Пият ли мъжете ви...кърма?

  • 16 048
  • 129
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Едва ли ще го направи някога Peace

# 46
  • Мнения: 48 204
 и аз не разбирам защо се гнусите? Rolling Eyes
ако моя мъж не искаше,нямаше да го карам,то е ясно,нито пък бих се нарекла "сектантка"! Wink
обаче когато е имало в излишък,и мъжа ми е имал желание,защо не?от крава да пие,от моето да го е гнус newsm78,или да давам на някоя котка,айде стига бе!ами давала съм и на други хора,да си капят в носа ,в очите или за каквото там са ми искали,защото са чували че кърмата е полезна !
а сравнение с урина,сперма,или каквото и да е,е неуместно!
разбира се,това не става насила,но чак "бляк",и "колко е гнусно"-не го разбирам?

# 47
  • София
  • Мнения: 18 679
а сравнение с урина,сперма,или каквото и да е,е неуместно!
Ххаха, момичета, нали тично за това го написах - дайте да НЕ сравняваме кърмата с другите ни естествени продукти WinkВие сте отскоро може би тук, но аз помня поне още две подобни теми, в които се правеха именно такива идиоптски сравнения - това се опитах да напомня, да не отиваме пак в тази посока, защото е глупаво и безсмислено.Който иска да пие кърма - да пие.Който иска да се лекува с урина - да се лекува PeaceЗа мене и двете са "бляк" LaughingНяма нужда да ме разбира който и да е.Въпрос на вкус Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 2 439
Веднъж я опита, но не му хареса, предпочита да си пие кафенцето със сметанка  Laughing

# 49
  • Мнения: 13 512
Да, на поискване е.Любовникът ми-също.

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 12:35 от monda

# 50
  • Мнения: 535
Опитвал е Peace с кафенце Wink

# 51
моя пък искаше, но директно от мен  Laughing та не давах Simple Smile

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Опитвал е не еднократно  Laughing

# 53
 Ще пробвам с моя да видя реакцията му  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 3 550
Не съм предлагала, не е искал.

# 55
  • Мнения: 4 236
Когато родих първото дете не знаех да се цедя и не се оправих с помпата. Добре, че татито беше любопитен и стана най-добрата помпа на света. Спаси ме от запушване. И му харесваше млякото. Обаче сега с второто знам как да се цедя, а и с помпата се оправих. Та горкия само примлясква и ме дебне след кърмене и той да опита. Но аз не давам. Боли ме. Бебето е по-добра помпа Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 191
Пробвал е няколко пъти. Каза, че му мирише лошо.

# 57
  • Мнения: 1 353
 Не, мисля, че го е гнус

# 58
  • Мнения: 1 428
Опитвал е, от извора.Не беше само опитване, ами сука човека.Използвах го вместо помпа. Laughing

# 59
  • Мнения: 6 243
Опитвал е, разбира се. Любов, ласки, туй онуй и той опитва... де ще иде. Явно няма нищо против, не се е оплакал.

Иначе изцедена не съм му предлагала, тя е за детето. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт