Слънце грее, дъжд вали,февруарчето вилнее и твори бели!

  • 38 648
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • пловдив
  • Мнения: 1 093
И аз скоро започнах да ползвам от нашия течен Ариел и за детското пране.
Иначе ползвах Максима и Тео бебе.
Хареса ми наскоро и един детски - Sensimo, който е концентрат.

# 721
  • Мнения: 1 406
Тео бебе само съм ползвала. Свекърва ми ползва максима и съответно аз не го харесвам Simple Smile всъщност, никога не съм го ползвала, но съм предубедена Simple Smile

JoyJoyJoy хохохооо
Скк при нас е наобратно....
Аз ползвам Максима и гел и прах... Свеки ползва Тео бебе (аз нивгаш не съм) съответно и аз съм предубедена за него..
Всъщност  причината е друга да не ползвам  Тео бебе. В началото след като родих перях с Бочко (не ми е фаворит).  С Фрош също перях,  но ако си го намеря на добра цена.  Та Свеки донесе някакви пелени и чаршафи,  че и дрешки за децата,  прани с Тео бебе,  изгладени,  направо за ползване.  Скъсах се да кихам.  Имах глупостта да ги прибера при другите дрехи в скрина,  ами месец след това ми миришеше... и кихах. Откачах.  Та аз явно имам  някаква алергия към някои аромати на перилни препарати и омекотители. Не е единичен случай така да ме дразни миризма на изпрана дреха. 
Затова и купуван немиризливи (според моя нос) прахове,  а омекотители гледам да са бебешки и не много натрапчиви,  защото задължително от всички кихам,  но ползвам за хавлии,  чаршафи и някои блузи.  Съответно висят два дни на терасата 🤣🤣🤣🤣🤣.
Максимата също ми е миризлива,  но от нея не кихам. Единствено Фрош-а не ме дразни.  Ама в наше село рядко го намирам и ако ходим до голям град търся.  А Максимата на пазара всяка седмица  -  от Турция.  Май и българска се е случвало да купя,  но не мога да си спомня разлика да е имало.
Нашите дрехи пера с гел Purox (не го знам  къв произход е оргиналдъ),  пак от пазара,  от "турците"  си го вземам. Концерт е,  чудна работа ми върши и най-важното - не ми дразни носа и не кихам.  Свеки и тя си взела,  ама от Метро. В по-друга опаковка е,  не съм  го душила и не съм я питала доволна ли е,  но мога да я изнудя за едно пране да пробвам.  И още един  турски ползвам,  пак немиризлив,  според моя нос,  въпреки,  че има люляк аромат -  прах Tursill. Но ако предозирам и от него кихам.

# 722
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Може ли и за мен линк към сайта с турски препарати. Благодаря

# 723
  • София
  • Мнения: 2 666
С праховете наистина трябва да се внимава. Алергия получих преди години от някакъв български прах, не му помня името. Преди години бях решила да съм био-еко и купих прах от някакви костилки. Еми и детето направи алергия. За това не сменям. Това вече ми е максимата.

# 724
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Имали ли са вашите деца период на отказ от храна? Имам предвид, след кърмаческа стачка и подобни.
От три/ четири дни сина ми отказва да вечеря и ми казва " аз ще спя гладен". Нищо не хапва и наистина си ляга гладен. През деня си яде нормално, но вечер не иска нищо.

# 725
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Моят син почти винаги не вечеря и ляга гладен, но като не иска, нищо не мога да направя.

# 726
  • София
  • Мнения: 2 666
Голямото ми дете порасна само от вода Simple Smile. Буквално!  Второто вече не го мисля.

# 727
  • Мнения: X
С праховете наистина трябва да се внимава. Алергия получих преди години от някакъв български прах, не му помня името. Преди години бях решила да съм био-еко и купих прах от някакви костилки. Еми и детето направи алергия. За това не сменям. Това вече ми е максимата.
И аз по тоя повод да разкажа нещо смешно. Преди време и аз бях решила да пробвам един био еко прах, нещо Forest май се казваше за нашето пране, цената му и тя био, опаковката еко картонена, всичко по последна мода. Прибирам си прането и ми мирише на пушек! Викам си пак някой е пекъл нещо на балкона. Един път така, два, три пъти така, невъзможно все да улучвам такъв момент. Накрая след прането се наврях да душа в пералнята, ужас същия натрапчив "аромат", отварям кутията, душа и там, пак така, как не съм го усетила по-рано Joy И така замина био праха в кофата Joy

# 728
  • Мнения: 16 871
Ох, тези био/мио малко ги подлагам под въпрос.

Благодаря за препоръките за прахове. В крайна сметка се сетих за един магазшн за вносни прахове и купих един произведен за Дания и един за Германия, да ги пробвам. Не знам защо вече страня от течните препарати, нещо не останах очарована.

От къде купувате бельо на децата? Потничета и слипчета ме интересува.

# 729
  • Мнения: 639
Аз от години и за големия и за средния ми син купувам бельо на фирма Его , пижамките също са много хубави .

# 730
  • Мнения: 1 406
Напоследък и аз се завръщам на праховете.  От геловете пералнята ми става ужасна.
Бельо купувам засега от Лидл и Т-маркет.  Миналата година купих от Джъмбо бикини на момичето,  че тя даваше ранни признаци за махане на памперса,  най-простите,  уж да не ми е жал да ги хвърля,  ако много  ги омаже.. То пък взеха че издържаха и още и стават.  Подариха ѝ няколко потника на някаква бг фирма,  котито не ме кефят много,  че са ѝ по-широки,  а пък някак стоят къси, но пак успявам да я "огащя".  Т-маркетските нещо се свиха леко на дължина,  та ги доизносват сега и зимата може и да ги пенсионирам.  Бикините и слиповете са ок.  Синът ми е с претенции.  Той не носи какво да е.... Трябва да е с картинка,  която харесва или /и да е тъмносиньо... Та с него ходим заедно и избираме. Подариха му едни обикновени слипове на Джордж, били плитки на момченцето за което ги поръчали и моя намаза. Много ми харесаха.  Нооо се носят само тъмносините и сините.  Белите,  само ако се напиша или трябва да сменям  в полеви условия и то голямо цупене. 
Една приятелка хвали кауфландските,  но мен нещо  не ми харесаха,  на нея са и се свили пък лидл-ските,  а на мен те не са мръднали година и половина вече.

# 731
  • Мнения: 3 998
Първите слипчета които взех бяха от Пепко с идеята че ще ги хвърля най вероятно (💩) но те пък се свиха от сушилнята(Не е имал кафяви издънки) , взех от Лидл,НМ и Джъмбо доволна съм не мърдат от сушенето.

Трябва да мислим ново заглавие на темата 📜

# 732
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Преди да ни заключат да предложа заглавие за новата ни тема 😊

1. Февруарчето расте не спира, мама скоро РД парти ще планира

2. Февруарският сладур, палав е и щур, но мама много го обича и след него с усмивка тича 😆

3. Февруарче сладки усмивки раздава, на мама сърцето сгрява

# 733
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Добре се справяме със страниците Simple Smile
На мен ми допадат и трите, но с темпото което пишем, май актуално до следващите 50 ще бъде
. Февруарчето расте не спира, мама скоро РД парти ще планира
Ако сте съгласни, дайте по едно " полезно" и ще направя нова Simple Smile

# 734
  • Мнения: X
На мен второто предложение ми допада много, но всички са ок Simple Smile
Бельо съм купувала от Косара, не са лоши.
Слипчета наскоро му взех от H&M, че бяха на добра цена 5 броя, малко по-тънички ми дойдоха, но също много приятна материя.
Баба му му взе едни от Пепко, шаренки, атрактивни, обаче след пускане в сушилня се свиха сигурно с два номера и едвам прибираме каквото трябва Joy Освен, че станаха плитки, материята стана като шкурка пък уж и на тях пишеше 100% памук и на другите, които имам също, но разликата е налице...

Общи условия

Активация на акаунт