Слънце грее, дъжд вали,февруарчето вилнее и твори бели!

  • 39 105
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 353
Ходи на ясла от миналата година в ОДЗ. Наистина бяхме нарочени двете от персонала, защото в кратък срок за няколко неща направиха забележка. Едната беше, че им тропнала с крак и размахала пръст като й се скарали за нещо. А аз вместо да я порицая пред тях тръгнах да казвам "ами да..."(И в къщи го прави) а едната леличка обидена ме прекъсна с "Да ама не". После моята забележка за излизането и се почна ето ти тези напишкани чаршафи, ето ти тези напишкани дрехи. За дрехите като разбрах, че не е успяла да си свали панталоните навреме и попитах ама вие не й ли съдействахте, а отговора беше ми да стоим там, вече ми кипна. За сега диалога бавно се връща. Надявам се да не изляза безхарактерна в очите им и следващия път да е по-зле, защото доста съм раздразнителна с всичко свързано с нея.

# 676
  • Down Under
  • Мнения: 1 132
Не знам дали сте се замисляли, но остават 90 дни до Коледа 😊 тук магазините от по миналата седмица са Коледно заредени и дребният умира от кеф да ходим да гледаме. Рано рано ми дойде празнично настроение 😆🎄

# 677
  • Мнения: 16 876
Въобще не се бях замисляла. Тук още не съм срещала украса. Аз щеукрася преди да родя, през ноември. Малко рано, но все пак. Много обичам да ми е украсено, а и баткото ще има да се забавлява да чупи играчки Joy

# 678
  • Down Under
  • Мнения: 1 132
И аз така, много обичам да ми е Коледно украсено, ММ от друга страна хич не е фен и съм по-пестелива с декорацията. Ако зависеше от мен цялата къща щеше да свети като по филмите 😆

# 679
  • Мнения: 4 021
Изобщо не съм се сетила за Коледа. Сега октомври и ноември имам много рожденици цели 7 😄 във фамилията. Те първа за тях ще гледам за подаръци.  По магазините първо ще украсят за Хелоуин и после Коледно. И аз харесвам светлинките, украсявам умерено да не е много кичозно. Традиция ми е на 1 декември да украсявам е винаги купуваме пОне 1 нова играчка.

# 680
  • Мнения: X
И на мен още ми е далеч Коледа. Досега купувах подаръци от Хиполенд на намалението ноември, сигурно и тази година ще има. Мислили сте какво да купувате за Коледа и после за РД?

# 681
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 721
Моят мъж малък ще получи таблет за Коледа. Малък, голям, зле, добре това е положението Sad

# 682
  • Мнения: 4 021
Аз на моя не давам да цъка на телефон или таблет, имаме таблет вкъщи той го скри някъде обърнах целия апартамент и не мога да го намеря къде отиде това нещо нямам идея😄

# 683
  • Мнения: 6 272
Аз от 2 месеца слушам че дядо Коледа ще дойде и донесе... кухня 😅.На мама готвача много обича и за всичко помага.Сам си слага сготвеното в голямата фурна която седи изключена от контакта 🤣

# 684
  • Down Under
  • Мнения: 1 132
Аз за подаръци не съм мислила, но сигурно колело ще е. При нас ще е лято и трябва да е нещо за навън. Миналата година му взехме само един подарък  - интерактивно голямо куче, но той отказа да го отвори, та ще го подарим отново тази година 😄

# 685
  • Мнения: 6 272
Оле при нас я няма тази опция да не отвори подаръка,миналата година с какъв кеф ги късаше,а аз с какъв труд ги опаковах 😅.На племенничките купихме кухни миналата година за коледа,та като им ходим на гости все с тях иска и играе.За дървената кухня на лидл говоря,препоръчвам я,страхотна е и близначките вече година близо не им омръзва.Ще видим на нашия колко ще му е мерака.И разни други дребни неща ще му вземем за коледа и така.За рд се чудя от сега.

# 686
  • Мнения: 4 021
Аз не съм мислила за подаръци, може би от едната баба ще е легло(още спи в бебешкото креватче и е с решетката) за РД,но още не съм избрала какво да е. Трябва да измисля разни неща ,че искат подаръци да взимат .

Аз друго да питам колко кг,високи и номер обувки носят момчетата ви. Моя е 99см,15кг,вчера взехме 27 номер маратонки(малко са голями),но сегашните 26 опира пръста отпред. А няма 26 1/2.На площадката ,като ме питат на колко е години и като кажа на 2,6 и е така ме гледат 😳 и казват ,че прилича на 3-4г. 😄 това е всеки път. Аз не мисля, че изглежда толкова голям, вярно по-висок е от наборчетата, но и те все са с по 3/4/5 месеца по-малки и на това го отдавам.

# 687
  • Мнения: X
Аз ще мисля някакъв конструктор с инструменти, май това го вълнува.
92 см, 14.7 кг, 26-ти номер е по данни от преди месец Simple Smile

# 688
  • София
  • Мнения: 2 666
Моята дъщеря е на 2.7 год. Висока е 90 см., за килограмите някъде около 12 максимум. В сравнение със сестра й върви доста дребна.

# 689
  • Мнения: 6 272
97 см. е моят и 15 кг. няма.Страшно се издължи последните месеци,но ребрата му се четат.Едвам му намирам дрехи дето да не му падат.Носи 26 номер,но зимни му взех 27 и 28.Предпочитам да са му по свободни,а и е с широк крак.

Общи условия

Активация на акаунт