Руси кичури по време на бременност?

  • 3 026
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
Аз през цялата бременност си правих, даже ми ставаха по хубави.
Peace
Защо наистина стават по - хубави.
Може би хормоните влияят на косата по някакъв начин. На мен и самата коса ми беше по-хубава през бременността. По - плътна и по - лъскава ми беше.

# 16
  • Мнения: 992
И аз си правих 2 пъти кичури през бременността, никакъв проблем Peace

 Peace и аз така

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз си правих кичурите в 6 месец. Проблема е дали ще издържиш миризмата и жегата.

# 18
  • Мнения: 658
Няма да навреди по никакъв начин, защото когато се правят, не се докосва кожата на главата.  Mr. Green
най-правилният отговор Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз си направих и то горе долу по това време,в деветия месец се боядисах изцяло- не съм имала проблеми- нито аз нито бебето Peace

# 20
  • Мнения: 1 986
  Аз пък не мога да разбера,защо някои смятат,че боядисването/правенето на маски на КОСАТА,ще повлияе на бебето newsm78Някак си връзката не я виждам Mr. Green

# 21
  • Мнения: 658
Връзката е, че боите за коса, независимо дали са амонячни или безамонячни съдържат багрила и пигменти, за които световните здравни органици напоследък алармират че са канцерогенни. В тази връзка, същите тези организации не препоръчват бременните жени и кърмачките да боядисват косите си, тъй като продукта влиза в пряк допир с кожата на главата и до известна степен се абсорбира в кръвта. От там нататък връзката е ясна, нали? Затова правенето на кичури е далеч по-безопасно, първо защото изсветлителя не съдържа багрила или пигменти (ролята му е да отнема такива от състава на косъма) и второ, защото тогава няма пряк допир на продукта до скалпа.

А правенето на маски - хидратиращи, подхранващи и други несъдържащи пигменти въобще не е опасно Peace

# 22
  • Мнения: 27 524
Разбира се. Няма да навреди. Аз си се боядисвах.

# 23
  • Мнения: 5 140
Точно в третия месец си бях правила и аз кичури и нямаше никакъв проблем.

# 24
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Няма проблеми да си направиш кичури аз си направих и даже станаха по хубави.Кичурите са за предпочитане пред боядисването,но изчакай да мине 3 месец

# 25
 Аз съм 32 седмица и всеки месец се изрусявам, не мисля, че това вреди на бебето кой знае колко. Само дето сега косата ми се изрусява по-трудно от преди

# 26
  • Мнения: 8 917
Може ли да си направя руси кичури при положение, че съм бременна в третия месец??? Дали това ще навреди на плода????
През цялата бременност си правих кичури Peace

# 27

Общи условия

Активация на акаунт