а дразни ли ви силната музика в магазините?

  • 1 671
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Дразни ме, да. Пресен пример - МОЛ-а. От силната музика и лъскавите повърхности буквално получих световъртеж...  #Silly

# 16
  • София
  • Мнения: 3 797
Кефя се на силна и ритмична музика.Кара ме да се улисвам по мерене и желание да пазарувам.
Доказано е,че действа на организма,като един вид наркотик.
И аз така, иначе ми става много заспало и бързо се отегчавам.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Където и да е, силна музика не ме дразни, дори Калина да е с мен, свикнала е...

# 18
  • Мнения: 4 546
да.
но все пак, ако е в магазина мога да го приема. НО не мога да приема, че е в реда на нещата цял площад да се озвучава от реклами или музика от търговски център. явно, обаче, или не се обръща внимание на това, или има на кой да се плаща.

# 19
  • Мнения: 8 917
 Naughty Не, харесва ми Peace

# 20
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Едно време бях продавачка в спортен магазин на Витошка - клиентите ни през лятото от обикаляне по магазините така заспало се разхождаха, че и на нас ни се додремваше.Пускахме си яко музика за да не заспиме, а и клиентите се пробуждаха. Сега силната музика не ме дразни, стига да не е някоя циганска Mr. Green/слава богу по тия магазни, където ходя не съм чувала такава/

# 21
  • Мнения: 7 186
Не, даже ме кефи и ми е по- приятно. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 019
свикнала сам

# 23
  • Мнения: 677
кефи ме много..създава ми настроение и си взимам весели парцали..

# 24
  • Мнения: 9 990
Особено днес в заведение за бързо хранене-поръчвам си сандвич и крещя.....опитах 2 пъти да разбера за цената на едно нещо-ми не чух-врътнах се и си тръгнах.Има си някакви граници-то бива музика, да ти е приятно, ама да дъни така, че да не се чувате с персонала-кофти.

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не ме дразни, даже ми е кеф, ако музиката е от "мойта".

# 26
  • Мнения: 3 932
Не, харесва ми, в повечето случаи музиката в големите магазини не е случайна, а е  маркетингова стратегия, подбрана с една единствена цел-да предразположи клиента към покупка.

# 27
  • Мнения: 765
Обичам  музика навсякъде . Не ми е правило впечатление да е толкова силна , че да ме подразни .

# 28
  • Мнения: 221
много зависи каква точно е музиката..
но по принцип не

# 29
  • Мнения: 7 640
като наближи Коледа или Св.Валентин, лудвам #2gunfire
Нооо, това си е стратегия за увеличаване на продажбите Wink

Общи условия

Активация на акаунт