Пият ли мъжете ви...кърма?

  • 15 949
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 949
Чак да пие-не,но е пробвал.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз съм ползвала мъжа ми за помпа Simple Smile И определено му харесва кърмата - казва обаче, че не била като никое друго мляко. Вкусът й бил странен, но приятен. Аз самата, обаче не съм опитвала - по принцип не обичам мляко и може би затова. Пък ми е и малко странно да опитвам от себе си....  Embarassed

# 17
  • Мнения: 13
Екстра е кърмата. Мъжът ми я хареса, но му е трудно да я изсуче. Много е сладичка и вкусничка. Нека хапват дечицата

# 18
  • Мнения: 593
...се отнася към гърдите ми като към собственост на бебето Simple Smile С едно такова страхопочитание  Crazy

и нашия тати така. Но не е изявявал желание да опита, незнам поради какви причини. И мен ме е срам да му предложа.  Embarassed

# 19
  • Мнения: 47 996
с каката много време се доизцеждах след кърмене(защото нямаше кой да ми каже че не е нужно Wink),и събирах в една каничка в хладилника
мъжа ми щом си дойдеше,си я изпиваше веднага Laughing,ама не даваше на никой да казваме  Joy
иначе директно да суче е пробвал веднъж,ама нещо трудно му се видя,а пък на мен-много смешно Sick
сега обаче и да иска-не му давам Crossing Arms-не стига че бебето ми виси по цял ден на циците,ами и за него-без такива! Joy
иначе кърмата е приятна на вкус,въпреки че  и аз не обичам мляко

# 20
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
По този повод си говорехме веднъж с приятелките-кърмачки в една сладкарница. А времето беше лошо и седяхме вътре, на затворени врати и с пусната музика. Аз се надвиквам с музиката, за да се чувам, и обяснявам как откакто се цедя, мъжа ми мляко не пие, та да не би да обърка кравето с моето. Аз бях много огорчена и точно в момента в който музиката в сладкарницата спира, аз се извиквам " Как може на кравата млякото да пие, а моето - не?". Всички се обърнаха да ме видят и ме гледаха  Shocked А ние избухнахме в смях Joy

# 21
  • Мнения: 298
petjah, смяла съм се с глас на твоята история. Представям си погледите на другите в заведението. Joy Joy Joy Joy

Иначе, мъжа ми, категорично не иска да опита, пък и аз не го и карам, за да не го отвратя нещо. На мен лично кърмата ми е много неприятна - една блудкава и сладка.

# 22
  • Мнения: 3 521
Тц...откаzва да подяжда детето...иначе на "опаковките" много им се радва Laughing.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Бляк, стига бе SickНе е пил, естествено NaughtyЕ, опитвал е неволно в определени моменти Blush, ама чак пък да е пил...

# 24
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Бляк, стига бе SickНе е пил, естествено NaughtyЕ, опитвал е неволно в определени моменти Blush, ама чак пък да е пил...

Е защо да е бляк. Това пък не го разбирам. На кравата млякото е супер, нашето е бляк  Rolling Eyes

# 25
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не - твърдо ми отказва.
Аз съм опитвала - в началото беше много вкусна (с леко карамелен дъх и вкус от коластрата), сега не ми харесва - има вкус на перилен препарат (доколкото четох, има връзка с някакъв тип мазнини в нея - но тъй като не замразявам, а на дребната си й харесва така, няма проблем).

# 26
  • Мнения: 134
Моят опита веднъж - от любопитство.
А на случката с Petjah присъствах лично. Беше голяяяяяяям смяяяяях! rotfImao
Смехът на Petjah в същия този момент

# 27
  • Мнения: 1 503
Ами още не е,но смятам да го подканя.А и той си е кърмен до година и 8 месеца и свеки казва ,че сам се обслужвал и й вдигал блузата по улиците,та може и да има спомен как точно се суче Joy hahaha Joy
Иначе на мен на вкус ми прилича на течните сметанки....Ама съм пробвала по капка.За повече ми става гадничко нещо.Незнам защо newsm78
http://bgphoto.net/photos/17784/o632848741810937500.jpg
Сладурани Joy

# 28
  • Мнения: 50
В началото се изцеждах и веднъж мъж ми без да разбере сложил 3 в 1 и хайде в микровълновата. Но като опитал се усетил и я изхвърлил, което малко ме обиди...Не, че не е смукал от майка си ден и нощ, щото много ревял... baby_neutral
А сега се опитвам да давам на каката по 10-20 мл., но и тя уж искаше, а сега като я изпие и се гади - защо ли? newsm78

# 29
  • Мнения: 35 973
хич и не съм го карала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт