Модни тенденции в прическите. Тема 14

  • 40 197
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • USA
  • Мнения: 7 298
Колестон не съм ползвала.
От златна рибка съм си купувала също Пермес(нещо такова като име),която падна още на втората седмица.Иначе голяма реклама й направиха,но за мен е зачеркната.Ползвала съм и Лакме,от които имам хубави впечатления.Мажирел също е хубава и покривна,но предпочитам безамонячни варианти.

Боите на Мадисън Рийд(досега съм получила 2 кутии) мога да ги сравня с Иноа и Олиосета,защото са безамонячни и наблъскани с масла за подхранване.Струват 22+6 шипинг и си избираш на каква честота да изпращат 4,6 или 8 седмици.Около 3 седмици при мен държи добре преди да се покажат корените,но моята коса расте много бързо и може би заради това бързо избива.

# 736
  • Мнения: 2 255
Искрица, при мен се вижда лилавото и е супер!

# 737
  • София
  • Мнения: 2 934
Лейди, тъкмо за теб щях да кажа, че имаше и боя и къна. Според мен също е мит.


Искрице, нищо лилаво не виждам душа. Снимай утре пак Kissing Heart

# 738
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Искрица, и при мен се вижда лилавото и е станало страхотно 🤩

# 739
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Лейди, тъкмо за теб щях да кажа, че имаше и боя и къна. Според мен също е мит.

Да. Аз съм пробвала върху себе си. Нямало е проблем. Е, избива червеното от къната, но постепенно се изравнява. Не ми се е налагало да чакам да израсне. Само да се поизмие...

# 740
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
И моята коса лилавее, особено в корените. Все още използвам опушената стомана на Шварцкопф, точно с идеята да не е черно, но да е свръхстудено и ефектът е лилаво върху руси корени. Последния път го държах нарочно по-малко за да не стане черно като всички други бои, но не съм сигурна дали лилавеещото е по-добрият вариант. Иначе съм много доволна, много лъскава и щадяща боя, макар и амонячна.

От Колестон също съм била доволна.

# 741
  • Някъде там
  • Мнения: 4 820
Показвам.По късно ще пусна нова темa

Последна редакция: нд, 12 юли 2020, 13:32 от Искрица

# 742
  • Мнения: 3 271
Искрице, супер е, но за мен е тъмен махагон.

# 743
  • Мнения: 106
Здравейте и от мен. Моята коса след раждането, преди 2 години, много окапа и сега е супер тънка и изгоряла. Боядисвах се русо само с Лореал, като не съм слагала супра никога. Въпреки това не ми е толкова гъста като преди и още се чудя какви продукти да ползвам. Наскоро ми подариха животински желатин. Някой правил ли си е такива маски и има ли ефект? Шампоанът ми е на Ревалид . Пия и капсули Приорин,които намаляват много косопада.

# 744
  • Мнения: 975
Искрица, преди години исках като настоящият ти цвят. Отидох и си купих една боя на лакме безамонячна уж същият цвят. Станах като Жана Бергендорф, голям шок, но пък мелатониновите госпожици много ме харесваха, не веднъж чух “Каку, много хубава коса”  Иначе аз също се боядисах, не е драматична промяна

# 745
  • София
  • Мнения: 3 022
hibryd,много хубав цвят и блясък.Кажи каква е боята и номера.

# 746
  • Мнения: 975
Скрит текст:
hibryd,много хубав цвят и блясък.Кажи каква е боята и номера.
Благодаря  Simple SmileТова е някакъв балеаж, смесва няколко цвята 8 и нещо и 9 и нещо, но не ги знам с точност, иначе боята е диа на лореал.

# 747
  • София
  • Мнения: 3 022
Благодаря.Това със смесването не е за мен.

# 748
  • Някъде там
  • Мнения: 4 820
Искрице, супер е, но за мен е тъмен махагон.
Неви, в корените леко червенее ,на долу е много тъмно лилаво.
Май не се харесвам,но ще си походя така.
По скоро се притеснявам при отмиване какво ще се случи с цвета.
Цвета се води пепелен и не е основен а е само отенък .
Такова лилаво харесвам

# 749
  • Някъде там
  • Мнения: 4 820
https://www.bg-mamma.com/?topic=1234933.msg41056171#msg41056171 новата тема е готова .

Общи условия

Активация на акаунт