Пият ли мъжете ви...кърма?

  • 15 991
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 784
Провокира ме друга тема.
За година и 8 месеца мъжа ми не стана дърто кърмаче. Mr. Green Въпреки, че в началото, когато се цедях го питах не иска ли да опита. Аз опитвах, от любопитство, да видя какво давам на детето, после като размразявах поредната вече негодна кърма си сипвах в кафето, и улични котета храних- ей тъй, да не остава, че ми беше жал. Но той е по-консервативен и все ми отказваше. Все си мисля, че му е гадно някак, все едно някакъв отходен продукт е кърмата...
Интересно ми е как е с чуждите мъже... и кърменето. Mr. Green

# 1
  • Мнения: 271
Моят съпруг беше много против да опита и то защото му казали, че кърмата е много близо ПО СЪДЪРЖАНИЕ до козето мляко. Но той беше пропуснал тези важни думи "по съдържание", та дълго го прилъгвах поне да опита. Веднъж си сложих малко на пръста и той вкуси, но повече не е.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 079
 Laughing не

# 3
  • Варна
  • Мнения: 567
Моят мъж твърдо отказва да пробва кърмата. Аз го бъзиках, че ще му на направя фрапето с кърма. Но пък кумовете ни проявиха завидно любопитство и опитаха  Simple Smile
Казаха, че им е блудкава. На мен пък  ми сладни. Но не съм я ползвала вместо мляко. Wink

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пробва ведньж, но само от любопитство....повече не иска Grinning да подяжда малкото

# 5
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Пробва от любопитство, ама доста изпи Grinning Май му хареса Mr. Green

# 6
  • Мнения: 8 242
Ползвала съм го няколко пъти за помпа  Crazy И доста дегустаторската се изказваше - отначало било като вода със захар.. после идвало чак млякото  Mr. Green
Ама така изцедено не ще да го пие  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 591
Опитвал е  Mr. Green
Но се отнася към гърдите ми като към собственост на бебето Simple Smile С едно такова страхопочитание  Crazy
Дори понякога се шегува дали малкия разбойник спял дълбоко и нямало да разбере, че му се "радва" на манджата  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 242
В началото опита от чисто любопитство, каза че е хубаво.
Понеже все говорим колко е полезно, универсално и лековито човешкото мляко, на няколко пъти след работа когато е имал коремобол ме е карал да му цедя по глътка. Дали му помага млякото или вярата не знам, но спира да се се присвива Grinning

# 9
  • Мнения: 5 026
 Отказва категорично! Казва, че гърдите ми са "съдинките" на бебо!  Laughing

# 10
  • Мнения: 5 391
Само е опитвал Laughing

# 11
  • Мнения: 750
Предлагах му няколко пъти- току- що изцедена. А той мрънка нещо и върти глава в знак на отказ. И директно от източника предлагах- ползвал ги по друго предназначение, за сукане бил голям Laughing Е, аз съм си я опитвала моята. И на мен ми сладни.

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 12:33 от konche

# 12
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Направо от извора е пробвал Simple Smile Казва, че сладни.

# 13
  • Мнения: 2 109
аз понеже бях изкукала след като родих, та предлагах на всички приятели тази уникална възможност - че кога иначе такава оферта !

УВИИИ

всички ме гледаха като луда и си казваха... ще и мине на Калинчето... ще се оправи.  Laughing

мъж ми според мен тайно пробва под прикритие (той доста си пада по цици). ама не го кефи. официалната версия е, че гнусота.

Сестра ми имаше много кърма и правеше крем карамел и капучино, ама само аз знаех от къде е млякото  Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 44 245
ми близна веднъж от изцедената и това беше каза че е сладка...и толкова...Wink

# 15
  • Мнения: 949
Чак да пие-не,но е пробвал.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз съм ползвала мъжа ми за помпа Simple Smile И определено му харесва кърмата - казва обаче, че не била като никое друго мляко. Вкусът й бил странен, но приятен. Аз самата, обаче не съм опитвала - по принцип не обичам мляко и може би затова. Пък ми е и малко странно да опитвам от себе си....  Embarassed

# 17
  • Мнения: 13
Екстра е кърмата. Мъжът ми я хареса, но му е трудно да я изсуче. Много е сладичка и вкусничка. Нека хапват дечицата

# 18
  • Мнения: 593
...се отнася към гърдите ми като към собственост на бебето Simple Smile С едно такова страхопочитание  Crazy

и нашия тати така. Но не е изявявал желание да опита, незнам поради какви причини. И мен ме е срам да му предложа.  Embarassed

# 19
  • Мнения: 48 039
с каката много време се доизцеждах след кърмене(защото нямаше кой да ми каже че не е нужно Wink),и събирах в една каничка в хладилника
мъжа ми щом си дойдеше,си я изпиваше веднага Laughing,ама не даваше на никой да казваме  Joy
иначе директно да суче е пробвал веднъж,ама нещо трудно му се видя,а пък на мен-много смешно Sick
сега обаче и да иска-не му давам Crossing Arms-не стига че бебето ми виси по цял ден на циците,ами и за него-без такива! Joy
иначе кърмата е приятна на вкус,въпреки че  и аз не обичам мляко

# 20
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
По този повод си говорехме веднъж с приятелките-кърмачки в една сладкарница. А времето беше лошо и седяхме вътре, на затворени врати и с пусната музика. Аз се надвиквам с музиката, за да се чувам, и обяснявам как откакто се цедя, мъжа ми мляко не пие, та да не би да обърка кравето с моето. Аз бях много огорчена и точно в момента в който музиката в сладкарницата спира, аз се извиквам " Как може на кравата млякото да пие, а моето - не?". Всички се обърнаха да ме видят и ме гледаха  Shocked А ние избухнахме в смях Joy

# 21
  • Мнения: 298
petjah, смяла съм се с глас на твоята история. Представям си погледите на другите в заведението. Joy Joy Joy Joy

Иначе, мъжа ми, категорично не иска да опита, пък и аз не го и карам, за да не го отвратя нещо. На мен лично кърмата ми е много неприятна - една блудкава и сладка.

# 22
  • Мнения: 3 521
Тц...откаzва да подяжда детето...иначе на "опаковките" много им се радва Laughing.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Бляк, стига бе SickНе е пил, естествено NaughtyЕ, опитвал е неволно в определени моменти Blush, ама чак пък да е пил...

# 24
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Бляк, стига бе SickНе е пил, естествено NaughtyЕ, опитвал е неволно в определени моменти Blush, ама чак пък да е пил...

Е защо да е бляк. Това пък не го разбирам. На кравата млякото е супер, нашето е бляк  Rolling Eyes

# 25
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не - твърдо ми отказва.
Аз съм опитвала - в началото беше много вкусна (с леко карамелен дъх и вкус от коластрата), сега не ми харесва - има вкус на перилен препарат (доколкото четох, има връзка с някакъв тип мазнини в нея - но тъй като не замразявам, а на дребната си й харесва така, няма проблем).

# 26
  • Мнения: 134
Моят опита веднъж - от любопитство.
А на случката с Petjah присъствах лично. Беше голяяяяяяям смяяяяях! rotfImao
Смехът на Petjah в същия този момент

# 27
  • Мнения: 1 503
Ами още не е,но смятам да го подканя.А и той си е кърмен до година и 8 месеца и свеки казва ,че сам се обслужвал и й вдигал блузата по улиците,та може и да има спомен как точно се суче Joy hahaha Joy
Иначе на мен на вкус ми прилича на течните сметанки....Ама съм пробвала по капка.За повече ми става гадничко нещо.Незнам защо newsm78
http://bgphoto.net/photos/17784/o632848741810937500.jpg
Сладурани Joy

# 28
  • Мнения: 50
В началото се изцеждах и веднъж мъж ми без да разбере сложил 3 в 1 и хайде в микровълновата. Но като опитал се усетил и я изхвърлил, което малко ме обиди...Не, че не е смукал от майка си ден и нощ, щото много ревял... baby_neutral
А сега се опитвам да давам на каката по 10-20 мл., но и тя уж искаше, а сега като я изпие и се гади - защо ли? newsm78

# 29
  • Мнения: 36 053
хич и не съм го карала Simple Smile

# 30
  • Мнения: 1 030
О, в никакъв случай не пие! Даже се гнуси да я гледа, като се изцеждам...Аз съм опитвала, ама нещо не ми харесва, за разлика от коластрата, която много ми се нравеше - приличаше ми на ваниловото мляко на БББ...

# 31
  • Мнения: 1 938
А на случката с Petjah присъствах лично. Беше голяяяяяяям смяяяяях! rotfImao
Смехът на Petjah в същия този момент


И аз, и аз бях там...
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 32
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
О, в никакъв случай не пие! Даже се гнуси да я гледа, като се изцеждам...Аз съм опитвала, ама нещо не ми харесва, за разлика от коластрата, която много ми се нравеше - приличаше ми на ваниловото мляко на БББ...

Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 2 901
Ама извинявайте - и аз съм с отговор "бляк!" Въобще не ми се обяснява защо и на всичкото отгоре, не е нужно да притеснявате мъжете като ги карате да опитват, за да сте истинска кърмачка-сектантка!
Аз съм опитвала, но не ми харесва. Кравето мляко го пия без захар, а моето сладни  Sick

# 34
  • Варна
  • Мнения: 5 569
На два-три пъти при зверско запушване, когато нищо не можа да ми помогне съм го ползвала за помпа. Не ми отказа и глътна кърмата, но определено не беше доволен, че съм го накарала.
Казва, че тъй като кърмата ми е много сладка детето не иска да яде неща, които не са сладки. Sad

# 35
  • Мнения: 8 470
Не пие.Нито съм го карала,нито е искал да опитва.С риск да ми се нахвърлите-темата може да прозвучи доста неприятно за начинаещи кърмачки и да ги отврати Twisted Evil.Мен не-на всичко съм се начела в тоя форум. Mr. GreenНе е необходима чак такава привързаност към кърмата,важното е бебето да суче,не бащата. Wink

# 36
  • Мнения: 346
понеже аз въобще не обичам мляко(чисто)с триста зора го накарах да опита за да ми каже каква е на вкус,да бяхте му видели физиономията после .от тогава все го бъзикам сутрин"Искаш ли капучино с прясно млекце"

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 17:54 от tanchini2

# 37
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ми... що пък да го карам? Той да провери с какво храня детето...

По-скоро моята логика клони към питането "А какво е правил човек с кравата, когато е открил, че дава мляко?"  Mr. Green
И, наистина, що от кравето не ги е гнус?  newsm78

# 38
  • Мнения: 1 896
Ми аз не съм го карала, той сам беше любопитен да опита. Понеже почти не е кърмен, мислехме и двамата, че няма да успее да я изсуче, но той се амбицира и успя. Не е бил нито възторжен, нито пък отвратен нещо, ама оттогава не сме пробвали, защото малко силно ме стисна като сучеше и нещо не ми се ще пак.

# 39
  • Мнения: 75
Мъжът ми не е опитвал. Grinning
Но котаракът си го дохранвам с кърма, не отказва и най-важното не му става зле, а иначе има непоносимост към кравето мляко.  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 3 390
Ъ, той не смее да ми пипне гърдите, камо ли да пие кърма.

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, що бляк сега..ми щото така - според мене е гадно.Айде да не обръщаме темата на сравнителен анализ между вкусовите качества на кърмата, спермата и урината:35:И трите са естествени продукти, дет' се вика, ама колко от вас пият последните две ooooh!А сега"кажи, баба, бляяяк" hahaha
Важното е на бебето да му е вкусно!Мъжете си имат биричката Mr. Green

# 42
  • Мнения: 8 917
Аз съм опитвала - то е ясно. В смисъл каквото и да давам на детенцето си, преди това го опитвам. Чак в кафе, че и на улични котета да давам, не съм и не бих стигнала Peace

# 43
  • Мнения: 631
боже .... колко словоохотливи сме жените .... всичко си казваме ..... Laughing

# 44
  • Мнения: 2 784
Ама извинявайте - и аз съм с отговор "бляк!" Въобще не ми се обяснява защо и на всичкото отгоре, не е нужно да притеснявате мъжете като ги карате да опитват, за да сте истинска кърмачка-сектантка!
Аз съм опитвала, но не ми харесва. Кравето мляко го пия без захар, а моето сладни  Sick
Мда, притиснах го в ъгъла, заплаших го с пистолет и изсъсках:"Пий, пий, че ще ме изгонят от сектата!"
Не, просто си мислех, че ще му е интересно да опита с какво храним детето си... Да опита, а не да мине на режим през 3 часа или на поискване.
Не виждам какво гнусно има, ако кърмата е толкова противна, защо храните децата си с нея?! newsm78 А относно естествените продукти и сравняването на кърмата с урина и сперма- ами аз не бих нахранила детето си с урина и сперма, предполагам и вие, така че е малко прекалено да се сравняват. От друга страна пък съм чувала за уринолечение, с него баба ми се е излакувала навремето от някакво тежко заболяване, така че не казвам "бабе, бляк". Mr. Green
И както преди писах, бях провокирана от една тема, където една от потребителките пишеше, че повечето мъже са пили от кърмата на жените си, та ми стана интересно, дали само моят не го е правил.

# 45
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
Едва ли ще го направи някога Peace

# 46
  • Мнения: 48 039
 и аз не разбирам защо се гнусите? Rolling Eyes
ако моя мъж не искаше,нямаше да го карам,то е ясно,нито пък бих се нарекла "сектантка"! Wink
обаче когато е имало в излишък,и мъжа ми е имал желание,защо не?от крава да пие,от моето да го е гнус newsm78,или да давам на някоя котка,айде стига бе!ами давала съм и на други хора,да си капят в носа ,в очите или за каквото там са ми искали,защото са чували че кърмата е полезна !
а сравнение с урина,сперма,или каквото и да е,е неуместно!
разбира се,това не става насила,но чак "бляк",и "колко е гнусно"-не го разбирам?

# 47
  • София
  • Мнения: 18 679
а сравнение с урина,сперма,или каквото и да е,е неуместно!
Ххаха, момичета, нали тично за това го написах - дайте да НЕ сравняваме кърмата с другите ни естествени продукти WinkВие сте отскоро може би тук, но аз помня поне още две подобни теми, в които се правеха именно такива идиоптски сравнения - това се опитах да напомня, да не отиваме пак в тази посока, защото е глупаво и безсмислено.Който иска да пие кърма - да пие.Който иска да се лекува с урина - да се лекува PeaceЗа мене и двете са "бляк" LaughingНяма нужда да ме разбира който и да е.Въпрос на вкус Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 2 435
Веднъж я опита, но не му хареса, предпочита да си пие кафенцето със сметанка  Laughing

# 49
  • Мнения: 13 512
Да, на поискване е.Любовникът ми-също.

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 12:35 от monda

# 50
  • Мнения: 535
Опитвал е Peace с кафенце Wink

# 51
моя пък искаше, но директно от мен  Laughing та не давах Simple Smile

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Опитвал е не еднократно  Laughing

# 53
 Ще пробвам с моя да видя реакцията му  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 3 550
Не съм предлагала, не е искал.

# 55
  • Мнения: 4 198
Когато родих първото дете не знаех да се цедя и не се оправих с помпата. Добре, че татито беше любопитен и стана най-добрата помпа на света. Спаси ме от запушване. И му харесваше млякото. Обаче сега с второто знам как да се цедя, а и с помпата се оправих. Та горкия само примлясква и ме дебне след кърмене и той да опита. Но аз не давам. Боли ме. Бебето е по-добра помпа Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 190
Пробвал е няколко пъти. Каза, че му мирише лошо.

# 57
  • Мнения: 1 353
 Не, мисля, че го е гнус

# 58
  • Мнения: 1 427
Опитвал е, от извора.Не беше само опитване, ами сука човека.Използвах го вместо помпа. Laughing

# 59
  • Мнения: 6 243
Опитвал е, разбира се. Любов, ласки, туй онуй и той опитва... де ще иде. Явно няма нищо против, не се е оплакал.

Иначе изцедена не съм му предлагала, тя е за детето. Naughty

# 60
  • Мнения: 75
Съпругът ми и 4 годишния ми син пробваха и никак не са възхитени, не искат повече, аз също.

# 61
  • Мнения: 1 146
Все още се куми, ама ще опита - няма къде да ходи Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 4 381
Предложих му изцедена, но той по принцип не си пада по никакво мляко.

