден, което знам, че е вредно, но при мен има ефект.

Не е вредно, защо да е вредно. При мен обаче няма никакъв ефект, за съжаление. Иначе мога само вечер да ям, през деня не ми се яде, ама...нищо не става така.  Sad

# 21
  • Мнения: 532
ГЛАД - лично изпитана рецепта, за здравостовна не твърдя.  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 6 798
Спред мен, нисковъглехидратната.

# 23
  • Мнения: 1 014
Храненето с мярка и движението!

# 24
  • Мнения: 221
Храненето с мярка и движението!

напълно съм съгласна..
а за диетата с плодове. която до сега води съм страшно скептична и не мисля, че действа..

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
При мен най-ефективно се оказва яденето 1-2 пъти на ден,

аз така цял живот си ям Shocked не мисля ,че е диета някаква......
Аз не съм писала в поста си, че това е диета. Споделих мнението си, това което е дало резултат при мен.

Имах в предвид следното. Давам пример: като казах веднъж на ден, имах в предвид, че днес хапвам      следобед един джоб или една малка пица. А не да закусвам палачинки /около 5-6/, а следобед свинска пържола с пържени картофи и руска салата.
Мисълта ми беше такава, че не ям цял ден кисело мляко примерно. Ограничавам количеството, а не вида на храната. И така с повече обикаляне по магазини  smile3503 примерно /избягвам да ходя с колата/, или изобщо движение, ефектът при МЕН, е положителен.

# 26
  • Мнения: 4 187
Високо-мазнинната ниско-въглехидратна диета за мен е номер едно. Другите диети са с временнен резултат, докато ВМ-НВД е начин на хранене.

 Peace Така е и според мен !

# 27
  • Мнения: 2 673
При мен най-ефективно се оказва яденето 1-2 пъти на ден,

аз така цял живот си ям Shocked не мисля ,че е диета някаква......
Аз не съм писала в поста си, че това е диета. Споделих мнението си, това което е дало резултат при мен.

Имах в предвид следното. Давам пример: като казах веднъж на ден, имах в предвид, че днес хапвам      следобед един джоб или една малка пица. А не да закусвам палачинки /около 5-6/, а следобед свинска пържола с пържени картофи и руска салата.
Мисълта ми беше такава, че не ям цял ден кисело мляко примерно. Ограничавам количеството, а не вида на храната. И така с повече обикаляне по магазини  smile3503 примерно /избягвам да ходя с колата/, или изобщо движение, ефектът при МЕН, е положителен.

оки Peace ама тези дни с джоб и малка пица трябва да се разреждат ,например с такива на кис.мляко:peace:

# 28
  • Мнения: 2 070
Аз съм била 10 дни на кайсии, череши и банани, чай и вода, отвреме на време бавно бягане /около 3-4 обиколки най-много на стадиона в НСА, но да е било най-много 3-4 пъти за тия 10дни/ и свалих 8 килограма. До третия ден е неприятно - облага ти се езика, пишкаш и акаш по-често от обикновено. После обаче се чувстваш много добре до към 10тия ден - освобождава ти се много енергия, чувстваш се страхотно. Да не пропусна - за този период изядох и около 2-3 сникърса, имах изпити тогава и на моменти имах нужда от ядки и шоколад - това не се отрази на диетата. Да отбележа - беше преди забременяването, когато си метаболитно по-различен. Година и полвина кърмех и не съм пазила диети, защото много бързо свалих заради кърменето. Но от както спрях да кърмя качих поне-4-5 килца. Пробвах пак на плодове, но от лакомия май не издържах, имаше ефект обаче. Вижте, всеки трябва да си познава тялото и от какво пълнее, в кои часове трябва или не трябва да яде. Аз съм забелязала, че почна ли да закусвам рано сутрин и присъства ли сирене в закуската - рязко почвам да качвам. При гладуване на плодове и чай трябва да си дадете още 4-5 дни след тези 10 и през тях да се захранвате - постепенно - морков, картоф, овесени ядки, краставица, домат - всяко от тези по отделно и постепенно вкарвате зеленчуци и т.н, но естествено не трябва една седмица след това да набивате палачинки, мекици и пици и вафли - трябва да си се храните здравословно и умерено и да не се тъпчете. Аз сега за тези последните килца ще пробвам с този майкъл и 6-тте дни. Там съм тяло тип Е и като си тълкувам нещата отслабването на рпплдове ще ми е за сметка на мускулна маса, а това не било много хубаво за моя тип. Ако не действа - на плодчета ще мина, старо и изпитано и сто про много по полезно! На тоя Майкъл тия месища как ще ги изтрая всеки ден по пет пъти - ни знам. Успех на всички!!!  Деси

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
При мен най-ефективно се оказва яденето 1-2 пъти на ден,

аз така цял живот си ям Shocked не мисля ,че е диета някаква......
Аз не съм писала в поста си, че това е диета. Споделих мнението си, това което е дало резултат при мен.

Имах в предвид следното. Давам пример: като казах веднъж на ден, имах в предвид, че днес хапвам      следобед един джоб или една малка пица. А не да закусвам палачинки /около 5-6/, а следобед свинска пържола с пържени картофи и руска салата.
Мисълта ми беше такава, че не ям цял ден кисело мляко примерно. Ограничавам количеството, а не вида на храната. И така с повече обикаляне по магазини  smile3503 примерно /избягвам да ходя с колата/, или изобщо движение, ефектът при МЕН, е положителен.

оки Peace ама тези дни с джоб и малка пица трябва да се разреждат ,например с такива на кис.мляко:peace:
То това е ясно, аз затова казах, че не всеки ден съм хапвала пици, предпочитам да разреждам, обаче със салата или плодове, отколкото с кисело мляко.  Peace Примерът за пиците и джобовете го дадох образно, имах в предвид, хапването на разноонразни храни.  Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт