Кога махнахте решетката на креватчето?

  • 1 139
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 245
Аз махнах решетката от раз, когато Евита беше на 2 - 2 и половина (не си спомнян точно). Съпругът ми малко се съпротивляваше, но за щастие не сгреших. Разбира се, беше ми малко напрегнато първите една-две седмици, но в крайна сметка проблеми нямахме никакви.

# 16
Зная, че при всяко дете е индивидуално, беше ми интересно да науча и други мнения. Вече 1 седмица сме без решетка и пада почти всяка нощ, но на меко. Продължава да спи, вдигам я пак на леглото и така .... :=)

# 17
  • Мнения: 465
На баткото я махна малко след 2-та година....Но сега на малката изобщо не знам кога ще го направя като тя се върти толкова много, обикновено я намирам сгъната на късата страна на легълцето, представям си ако нямаше решетка newsm32

# 18
  • Мнения: 6 039
преместих я от меката кошара в това легло на около 1г и 5м. Леглото в момента е обърнато, но от другата страна има ниска преграда, която е мобилна, може да се махне в последствие. Иначе е нещо като в спалните вагони.

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
На малкият му махнах бебешкото креватче още като беше на 1г. и половина, защото купихме двуетажно/имаме 6-годишна кака/ за да спестиме пространство.Първата нощ го окупирах с възглавниците от дивана, а после ме домързя Embarassedи го оставях така.2-3 нощи е падал /естествено спи на първия етаж- не пада от високо и на пода има дебел килим/, но после свикна и явно се пази по някакъв начин.Умно ми е детето newsm53 - какво друго да прави с тая мързелива майка Mr. Green......

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Махнах я когато беше на година и половина, след 1 падане

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Баткото беше на близо 4 години, когато му се наложи да спи вече на голямо легло. Падаше няколко пъти и от тогава по-рядко. Но и до днеска ако смени леглото (на гости, на зелено училище, на море и т.н.) ако не първата, то на втората вечер пада един път.
Йоана се върти като гламава. Всеки път като я погледна през нощта е в нова поза. Баща й реши преди две вечери, че ще й маха вече решетката. Оставих го да види за какво става въпрос - 4 пъти за една вечер. Снощи си сложихме решетката отново и решихме, че прилича на батко си в това отношение и трябва да е малко по-голяма, за да й се обясни и да разбере как да спи, за да не пада.
Така, че явно си е до дете и момент. На мен не ми пречи, че има решетка. Едната пръчка на решетката й е счупена и тя си се измъква от там, когато реши, но все пак я пази от падане.

Общи условия

Активация на акаунт