Съни бийч по bTV - 2

  • 41 274
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 459
Тя надя на Андрей е още по-голяма кокалана, ама надя е и бездарна....Аз така мисля....

# 16
  • Мнения: 9 483
Благодаря за новата тема! 🤗

От анкетата избрах Гомес, Дарина и Младен и Ивон - много са ми свежи и ми е интересно какво ще се случи с тях.
Като цяло, всички ме кефят, много цветни и готини образи и актьори са подбрали, нямам забележка към никой.

Много ме е яд, че от всички сериали и предавания, които гледам точно Съни бийч спряха.
Тези дни в Инстаграм хванах лайф на Ирина и Иван и той коментираше спирането на СБ и другите продукции - каза, че му е много болно от това, но е решение на телевизията и те няма какво да направят.

# 17
  • Мнения: 4 033
Иво Aръков мaлко cе изложи във ВП, някой питaше 😀

Aз глacувaх зa четримaтa муcкетaри Ивон, Гомез, Млaден и Дaринa. Млaден и Дaринa ca много cимпaтичнa двойкa.

# 18
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 068
Оф, Надя на мен ми е супер антипатична още шт време оно. 😆 Една дървена, изкуствена..

# 19
  • София
  • Мнения: 23 072
Иво Aръков мaлко cе изложи във ВП, някой питaше 😀
Аз питах за излагацията, за която не мога да се сетя. Joy А какво е ВП?

# 20
  • Мнения: 4 033
Тонкa, и aз не cи cпомням много, но не зрителите не оcтaнaхме c добро впечaтление 😀 Евгени Минчев беше в cъщия брaдър мaй, и двaмa бяхa доcтa близки, поcле някaкви го нaбихa кaто излезе....  дaно дa му потръгне cегa, тaлaнтлив е и cимпaтягa

ВП вcъщноcт трябвa дa е ВБ - Вип Брaдър

# 21
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 068
То в тоя ВБ който не е влязъл, той не се е изложил. Не ми е ясно изобщо защо се натискат. За никакви пари не си заслужава. На мен лично Вип-а ми беше тъп и гледах само този с Кулагин, понеже го познавам лично.

# 22
  • Мнения: 5 459
Тази кокалестата Надя не е ли влизала и тя във ВБ. Не мога да се сетя откъде ми е позната. Ама определено ми е пишман-актриса. Супер изкуствена, скучна, излишна/в сериала имам предвид/ и безлична....

# 23
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 068
Не знам дали е влизала във ВБ, но беше водеща на едно предаване ЕЛИТ и оттам не я харесвам. Нещо като Петя Дикова и тя - супер скована и изкуствена.

# 24
  • Мнения: 3 070
Беше във ВБ заедно с мъжа на Мира Добрева ( забравих му името , режисьор е мисля). Набутаха ги заедно , защото явно са имали история , но не се получи интрига.

# 25
  • Мнения: 11 538
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus Гласувах за Д'артанян и тримата мускетари- Гомес, Ивон, Дарето и Младьен. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 490
Благодарности! Flowers Hibiscus

Гласувам за Гомез и Дарина.Simple Smile

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 206
Ако някого не понасям, това е Надя! Нищо не й харесвам, нито визуално, нито мижавите напъни да бъде актриса. А не спряха да я тикат напред- назад. Всъщност, ясно е защо е в сериала, тя е бившо гадже на Андрей и мисля, че работи за негови продукции.

# 28
  • Мнения: X
Ама какви са тия отношения, бе! Тия хора са надскочили всичко по Фройд, за да се държат един за друг след още не знам си колко връзки на единия и на другия след края на тяхната, и "завинаги заедно" ми е малко по-особено от нормалните взаимоотношения между бивши, без общи производни между тях.  Или аз нищо не разбирам от взаимоотношения. Thinking

# 29
  • USA
  • Мнения: 7 286
Aнкетата така зададена е объркваща.
Тук всички гласувате по симпатия и кой герой ви е най-симпатичен,а в анкетата се пита най-интересен.
С какво например Стойчо Розата буди интерес,при него дори няма отделна сюжетна линия.Показват 2 минутна сцена с него и толкова.

За най-интересен герой смятам Никола,защото има мистерии около него и те първа ще разкрива себе си.

Общи условия

Активация на акаунт