Жени как гледате на връзката с по-млади мъже?

  • 30 608
  • 904
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 956
Задръстена съм аз Sad Даже и като сексуална фантазия не ми се е явявало Simple Smile
Но преди време ,в разговор младежа спомена,че в дискотеките се е случвало..лелички като мен да се "свалят" с негови приятели.Възраст 18-20 годишни.
Моя диапазан е плюс,минус 4г.
За протокола 40+ съм Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 350
Нее, не задръстена, а с предпочитания. Като почнеш да нямаш претенции, тогава значи, че нямаш избор вече или ти е все тая.

# 47
  • Мнения: 17 407
Много са ми забавни малки и големи женички, които експериментират с разликите във възрастта. Споделям това, вдъхновена от опита на Bobchita. В почти всички такива случаи  наблюдавам подобни резултати, нещо като ефекта на бумеранга. Ах, ама тя ква стана. Simple Smile
Имам приятелки, които залитат по 15-20 г. по-младо. И винаги ме питат дали е нормално. Ха съм казала  - не е нормално, край е дошъл краят на експеримента 😄

# 48
  • Мнения: 11 505
15-20 е много и в двете посоки

# 49
  • Мнения: 4 956
Нее, не задръстена, а с предпочитания. Като почнеш да нямаш претенции, тогава значи, че нямаш избор вече или ти е все тая.
То стигне ли се до нямам избор..предпочитанията ще са в друга насока Simple Smile Колко интересни и забавни неща има ,извън зоната "мъж" Simple Smile Та претенциозна съм значи Bowtie

В приятелския си кръг имам семейство ,при което разликата е около 8-10г в полза на жената.Дъщеря им от брака е вече пълнолетна.Жената има син от предишен брак.
Но са едно от семействата,които са..в страхотен синхрон.И ритъма им е различен от всички останали от близкия ми кръг.Просто са щури и идейни:)

Последна редакция: ср, 08 апр 2020, 21:38 от Рози и Бодли

# 50
  • Мнения: 17 407
15-20 е много и в двете посоки

Може да е много, може и да не е. Въпрос на избор - човекът или разликата Simple Smile
Същото е като с партньора или връзката. Simple Smile

# 51
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Няколко години може.
Иначе съм имала предложения от по-малък с 6-8г. , но намирам разлика в разсъждения и възгледи. Струват ми се буквално малки.
П.П. Да не казвам голяма дума. Smiley

# 52
  • Мнения: 866
15-20 е много и в двете посоки
Много за кое ?
Само мога да поздравя жените, които живеят без глупави предразсъдъци и стереотипи. Ако не е нещо подсъдимо, ако не си навредил на друг, няма никаква причина да се притеснява човек, било и от - какво мислят хората и глупави стереотипи. Секса е нещо хубаво и носи взаимно удоволствие.

А пък най-нормалното нещо е хората на определени години да се заглеждат по нещо по-младо и свежо .
Мен направо ме е жал за някои жени, което са в по-дълги връзки и се получават едно огромни разминавания в либидото, възможностите с партньора и тея жени си търпят тази несгода, а имат голяма нужда от секс, защото физиологията си го иска.

За това никога не бих критикувал жени, които са изневери и са имали причина. Неприятни са тези разминавания в либидото при двойките, защото и научно доказано, че ако човек има либидо и конкретно за жените говоря, но да нямат задоволяващ секс. Това води и до физиологични здравословни проблеми и депресии.

# 53
  • Мнения: 18 592
Одобрявам Simple Smile Не си падам по по-възрастни мъже.

# 54
  • Мнения: 11 505
Нямам нерви да изчета целия ти пост, Сталионе, много е в общия случай, дали ще е мъж с 20 години по-млад от жената или жена с 20 години по-млада от мъжа. Едно поколение е това. И няма общо с предразсъдъци. Посочила съм в първия си пост, че по-младите мъже са свежарки, но прекалено голяма разлика във възрастта е пропаст. За мен до 10 години разлила е ок

# 55
  • Мнения: X
Всякакви прекалено големи отклонения от средностатистическата норма, за мен са признак на някакви дефицити или психични/социални смущения.


Не само за възрастови разлики, ами и за каквото и да е друго.

# 56
  • Мнения: 4 956
Сталон,хубав пост,но...Simple Smile
Не подпуждай изневерите моля:)
А и темата е за...разлика 15-20г в полза на жената:)
Знам ли..Все си мисля,че за жениете младо мускулесто тяло не е основен афродизиак Simple Smile

# 57
  • Мнения: 17 407
Е, е! Кат почнат да се усещат дърти и засенчени от конкуренция. Примерно Simple Smile

# 58
  • Мнения: 866
Когато говорим за просто един секс, а не за връзка с цел семейство, възрастовите разлики нямат такова значение, стига да не е нещо незаконно и да не вреди на някой друг.

Нещата опират вече до лични предпочитания. Все едно някой да каже за "леля" Никол Шерци, че и хлопа дъската щото си беше хванала младо ярешко в лицето на Гришо за секс. Което си беше изцяло отворена връзка, само луд може да си помисли, че тая жена ще стои без секс с месеци.

Все не всички случаи са в тези крайности 40г.+ жена с 20 годишно ярешко. 25-30 годишен с някоя 40+ жена, просто не виждам никакъв проблем. Хем млад в разцвета на силните си, хем има и натрупан опит. Интересни са едни други жени при които вече говорим за фетиш и те търсят хем млад и да няма голям опит, което явно много ги възбужда влизайки ролята на сексуална учителка.

Това обяснява и тези случаи, които са най-често в щатите на учителки прелъстили някой ученик.

# 59
  • Мнения: 2 353
Представяте ли си сексуална връзка с значително по-млад мъж? Имал съм такива връзки но като цяло малко жени са отворени към това.

  Познавам много жени, които харесват "агнешко" и си се намират. Няма лошо, подмладява ги даже. Аз не си падам. Разбирам, че естетически са "топ-пилита", но просто не ме привличат като жена. В мъжете много ми харесва най-вече, че са мъжествени, пък младите ми се струват едни такива дечковци...

Общи условия

Активация на акаунт