Ако мислите да почвате в Кауфланд!

  • 9 832
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 566
Тя мишката май беше в пакетиран пакет на производителя.
Да, сега се сетих за мишката.
" Потърпевшата" беше публикувала в Търновската ни група за находката. И там спорих.
Изяли два пакета, в третия намерили, магазина им виновен.
Севлиево или Габрово беше май.

Последна редакция: ср, 08 апр 2020, 23:46 от Дари*

# 16
  • Мнения: 11
Е може и така да е било, но това се предполага, че е трябвало да се вижда, през колко ръце е минало, преди да стигне до клиента. Ама разбирам, може и да не са го видели.

# 17
  • Мнения: 11 566
Мдаа, те служителите и пакетите с ориз и леща сканират.

# 18
  • Мнения: 11
Като цяло си помислих, че е възможно някой да го е направил нарочно да злепостави магазина. То на снимката се виждаше, че пакета е леко отворен.

# 19
  • Мнения: 11 566
През колкото и ръце да е минал пакетът, това са хиляди пакети с продукти на ден.
" Потърпевшата" докато си е подреждала трите пакетчета с хапки във фризера къде е бляла и тя?
Риторичен въпрос.
Сега пък леко отворен бил.

Поспете, посънувайте, и утре с нови сили измислете нов казус.
Подценявате потребителите на форума!

И клипчето с мишката, от което се разбира, че не К. е виновен за проблемът.
Гнусничко е, предупреждавам.
https://nova.bg/news/view/2020/01/19/275250/%D0%BE%D1%82%D0%BA%D … D0%B4%D0%B5%D0%BE

Последна редакция: чт, 09 апр 2020, 00:16 от Дари*

# 20
  • Мнения: 11
Просто може да не ти се вярва, че може да са постъпили така, но е факт!

Последна редакция: чт, 09 апр 2020, 00:56 от Diana Konova 658190

# 21
  • Мнения: 11 566
Добре, че са се оттървали от теб, каквото и да е станало...

# 22
  • Мнения: 11
Е да и ти си права, казах, че може да не са видели мишката, случайно служителите. А споменах, че е отворен пакета, защото тази жена може и сама да я е сложила вътре, за да направи малко, лош пиар! Както казах,  трябва да очакваш всички!

# 23
  • Мнения: 11
Говориш така, защото не си ми била на мястото!, не те карам да ми вярваш.Даже не мога да разбера как не можеш да повярваш, че може човек да е наистина толкова студен, да говори така, без да му мигне окото.

# 24
  • Мнения: 11
Явно си много наивна, ама живота не винаги е цветя и рози, така, че такива хора си ги има навсякъде. Аз не мисля, че съм лош човек, дори не знам с какво ги подразних толкова, като никога на никой не съм се разправяла, докато бях там.

# 25
  • Мнения: 2 266
Въобще не разбрах за какво става дума.Говорите с недомлъвки.По-добре си пишете на лични.

# 26
  • Мнения: 2 039
Нищо не разбрах!Ако пишете нещо изяснете казуса и дайте подробности.!

# 27
  • Мнения: 1 625
От темата нищо не се разбира, но се включвам като бивш служител там.
Политиката на Кауфланд спрямо служителите и спрямо клиентите е безупречна.
Плаща се на време и точно, отделно има много бонуси, като ДЗО, ваучери, подаръци за празниците.
Правилата относно стоките, сроковете и хигиената са достатъчно добри, че да накарат и мен да пазарувам спокойно.(а аз като продавач и човек, който е работил съм ужасно взискателна)
Сега има нещо друго. Изпълнението на регионално ниво може да не е по правилата. Какво имам предвид- стига ЕДИН ръководител да се вземе за нещо повече, дори не е нужно да е управител. И един човек да е, ако е достатъчно нагъл и безкрупулен, ще накара персонала да продава стара стока, ще си разчиства сметки с хората и ще лъже. ( Говоря от личен опит.)
Така че, не знам темата каква е, но е напълно възможно на 80% от персонала да не се случи нищо такова, а някъде из България да се избиват комплекси.( На мен ми се случи в София).

# 28
  • Варна
  • Мнения: 172
А какви са заплатите в Кауфланд , от най ниската до малко по горни позиций, колко работят и колко почиват на ден , на седмица и т.н. Благодаря .

# 29
  • Мнения: 11 566
Лично аз бях на 6 часа / фрише/- 440-470 чисто заплата, в зависимост от изработените часове.
Тези, които са на 8 часа вземат 800-900.
Почива се два дни седмично, като от смяна до смяна трябва да са минали поне 12 часа. Примерно, днес ако си била до 21.00 на работа на следващия ден ще си на смяна не по- рано от 9 часа, не може от 8.00.

Общи условия

Активация на акаунт