Модни тенденции в прическите. Тема 14

  • 40 249
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 950
Аз исках да питам сега дали е добре да си взема тониращ шампоан? Кой е хубав? Насочих се към Лореал и Лакме, другите са ми твърде скъпи, а трябва да си взема и маска някаква. И освен това се чудя колко често се ползва такъв вид шампоан?

Това тип "шампоан оцветител" ли е, Елена?

# 706
  • Мнения: 1 666
На Лакме съм имала (и още седи забутана в шкафа) тонираща маска за коса. От към тониране ефектът беше нула, иначе като подхранване е добра Simple Smile
Едно време, когато бях руса, си спомням, че имах много добър ефект от шампоана за руса коса на Джон Фрида, правеше ми много хубав пепелен оттенък Blush

# 707
  • София
  • Мнения: 3 855
Маската на Matrix brass off тонира доста интензивно. Балсамът, не. Шампоанът - средна работа. Но маската е много пигментирана.

# 708
  • Някъде там
  • Мнения: 4 839
Използвала съм само ФК балсам и шампоан и са ми любими.
Имам малко останало от шампоана.
Пиши на ЛС да се разберем да ти изпратя и пробичка на маската на Генезис Simple Smile
Харесвам много и балсама за блондинки на Керастаз (напоява косата) топ продукт за мен и си заслужава .Не тонира обаче,маската им е тонираща май.
Блондинките в темата за  профи продуктите харесват също много балсама на Керастаз.

# 709
  • Мнения: 1 212
Здравейте, понеже мисля да се боядисам в неделя, удачно ли е днес да си направя терапия с еластайзер, имаше ли някакво 'правило' да не се ползва преди и след боя?

# 710
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
Да, имаше нещо такова, мисля че поне две измивания преди и след не се препоръчва.

# 711
  • Мнения: 1 212
Благодаря, няма да го правя тогава и ще си знам вече Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 2 935
Благодаря Искрице. Керастаз още ми се струват безумни като цена и сигурно никога няма да се пречупя да дам чак толкова много пари за козметика за коса Simple Smile)

mountain_crystal, това е за "убиване" на жълтите оттенъци. Има шампоани, маски ....

# 713
  • Мнения: 1 950
Благодаря. Аз съм ползвала от класическите шампоан оцветители . Стават за 2  миенета и после трябва пак  :Д Друг вид тониране не ми е познато, та ми стана интересно.

# 714
  • Мнения: 711
Здравейте!
Записвам се и аз да следя темата с интерес!
По принцип доскоро не си пипах много косата, дори и сешоар рядко ползвах, но отскоро почнах отново да я изправям и много искам да си взема нещо ефикасно след което да ги няма досадно срърчащите косъмчета след това. Не знам към какъв продукт да се насоча, затова ви моля за съвет вие какво ползвате, за да постигнете гладка коса без стърчащи косъмчета?

# 715
  • София
  • Мнения: 3 037
Ще ми помогнете ли да се ориентирам за този шампоан  https://www.zlatnaribka.com/shampoan/izglazhdasht-shampoan-macad … g-300-ml?filter=1. Какъв е- хидратиращ,балансиран или друго?

# 716
  • Мнения: 3 640
Ще ми помогнете ли да се ориентирам за този шампоан  https://www.zlatnaribka.com/shampoan/izglazhdasht-shampoan-macad … g-300-ml?filter=1. Какъв е- хидратиращ,балансиран или друго?
Според мен е балансиран с превес на хидратация. Но съм още в процес на обучение по тази тема и може да греша. 😃

# 717
  • Мнения: 2 447
Macadamia Smoothing е хидратиращ

# 718
  • Някъде там
  • Мнения: 4 839
Бих го определила като балансиращ.
В повечето изглаждащи шампоани освен хидратиращи съставки има и малко количество протеин.

# 719
  • Мнения: 1 212
Здравейте, взех си скраб за скалп, но се боядисвах в неделя. Има ли някакви специални указания за този тип продукти, на опаковката не пишеше...
И колко често е хубаво да се ползва ДПШ и маска, също дълбоко почистваща?
Благодаря предварително ❤️

Общи условия

Активация на акаунт