# 63
  • Мнения: 1 735
Опитвал е неведнъж. Изцедената кърма не му хареса, но когато пи от извора остана очарован. Твърди, че вкусът на кърмата се променя коренно след като е вече изцедена.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Да.
Първия път с каката - от коластрата - каза, че била солена и не е опитвал овече. Но сега - от време  на време заема мястото на беба и просто - няма избор  Laughing

# 65
  • Мнения: 1 999
Не пие. Не му върви салатката с нея. Laughing

# 66
  • Мнения: 7 474
Не пожела да пробва  Laughing

# 67
  • Мнения: 1 733
И моят мъж е пробвал направо от извора Simple Smile Поизчезнал му е сукателният рефлекс, но с малка помощ от моя страна, се получава Simple Smile
П.С. Каза, че не само е вкусно, а е и секси  Embarassed

# 68
  • Мнения: 422
Опитвал е разбира се Grinning Случвало се и за помпа да го ползвам при запушвания вместо да се мъча да цедя с помпите и нищо да не става.Каза , че не е лоша на вкус ,само че е доста сладка. Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 3 882
Нито той е опитвал,нито пък аз,а и нямаме намерение  Mr. Green.

# 70
  • Мнения: 11 828
Аз съм опитвала - приятно сладка е. Но съпругът ми все още не е, но не ми отказва категорично, казва, че ще опита и аз не настоявам.. Дано докато кърмя го направи!
Спомням си, че имаше една серия на "Приятели", в която Рос така и не опита кърма, а Джоуи веднага, разбира се! Simple Smile

# 71
  • Мнения: 942
Не пожела да пробва  Laughing
И моят така Sad а уж обича много всякакво мляко Wink А аз естествено пробвах,нали трябва да знам какво давам на малкото ми слънце Laughing

# 72
  • Мнения: 46
предлагала съм му но ми отказа,не  искал да опитва

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 56
Снощи четохме мненията по темата и моят мъж се засегна, че никога не съм му предлагала да опита. Трябва да му дам да вкуса, но малко ми е странно това.

# 74
  • София
  • Мнения: 830
Категорично отказва. Аз съм опитала и е много противна. Има един гаден дъх на незнам какво. Сигурно само моята, ноооооооо децата си я харесват.

# 75
  • София
  • Мнения: 2 164
Случвало се е да опитва в определени моменти  Laughing

# 76
# 77
  • София
  • Мнения: 679
Нашия татко опитва, но не му хареса.

# 78
  • Мнения: 2 022
Не.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 14:40 от Cygnus

# 79
  • София
  • Мнения: 2 671
Твърдо отказа!  Mr. Green
Но аз я пробвам, като се опръскам, вкусна ми се струва!  Party

# 80
  • Мнения: 3 042
Не е пил. Нито е искал, нито съм му предлагала. Hug

# 81
  • Мнения: 1 878
МОя не смее вече да яде мляко с ориз приготвено от мен  Mr. Green  а му беше любимия десерт  newsm78   Хм сигурно защото като нищо бих го "накърмила" и него  Mr. Green след като го правя чат пат с баткото ни  Crazy

 Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 324
Пробва я, аз също - сладни. Ние мислим, че всичко, което детето яде, трябва да се опитва. Обвини ме, че съм го отбила.  Joy

# 83
  • Мнения: 133
пууууу звучи ми доста гнусно.... Sick

# 84
  • Мнения: 772
Няколко пъти в кафето си добави, а май в началото и чиста я опита, във всеки случай повече от мен е изпил, ама той е повече по сладкото, а и по-пестелив - нищо да не се хвърля... да ме изсмуква той - това не се е налагало, но имам бегли спомени, когато се роди брат ми - аз бях на 8-9 г. - и майка ми имаше доста проблеми, че баща ми е бил помпа понякога (тоест аз само съм чувала де)

# 85
  • София
  • Мнения: 1 877
Моят мъж реши да се прави на смел в началото и поиска да му сипя в кафето Simple Smile
Но след това му стана гнусно и не го изпи... Иначе в началото ни беше много интересно и опитахме и двамата, за да видим какъв вкус има.

# 86
  • Мнения: 507
Пробва в началото една глътка от изцедената и каза ами прясно мляко.  Laughing Но чак да пие, не. И по-добре да не подяжда Теди  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 19
не съм пробвал не бих отказал ако се наложи.

# 88
  • Мнения: 689
Аз пробвах от любопитство.
Мъжът ми категорично отказа. Каза, че изглеждало гадно.

# 89
  • Мнения: 5 401
Класацията ни е следната: бебе - нон стоп на цица, мама - пробвала веднъж-дваж, тати - ужасЕн, не иска да знае!  Joy

# 90
  • Мнения: 4 451
Не, а и на мен не би ми било приятно.

# 91
  • Мнения: 294
Класацията ни е следната: бебе - нон стоп на цица, мама - пробвала веднъж-дваж, тати - ужасЕн, не иска да знае!  Joy
и при нас е така  Laughing а аз все му дудна " не искаш ли да знаеш какво яде детето ти ?"  Wink

# 92
  • Мнения: 19
Ето ви един линк:
http://www.vbox7.com/play:974f3574
Коментари може да има всякакви.

# 93
  • Мнения: 313
Мъжа ми от чашка няма да иска, но ако му предложа директно от извора няма да откаже Laughing

# 94
  • Мнения: 163
До сега не е проявявал любопитство...може би защото сме малки още Wink....но за в бъдеще не зная Mr. Green

# 95
  • Мнения: 1 043
Не ще, даже и го е страх да ме пипне по гърдите, незнамзащо и с първата ми щерка беше така и сега с втората пак , според мен не е само гнус ами имат някакви предразсъдаци че като бебето суче от там и нетрябва да им се пипа територията  Mr. Green,  а след като спрях да кърмя пак си ги възприемаше като гърди ...
а с първата ми щерка имам блед спомен че е опитвал но може и само така да си мисля  newsm78,
моя позната обаче имаше късмета мъжа и да и се кафи на гърдите и да си пие от тях  hahaha Joy , спортист беше човека и то с десет години по голям от нея и имаше разни изказвания пт негова странче как щял да се откаже от толкова полезно нещо  Mr. Green ,

# 96
  • Мнения: 351
Не, не е пробвал. То нямаше достатъчно за малката, а какво остава за татето. Joy

# 97
  • Мнения: 1 440
Само веднъж си близна ръката, където пробва Т' на кърмата  Crazy Не е изявявал желание повече Tired

# 98
Моят съпруг страшно я харесва - фитнесманиак е и казва, че се чувства много добре след като е изпил цялата остатъчна кърма (а той я пие всеки път) Joy

# 99
  • Мнения: 19
Може да има наистина ефект.Качва сигурно бързо маса или там нещо подобно. Grinning

# 100
  • Мнения: 1 735
Ето ви един линк:
http://www.vbox7.com/play:974f3574
Коментари може да има всякакви.

Хахахаха!!!  hahaha  Joy hahaha  Joy Бях го забравила този филм,много е забавен.
Но този момент наистина е велик!!!!!!!!!!!!!!!  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 2 616
Моят само чака да се родим и да почна да кърмя и да се нареди и той на опашката Joy Даже сега се пробва от време на време дали няма да текне нещо, но уви  Joy Joy Joy

# 102
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Убихте ме с тази тема!(казавам го с добро чувство). Никога не бих пробвала дори да му предложа да опита кърма! Усещам, че ще започна да обърквам ролите на майка и съпруга.

# 103
  • Мнения: 903
Не иска и да чуе за такова нещо Simple Smile

# 104
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Попитах го само веднъж, дали иска да опита, и той категорично отказа. Аз също не съм опитвала /а съм кърмила 3 деца/- някаква психологическа бариера сякаш имах.  Embarassed

# 105
  • Мнения: 19
Моят само чака да се родим и да почна да кърмя и да се нареди и той на опашката Joy Даже сега се пробва от време на време дали няма да текне нещо, но уви  Joy Joy Joy
Гледай само да не ти докара хиперлактация,че гледай какво става после Confused

# 106
  • Мнения: 256
моят съпруг  след 1то раждане ме цедеше и с удоволствие си изпиваше остатъка но сега бебо си суче и не остава за него hahaha

# 107
  • Мнения: 5 393
Докато кърмех му предложих няколко пъти да опита, но той отказа.Не съм го насилвала-като не иска-негова си работа.Аз съм я опитвала много пъти-сладка.Ама той май не ми вярваше Thinking

# 108
  • Мнения: 4 242
Ето ви един линк:
http://www.vbox7.com/play:974f3574
Коментари може да има всякакви.

 Thinking

Моичкия толкова е свикнал на кафе с мляко, че в няколкото случая когато съм забравяла да купя ме кара да му "наточа" малко млекце  Mr. Green, опрделено му харесва.

# 109
  • Мнения: 11 025
Още не е опитал, но проявява интерес. hahaha

# 110
  • Мнения: 217
Не е опитвал, няма и да опита, ама като ме ядосваше, го пръсках от разстояние  hahaha Само това му беше достатъчно, за да бъде послушен  Laughing
А като казвате, че и в кафето сте слагали, се сещам за една лекарка от Шабла, която посъветвала майката да си преварява кърмата, понеже пиела АБ и не можела да дава на детето направо от гърдата  Joy

# 111
  • Мнения: 888
Не пие, но е пробвал "уж" случайно докато са се провеждали други доста приятни мероприятия Joy

# 112
  • Мнения: 4 447
Ползвала съм го няколко пъти за помпа  Crazy И доста дегустаторската се изказваше - отначало било като вода със захар.. после идвало чак млякото  Mr. Green
Ама така изцедено не ще да го пие  Rolling Eyes

 Blush Blush и аз така, харесваше му много  Mr. Green Mr. Green

# 113
  • София
  • Мнения: 7 097
И моят е много консервативен в това отношение и не е опитвал, камо ли да пие... Thinking

# 114
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
И моят е много консервативен в това отношение и не е опитвал, камо ли да пие... Thinking

Моят също, но това не бих го нарекла консерватизъм  Thinking

# 115
  • Мнения: 110
Веднъж опита и не повтори повече. newsm62

# 116
  • Мнения: 1 691
Веднъж опита няколко капки директно от кранчето, но не си спомням да е изказал мнение. Ще взема да му предожа пак.

# 117
  • Мнения: 6 461
Въпреки ,че съм му предлагала ...на моя мъж да си пийне малко кърмичка Mr. Green
 ...винаги ми е отказвал Tired. Laughing

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Той отказваше да ми докосва гърдите, какво остава за опитване...

# 119
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Той отказваше да ми докосва гърдите, какво остава за опитване...

Предполагам не е било чак от отвращение?! Моят ги гледаше с такова благоговение, че чак ме досрамяваше  ooooh!

# 120
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Отвращение или не, просто не искаше да ги докосне. Някак си бяха забранена територия за него...
За щастие вече не е така Simple Smile

# 121
  • Мнения: 819
Нулев интерес...

# 122
  • Мнения: 483
гнус го било... Sick
 hahaha

# 123
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Ами моят мъж опита с не голяма охота, но категорично предпочита да пие кафе  Mr. Green Кърмата не му влиза в листа с любими напитки.

# 124
  • Мнения: 59
Оооо, да, сам прояви желание да опита и явно му е харесало, защото си е пийвал няколко пъти направо от извора  Wink

# 125
  • Мнения: 857
той не,но аз си сложих скоро в млякото...не го изпих...някак си ми стана гадно,иначе на вкус е същото като с обикновено мляко

# 126
  • Мнения: 1 212
Трудно ми е дори да си го представя..... newsm78
Не смея дори и да си помисля, че мога да предложа такъв "специалитет" на мъжа ми. Wink
Ще ме погне' да тръгвам на работа автоматически.... и без друго е установил, че майчинството не ми се отразява добре на  здравия разум Grinning

# 127
  • София
  • Мнения: 372
На моя му хареса и си крадва от тенджерките Laughing

# 128
  • Мнения: 498
Пробвал е и даже му се стува сладка! Mr. Green Ако вземе да му хареса много няма да мога да ги изхранвам и двамата Laughing Laughing Laughing

# 129
  • Мнения: 1 212
Моя пие ракия  Sad Wink Grinning

Общи условия

Активация на акаунт