Дразни ли ви температурата...

  • 2 160
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 958
Не ме дразни.  Grinning Даже ми е приятно. Wink
 В  нашия офис и по-точно в моята стая ,климатика е включен винаги на  около 8 градуса по-ниска Т от тази навън/през лятото/.
 Идват клиенти и си тръгват- а аз цял ден да седя на жегата, за да не ги простудя?  А и досега никой не се е оплакал - напротив, казват "Ейй ,тук се живее! "  Grinning
Не издържам на жегата , това е . Peace

# 16
  • Мнения: 2 237
Ми дразни ме  ! На няколко пъте вече се схващам от такива температури #Cussing out Особено като влизам в интернет-залата,ей тия хора така са набичили климатика,че наистина се чудя как издържат там newsm78 Всеки път си тръгвам от там с болно гърло и настинала.....

# 17
  • Мнения: 465
Не съм се замисляла но май не ме дразни ..

# 18
  • Мнения: 600
нече ме дразни, ама сега с дребната се притеснявам. ходих в пепина М на черни връж и мерих 3-4 чифта, отне време. дребната в количката, а една от продавачките през цялото време 'госпожо, врътнете насам, да не й духа, госпожо, врътнете натам, че пак й духа). ама на къде да въртя, като клима-та е на отрицателна температура и мах духалка newsm78

разбирам, че им е топло, ама за клиенти е трудно понякога Sad

# 19
  • Мнения: 7 821
Не ме дразни, приятно ми е. Не се притеснявам и за децата.

# 20
  • Мнения: 1 243
Тази тема ми попада точно в момент,в който проблемът направо ми е на главата така да се каже.Аз работя в офис с още 6 човека,повечето от които смятат,че температура от 22 градуса е нормална за целия ден-от 10 сутринта до 7.30 вечерта.Не мога да ви опиша за какъв студ става въпрос...Вчера си взех почивен ден,защото яичниците и бъбреците ми така ме боляха,бях се схванала като дърво! Такава голяма разлика в температурите е истински шок за организма-разбирам да е 26-27 градуса,но 20-22 ,че това е температура за есенно време,а ние стоим по къси ръкави и поли! ....Направо не знам какво да правя!!!  #2gunfire

# 21
  • Мнения: 27 524
Рязката разлика - да!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не ме дразни, приятно ми е. Не се притеснявам и за децата.

И аз така Simple Smile. Синът ми си играе точно под духалката на климатика вкъщи вече втори месец и нищо си му няма Peace.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 704
айде и аз да потретя -не става дума за постоянно излагане на ниски температури.
рязката разлика (примерно навън е 35,а вътре 20)- дразнеща или не- е абсолютно вредна и наистина може да стане беля.
друг е въпросът колко време ще прекараш в магазина/офиса/кабинета.
онзи ден бях два часа на зъболекарски стол в студен кабинет. замръзнаха ми краката (обути в чехли,естествено). излизайки от кабинета,на втората крачка, изтръпнаха адски и трябваше да седна на една мантинела, за да не падна.

и аз,и съпругът ми, и детето сме свикнали на ниски температури, ходим леко облечени и зимата, но едното няма нищо общо с другото.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 797
Не ме дразнят, напротив, като някакъв оазис ми е сред тоя пек навън.Аз даже спя на такава температура . Peace

# 25
  • Мнения: 3 537
Точно когато родих,на следващата седмица ми се наложи да пазарувам в един магазин с климатик и доста се позабавих вътре.Аз 2-3 седмици след раждането,незнам дали е нормално,но много се потих.И по едно време,чакайки на опашката,се усетих как треперя.Направо ме втриса!Беше ужасно!Но сега по принцип  не ми е толкова неприятно. Laughing

# 26
  • Мнения: 2 550
Кефи ме.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
Да - дразни ме. Резките температурни разлики са вредни. Организмът не може да се 'настрои' от 40 на 20 градуса за секунди...

Да не говорим, че съм със синузит и благодарение на такива охладени магазини и кафета по цяло лято си ходя подсмърчаща и сополива като цигане  Sick

# 28
  • Мнения: 191
Да дразни ме.По принцип съм кекава и веднага ме заболява главата или ми теква носа.Големите разлики в температурата не са полезни за организма. Naughty

# 29
  • Мнения: 7 837
Е от това не очаквах да има оплаквания. По-хубаво ли ще вие да е жега и миришещо на потни тела...
Организмът е приспособим и то много лесно. Какво да кажем ние, като живеем целогодишно на климатик и тичаме в някой магазин на хладно.

Общи условия

Активация на акаунт