🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 4

  • 29 637
  • 794
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 543
Миро и Галя май не могат да се понасят. Така го усещам.
Изглежда са се разделили грозно. Направо се шокирах Галка като каза, че 12 години не са се виждали.

# 736
  • Мнения: 14 623
Оф,пък Магърдич,Галка имала повече енергия преди.Ами....остаряваме бавно,неусетно почти.Frowning1

# 737
  • Мнения: 3 743
Оф, Миро е такъв надут пуяк, голяма работа, че има хубав глас. На Галка ѝ симпатизирам, хахавелка някаква, не се пъне излишно и прави каквото може. Дуетът тази вечер беше леко сконфузен като изпълнение, настроение и визия.

Последна редакция: пн, 11 май 2020, 22:47 от Emi_55

# 738
  • София
  • Мнения: 3 776
Каква е тяхната драма?
И аз това св чудех. Какво може да ги накара 12 години да не се виждат

# 739
  • Мнения: 9 033
Те си знаят защо са се разделили, няма сега какво да ровичкат.
На мен ми харесаха, пяха си като тях, но внесоха малко настроение, че умрях от скука.
Тинче, така е много го обичам Милош. Но не ти го препоръчвам сериала. Толкова е брутален и Милош си е направо с второстепенна роля,с мъка го изгледах(главно заради него).

# 740
  • Мнения: 15 528
Здравейте. Най-накрая да мога и аз да се включа в темата Simple Smile
Не знам само на мен ли ми се струва, обаче Галя и Миро толкова не се траят, че едвам издържаха да изкарат песента тази вечер и всеки да си поема по пътя. Да не говорим, че не уцелиха нито един такт на песента - никакъв синхрон с музиката нямаха

Като цяло до тук повечето бяха много зле. Всъщност само Тото и Димитър Маринов ми харесаха. Тото малко повече. Фики ми е любимец - много приятен и възпитан човек, обаче и аз мисля, че менторите му го подхлъзнаха лошо тази вечер. Той сам няма как да реши да изпее песента по този начин. Наистина Васко Найденов му направи шоуто. А имаше потенциал да направи блестящо представяне, защото има хубав глас, старае се много, подхожда отговорно към всяка задача, а и грима му тази вечер беше жесток. Та до тук най-добър тази вечер беше Тото. Може да не е изпял нито една дума вярно, обаче пък с такова удоволствие пя, че ми напълни душата Simple Smile

# 741
  • Мнения: 4 892
Хареса ми Луна,хареса ми Маги,хареса ми Фики и учудващо за мен Димитър.И Галя с Миро ми харесаха.

# 742
  • Мнения: 3 743
Доживях и тази - Тото да ми е харесал най-много. 🙈 Мъка голяма тази вечер, много тегави и депресарски песни.

# 743
  • София
  • Мнения: 11 566
Стори ми се ужасно грубо и надменно от страна на Миро да натъртва как за пръв път нямал участия от 2 месеца. По тона му личеше, че искаше да принизи Галя, че тя е залязла. А по принцип го харесвам Миро, но се държа неприятно.

# 744
  • София
  • Мнения: 5 334
Те си знаят защо са се разделили, няма сега какво да ровичкат.
На мен ми харесаха, пяха си като тях, но внесоха малко настроение, че умрях от скука.
Тинче, така е много го обичам Милош. Но не ти го препоръчвам сериала. Толкова е брутален и Милош си е направо с второстепенна роля,с мъка го изгледах(главно заради него).
Аййй! Sad Ще хвърля един-два погледа, пък ще видя дали ще го продължа. Мерси за мнението! Grinning (Ама па много повече ме радва да го слушам на сръбски, колкото и да си обичам руския, какво да правя. Grinning Innocent )



Офффффф, Рачкооооооооооооооовввввв, млъкниииииииииииииииии!!!!!!!

# 745
  • Мнения: X
Аз пък доста се развълнувах, като ги видях отново заедно. Може би, съм твърде наивна, не усетих напрежението. Обожавам всяка една тяхна песен и се зарадвах, да ги видя на една сцена. Хареса ми Галя как пя, както и през целия сезон, много е сладка. А докато даваха и Юлиан Вергов, докато те пееха, ме върнаха в 2005. "Тя и той", дует "Каризма"... Ех, хубави времена. Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 май 2020, 23:00 от Анонимен

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 10 820
Леле ужас. Тази класация за кое предаване е?

# 747
  • София
  • Мнения: 5 334
Луна съвсем изперка... Grinning То па бива такова хахо, ама вече не се трае.

Ахах, очаквах на Тото да се дадат много точки - веселба направи. И за пореден път журито не познава нищо от имитирания, та затова го хвалеха един след друг, един след друг. Поне донесе настроение, за разлика от, примерно, тоя бастун JJ, дето пищя. Grinning

# 748
  • София
  • Мнения: 7 870
Анди буквално го закопаха и жури и участници.

# 749
  • Мнения: 14 623
Според мен нямаше нужда така да забиват Анди.

Общи условия

Активация на акаунт