Клюкарник или Наръчник как не се общува в обществото.

  • 1 952
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
аб,
аз не се самосъжалявам и освен това нравоучителните ти писания не ми казват нещо особено ново.
Чудя се само дали детето ти ще те разбере след като си го "наместила" с юмрук, а после си му прочела история, статистика и извадки от дипломната си работа за "правия път".

Впрочем считай, че  първоначалното ми обръщение към майките осиновителки е най-вече за майки /?/ като теб.
Аз също се извинявам на останалите, ако съм заела повече лично пространство.
Дълго време не бях влизала в форума и докато прочетох някои нови теми,после реших да видя какво става с по-старите и ми стана много болно от полемиката ,която се води тука.Извинявайте,но дори неиздържах да прочета всичките мисли на dete и на ab.
Всеки от нас, в своя живот на Земята, е пратен да развие духа,душата,сърцето(който както иска да го разбира) по начина,до степента,която може.По тази причина ние имаме различни съдби.Следователно  и различни чувства,мисли и начин на живот,но крайната цел е една да обичаме всички около нас,независимо пол,раса,социални различия,вяра и т.н.Това е най-трудното за постигане за един човек да обича всички без да мисли кои,къде и какво.
Пиша ви го жената,която е осиновена и си има прекрасно осиновено момченце.
Изразявайте мнение,но не го налагайте,спорете,не за да излизете прави,а за да научите нещо полезно и от другата страна.Желая на всички ви обич.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 444
Първо ще помоля да ме извините, но не мога да не споделя прозрението, което ме осени току-що. Търсех нещо, което ще е в помощ на едно майче и се зачетох да видя защо се стигна до сблъсък с Аб. Наистина установих, че с включването си по никакъв начин не съм наранила нея или друг. Просто изведнъж след моето мнение тя ме захапва. Е, сега ми стана ясно защо.Та това е една особа, която преди време помолих да не "краде" чужди идеи и да ги разнася из сайтовете като свои. Тя милата толкова се е засегнала, че сега попаднах на нейно писание, че още не е готова да излезе от анонимност и влиза така за да помага на нуждаещите се. Просто се има за пророк Илия. Стана ми ясно защо ме напада без причина и то така жлъчно....е, за всичко си има обяснение. Crazy
Голям проблем е, че заведенията за психично болни нямат възможност да издържат пациентите си и поради тази причина са ги пуснали масово на домашен режим. За жалост това дава възможност на такива като Бонита, Аб, засега анонимна и не зная как още се кръщава да вилнеят по форумите и да налагат болно мнение. Tired
Лека вечер и отново ме извинете, че ви занимавам, но не се стърпях да  споделя с вас откритието си.  bouquet

# 17
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мисля, че под това заглавие постингите ви имат поне разумно обяснение, ако не смисъл.
Не е добре човек да задържа агресията си- ето ви място за разтоварване. Може да си дърпате косите колкото искате- щом това ще ви успокои.
АБ имаш нужда от тази тема- тя е за теб. Дано влезеш в мир със себе си.

Ще помоля, АБ и Дете да се регистрират! Маля! По- удобно е и за вас и за всички, които искат да ви контрират на Лично съобщение без да разводняват хубавите и важни теми.

# 18
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Голям проблем е, че заведенията за психично болни нямат възможност да издържат пациентите си и поради тази причина са ги пуснали масово на домашен режим. За жалост това дава възможност на такива като Бонита, Аб, засега анонимна и не зная как още се кръщава да вилнеят по форумите и да налагат болно мнение. Tired
:
Мери попинс- може да спиш спокойно- АБ не е Бонита. Следващия път, когато имаш съмнения потърси първо мен или някой модератор на ЛС за да си изясниш ситуацията до колкото е възможно преди да се превърнеш в:

Цитат
10. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, ще бъдат предупреждавани.
АБ-това е за теб
Цитат
Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума.


Цитатите  са от точка 10 от правилата за ползване на форума!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 444
   yosarian
приемам забележката отчасти. Действително се поддадох на импулса и си позволих да влизам в безмислени полемики, но наистина ме раздразниха постовете на Аб и най-вече факта, че бях незаслужено нападната след като се опитах да охладя страстите и да изразя становище. Копирам последният си пост, който отприщи нападките на Аб спрямо мен.Моля те прочети го и обективно кажи, дали съм дала основание за нападки и дали в него има и частица жлъч, обида или грубост към когото и да било.
    "Не разбирам защо изобщо трябва да се стига до грубости и раздразнения. Всеки има право на собствено мнение и усещане по въпроса.Всеки различно е приел факта, че е осиновен и има своя позиция по въпроса. Зависи от това каква психика има, колко е чувствителен и какво ли още не.
Аз например съм писала тук, че съм щастлива и благодарна от факта, че съм осиновена. Слава богу, че съм извадила късмет майка и татко да ме вземат и са ми дали много. Открих коя е БМ и братя и сестри, че имам доста, но не ги потърсих и надали ще го направя, не виждам смисъл, нямам потребност. Това обаче не значи, че трябва да укорявам тези, които се чувстват по-различно и мислят по-различно. Затова не ми харесва и реакцията и нападението на аб. Предлагам да се върнем към добрия тон и да не го напускаме."

Не приемам, че съм била груба, некоректна, че подклаждам спорове и неприязън. Вярно е, подразних се и си позволих да отговоря на Аб, макар и не с нейната грубост.За това приемам забележката и се извиних на няколко пъти към останалите, които без да искат принудихме да ни четат глупостите.
Благодаря за информацията, че Аб и Бонита не са едно и също лице, подвела съм се. Доста се чудих защо бях така грубо нападната без основание и предположих, че са една и съща потребителка, тъй като никога с друг не съм влизала в конфронтация по никакъв повод. Не съм конфликтна личност, напротив.
Съжалявам за това, че допуснах да вляза в подобна неприятна за мен самата ситуация!
Желая лек ден на всички, ако съм досадила на някой, моля да ме извини! 
 

# 20
  • Мнения: 171
Какво правите бе хора, стига с тази агресия, нападки и обиди. smile3513 smile3512 newsm57 smile3537

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 09:09 от тонни

# 21
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз бих приканила всички които имат да споделят нещо и искат да дойдат на заформената среща на осиновители , осиновени и желаещи всякакви на Арбанаси!В спора се ражда истината Hugелате там,на чашка студена ракийка с хубава салатка ще поспорим,ще отскочим до басейна да  поразхладим страстите и пак наново!Ако някой иска да дойде да погледне в предложението за среща и да се разпише или да ми пише на лични

Общи условия

Активация на акаунт