Модни тенденции в прическите. Тема 14

  • 40 445
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 640
Здравейте!
Боядисах се с безамонячната боя на Олиосета и окислител 6%. В боята добавих и една от техните ампули. Цветът е 6,43 и стана много красив - кафяво с рижав оттенък. Боята изоообщо не мирише! Ако изцапа кожата се мие много лесно и изобщо процеса е приятен и не цапа. Падна ми боя на паркета и дори след 10 мин се изчисти.
Естествена коса - 3ка, но се боядисвам с 6-ци от половин година.

Скрит текст:
 
 
Скрит текст:
 

# 676
  • София
  • Мнения: 2 937
Искрице, само се каниш Kissing Heart

За мен хубаво шоколадово кафяво е нещо такова....




# 677
  • Мнения: 2 433
По случай шоколада, фризьорката ми беше пускала преди време една снимка
Какъв шоколад искате.. по-точно?

# 678
  • София
  • Мнения: 3 915
Аз си поднових бейби кичурите да ми е спокойно и русо през лятото. Спирам да си правя експерименти. Новите кичури са по-бели от дължините ми, но предполагам ще пожълтеят след няколко измивания. Момичето ги направи много нагъсто и наблизо едни до други, както харесвам.

Скрит текст:

# 679
  • Мнения: 3 307
Лизия, ти си руса, та дрънка. Супер се е получило. Браво.

# 680
  • София
  • Мнения: 2 937
Аз съм утре на фризьор, ще видим какво ще излезе  Joy

# 681
  • София
  • Мнения: 2 937
Ей ме, на. Добре ли е, зле ли е, още не мога да преценя.



# 682
  • Мнения: 18 057
Много добре изглеждаш, подмладила си се 😋

# 683
  • Някъде там
  • Мнения: 4 898
Страхотно на мен много ми харесва.Много ти е свежо и хубаво така
Единствен минус е ,че трябва да се тонира постоянно защото почва да рижавее след време.
Пример съм аз Joy
Харесвам си се като морковче и ми прилича Simple Smile
На две седмици правя мат на дължини,утре ми предстои и няма да изглежда така Simple Smile

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 21:30 от Искрица

# 684
  • Мнения: 3 307
Хубавици сте и двете. Аз днес се матирах сама, че беше изрижавяло. Не че има голям напредък де. По принцип не харесвам рижаво и червено. Но имам една съседка с наситен морковен цвят и е направо бомбастична. Но пък е с много красиви сини очи.

# 685
  • София
  • Мнения: 3 069
И на мен и двете ми харесвате.
Елена,с по-светлата коса ми харесваш повече.

# 686
  • BG-DE
  • Мнения: 5 134
Елена, много ти е хубаво 😍 по-светлата коса просто те озарява, супер 😍

# 687
  • Мнения: 3 307
Одеве нещо не си дописах. Искрице, тя с блондор ли те е правила, че е изчервеняла така надолу?

# 688
  • Мнения: 5 832
И двете сте екстра!
Аз харесвам рижави и медни нюанси, но на мен не ми отиват. Днес явно е ден за боядисване. Намазах отново огненото червено и мислех, че на сравнително тъмната ми основа няма да стане твърде ярко, ама като гледам корените ми яко са светнали. Надявам се да не правят рязка граница с дължините, че не ми се маца пак.

# 689
  • Мнения: 2 620
Елена, много хубаво се е получило, свежо, лятно, отива ти. Но лично аз те харесвам с тъмна коса повече. Разкажи за процедурата повече?
При мен няма нищо ново. Смених фризьорката за постригването, наложи се. Тази седмица клъцнах 3-4 св, доволна съм. Харесала съм друг салон за боя, още обмислям дали да го пробвам.
П.С. Мис Каролин ми се губи тук и в други теми.

Общи условия

Активация на акаунт