🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 5

  • 33 150
  • 631
  •   1
Отговори

Анкета

Кой финалист искате да победи?

Опции:

  • Испания
  • Мнения: 37 503
9 участници в сезон 68... или 8 на „Като две капки вода“





За първи път в историята на шоуто, „Като две капки вода“ има 9 участници в настоящия сезон. Двама от тях станаха ясни след онлайн гласуване на зрителите. На 24 февруари актьорът Антоан Петров и вокалният педагог Георги Симеонов се качиха на грандиозната музикална сцена, заедно със седем изявени български звезди.





Скрит текст:









Димитър Ковачев - Фънки, Хилда Казасян и Юлиян Вергов



Скрит текст:









Димитър Рачков и Васил Василев - Зуека





„Като две капки вода“ e българска версия на шоуто „Tu cara me suena“, създадено в Испания през 2011 година.

У нас започва през пролетта на 2013 година и се излъчва по Нова телевизия.



Водещи са Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека. Журито е в състав: Любен Дилов-син, Хилда Казасян и Магърдич Халваджиян, които бяха жури в първите два сезона на "България търси талант". Излъчва се всяка сряда от 20:00. Наградата за победителя е лек автомобил. Победител в първия сезон е Рафи Бохосян   /Лучано Павароти/.





Вторият сезон започва от 10 март отново от 20 часа. Водещи отново са Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека. Журито е в състав: Хилда Казасян, Магърдич Халваджиян, Милица Гладнишка и Юлиян Константинов. Наградата отново е отново нов лек автомобил. Победител във втория сезон е актрисата Невена Бозукова  
    /Александра Бърк/.





Третият сезон на шоуто започва на 3 март от 20 часа. Водещите са отново същите. Журито е в състав: Хилда Казасян, Магърдич Халваджиян и Димитър Ковачев – Фънки. Първият епизод от третия сезон представя най-добрите моменти през изминалите сезони, а официалният старт е на 9 март от 20 часа. Победител в третия сезон е Ненчо Балабанов /Коцето-Калки/. Месец след края на третия сезон в зала 1 на НДК в две последователни вечери на 23 и 24 юни се провежда концерт с изпълненията на най-любимите участници от трите сезона на шоуто. Концертът се излъчи на 14 септември от 21:30 часа по Нова ТВ.





Четвъртият сезон на шоуто започва на 3 март от 21 часа. Водещите са отново същите, а журито е в състав: Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и Добрин Векилов – Дони. В този сезон за първи път участва дует. Официалният старт е на 7 март от 20 часа. Победител в четвъртия сезон е Калин Врачански /Васил Михайлов/.





Петият сезон на шоуто стартира на 27 февруари и се излъчва в понеделник от 20 часа. Водещите остават непроменени, а журито е в състав: Йорданка Христова, Виктор Калев и Димитър Ковачев – Фънки. Победител в петия сезон е Михаела Маринова /Селин Дион/.





Шестият сезон на шоуто стартира на 26 февруари 2018 г. и се излъчва в понеделник от 20 часа. Водещите остават непроменени, а журито е в състав: Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и специален гост. Победител - Славин Славчев /Ян Гилън/.





Седмият сезон на шоуто стартира на 25 февруари 2019 г. от 20 часа. Водещите и журито остават непроменени. Третият член на журито е различен всяка седмица. Победител в седмия сезон е Стефан Илчев /Лили Иванова/.




Страница в сайта на Нова ТВ

ФБ

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Добро утро и благодаря за темата! Flowers Sunflower

Ако някой преди началото на този сезон ми беше казал, че ще съм за Фики щях да му кажа, че не е добре, но момчето се представи стабилно и най-много от всички заслужава победата. Нямам търпение за финалния концерт.

# 2
  • Мнения: 1 187
И аз съм за Фики. Най много ме изненадваше със всеки образ. Повечето от другите бяха доста предсказуеми пеещи като себе си. Тото ми хареса повече от маги като цяло, но в началото му се паднаха кофти образи. Димитър също беше доста добър. Другите не ме впечатлиха особено.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 873
И аз съм за Фики.
Интересно, е че така пробутвания JJ до момента няма нито един глас.

# 4
  • Мнения: X
Да Фики се представи страхотно и показа, че за разлика от мн млади хора има възпитание. Георги е сладур и мн талантлив, но моето сърце е за Маги. Много и симпатизирам, някакси ми грабна сърцето от началото така че тя е моят фаворит 🙃😊 А това девойче Дара, талантлива е спор няма ама поведението и е на мн разпуснато и глупаво момиче. Мн мн ми е неприятно да я гледам и слушам как говори.
Късмет на всички участници 😊

# 5
  • Мнения: 3 491
Жестът на Димитър Маринов беше много мил, но съм разочарована, че няма да е финалист. JJ стигна до финала само благодарение на високите оценки, които журито му даваше. Жалко за Анди, много ми харесва това момче.
Тази година, за разлика от предишните сезон, май няма категоричен фаворит - и Дара, и Фики имат шанс да спечелят. Маги си е избрала много силна песен, така че не я изключвам съвсем от битката за първото място, но не ми се вярва да спечели. JJ въобще не го слагам в сметките. Преди началото на формата бях много скептична към Фики, но сега съм твърдо за него.

# 6
  • Мнения: 15 025
Благодаря за новата тема Simple Smile
JJ скочи доста нависоко - не съм сигурна, че ще се справи с Фреди. Като цяло се чудя защо всички финалисти се метнаха на трудни балади, вместо да направят някое хубаво шоу. Това все пак е предаване за имитации - можеха да направят страхоте купон, като за последно. А не да стоят и да се дерат на сцената в опит да покажат гласовите си данни - всички знаем, че ги имат. Затова и ме е яд, че Димитър няма да е на финал - щеше да направи нещо наистина хубаво.
Иначе и аз съм за Фики

# 7
  • Мнения: 2 058
За Фики съм , но не ми харесвяа песента , която си избра.
Напълно  съм съгласна с мнението на Lady Cassiopeia Duval.

# 8
  • Мнения: 3 510
Аз гласувах за Дара. Фики се справя, ама ми е толкова престорен и фалшив, че чак не му отива.

# 9
  • Мнения: 507
Аз подкрепям Дара. Момичето всеки образ го прави много добър, явно аз намирам нещо в нея, което вие не намирате.

# 10
  • Мнения: 8 790
Благодаря за темата Flowers Rose
Гласувах за Фики,за него съм от началото та досега.Само ако го замести Анди ще съм хепи,ако спечели друг ..много ще страдам Joy

Последна редакция: вт, 12 май 2020, 10:27 от *Амбър*

# 11
  • София
  • Мнения: 5 856
За Фики съм и аз. После Дара, Маги и накрая ДжДж. Бих предпочела вместо Маги (съжалявам, но не харесах нито един неин образ, не, че не ми е симпатична) да е Анди, но уви.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 934
Фики най-много ми преобърна мнението и изглежда се старае, затова гласувах за него.
Дара също се старае, но ето тук идва тънката разлика в поведението на двамата, която ме кара да харесвам него, а нея - не. Чисто като симпатии, иначе и тя има попадения в образите. И въпреки това не успя да ми промени мнението за нея.

Маги не я харесвам, пее като нея си, също както и JJ. На него му симпатизирам една идея повече.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 26 142
Ще има ли награда?
Преди показваха колата...сега-нищо...

Последна редакция: вт, 12 май 2020, 10:59 от Doli

# 14
  • Мнения: 7 847
За Дара съм. И за Фики.
Който и от двамата да победи ще съм доволна.
Фики много приятно ме изненада.
А Дара я харесвам още от Х фактор.
А тоя Георги Jj ли е от къде се пръкна и как избута до финал... Не видях нищо особено, на което да АХ- на на него.
Кой го побутва?
Признавам си, че ня бях от най редовните зрители и не гледах всеки понеделник защото вече много се изчерпа предаването.
Но Галя пО ме впечатляваше, макар и в началото да ѝ бе трудно.

Общи условия

Активация на акаунт