Парфюмни размисли и страсти - 239

  • 31 471
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 17 775
Ей, бях я забравила тази опция. Да си жива и здрава Stuck Out Tongue Winking Eye

Стискам палци. И ще чакаме описание. Звучи вкусно. Както и от пробите на Базила. Не съм пробвала нито кендито, нито виолетките.

# 736
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511

Аз мушнах едно Шоко Вайълет. Стискайте палци пак да не ми я откажат, че ще се ядосам вече. 😁

Обожавам го Choco Violet, толкова топъл, уютен. За зимата е идеален. Като топли ръкавички в студа. ❤️

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742

Да попитам, искам да си поръчам проби от няколко монтал-а, но не знам какво да избера. Колебая се между sweet peony, vanille extasy и intense tiare. Като цяло кои са лесни за харесване от марката? Искам нещо трайно и шлейфово, защото както писах по-горе след час ми изчезва парфюма, освен ако не е в коса пръснат. И още предлагат ли се проби на мансера някъде?

Някой може ли да сподели мнение за монталите? Благодаря предварително!
Мога да кажа само за Intense tiare ,че е много траен на моята кожа, страхотен аромат,шлейфов е и винаги ми носи комплименти от околните.

# 738
  • София
  • Мнения: 6 245
Много е хубава Шоколадовата виолетка, при мен изкарва една доста силна маслена нотка, все едно си си заврял носа в бурканче какаово масло, на мен това ми харесва. Иначе е течен шоколад с бонбонки виолетка.

Аз чакам освен голяма бутилка Коко ЕДП, понеже моята малка е преполовена и един Wild Python.

След малко отивам да се разхождам с кучето по поляните поне и мисля да заложа на Bois d'iris.

# 739
  • София
  • Мнения: 1 973
😜🌺🥥

Аз мушнах едно Шоко Вайълет. Стискайте палци пак да не ми я откажат, че ще се ядосам вече. 😁

sunattraction - отличен избор! Надявам се или по-скоро убеден съм, че ще те отвее Wink Именно Шоко-ваелет беше една първите ми мансери, която ме запали по марката.
 
Ох, виждам че в един от сайтовете е зареден и Montale Sensual Instinct / https://www.fragrantica.com/perfume/Montale/Sensual-Instinct-53675.html


Това се надявам в близкото настояще да ми стане първия монтал! Не го познавам, но съм убеден че е лудница Animal Heart Eyes Cat

# 740
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
Mомичета , споделете  ,като толкова обичате парфюмите ,има ли пушачки сред вас?

# 741
  • Мнения: 838
Обожавам Choco violette . Точно шоколад с виолетки за студено време. Зимата за няколко месеца успях да я изразходя половината почти. Яко поливане е било Joy

# 742
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Благодаря ви, момичета и момчета, за мненията, потекоха ми лигите..😃 Hug
Ами ще чакам обратен имейл за потвърдена поръчка, дано не ме отсвирят, както беше с Боа Даманда. 😃

Deetron, аз също го видях, ама хич не ме блазни вече. 😁
Бях решила да го плясна на сляпо, добре че една парфюмна феичка с добро сърце ми прати проба и ме запозна с него... / Kissing Heart /
При мен има общи черти с Бакарата, но този става по-поносим след време за моя нос. 😃

# 743
  • Мнения: 31 169
Вече като видя, че нещо има общо с Бакара Руж и веднага губя интерес. Даже ме дразни това копиране. Два парфюма на този свят Бакара и Ерба.

# 744
  • Мнения: 312
Всички сте врачки, вчера след дълго среднощно четене на мнения във фрагрантика стигнах до извода че шоколадовата виолетка е доста силен кандидат за първата ми мансера. Влизам тук и точно нея обсъждате😂

Като толкова хора я познавате може ли да кажете дали има химически нотки, че с Монтал се опарих вече, много харесва и хвален Монтал върху мен изкара основно химия.

# 745
  • Мнения: 838
Ламята, върху мен не изкарва химически нотки.

# 746

Общи условия

Активация на акаунт