10 години разлика

  • 3 542
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21 648
Авторката, я разкажи, как се запознахте с тоз младеж, как пламна любовта ви? Съседка ли си му, братче на приятелка ли е? Мъча се да измисля варианти, само дано не си му учителка, че май е неетично и ще вземат да те уволнят. В даскало ли е оборотен? То май другаде няма къде...

# 61
  • Paris, France
  • Мнения: 14 273
Скоро очаквам да се появиш с тема от сорта на " Ужас, бременна съм! ". Щото на 17 не виждам какво толкова може да ти предложи в леглото, освен посредствен секс. Вярно, с много желание, ама той опитът си играе роля. Ся, то е ясно, че не тръгваш с цел брак, а просто секс, ама нали не мислиш, че ще си единствената на опашката? На мен лично би ми било доста обидно да си чакам реда заедно с някви 16 годишни девойки. Само да не стане така, че да се обърне палачинката и да решиш, че искаш нещо сериозно, а на него да му се живее и да има ред сълзи, ред сополи. Ама пък щом те влече, давай. И да, едно е 17 годишен с 27 годишна, съвсем друго 27 с 37 годишна.

Авторката писа, че и е писнало мъже да я ревнуват и иска нещо лежерно и с лесен изход.

Те пък 16 годишните умрели за 17 годишен. На тях им се искат батковци с пари, с коли, с опит.

Е, тя е на 28г, живяла е с мъже и знае как да се предпазва от бременност.

# 62
  • София
  • Мнения: 35 306
Аз знам, че учителка НЕ е.

# 63
  • Мнения: 1 458
Не е сигурно...

# 64
  • Мнения: 5 832
Скоро очаквам да се появиш с тема от сорта на " Ужас, бременна съм! ". Щото на 17 не виждам какво толкова може да ти предложи в леглото, освен посредствен секс. Вярно, с много желание, ама той опитът си играе роля. Ся, то е ясно, че не тръгваш с цел брак, а просто секс, ама нали не мислиш, че ще си единствената на опашката? На мен лично би ми било доста обидно да си чакам реда заедно с някви 16 годишни девойки. Само да не стане така, че да се обърне палачинката и да решиш, че искаш нещо сериозно, а на него да му се живее и да има ред сълзи, ред сополи. Ама пък щом те влече, давай. И да, едно е 17 годишен с 27 годишна, съвсем друго 27 с 37 годишна.

Авторката писа, че и е писнало мъже да я ревнуват и иска нещо лежерно и с лесен изход.

Те пък 16 годишните умрели за 17 годишен. На тях им се искат батковци с пари, с коли, с опит.

Е, тя е на 28г, живяла е с мъже и знае как да се предпазва от бременност.
Опитът ми говори, че когато се правиш на много ербап, че не искаш сериозни връзки, само секс и прочие, се намира някой мухъл, в който да се влюбиш и рязко да пожелаеш сериозност. И обикновено мухълът желае точно обратното. Тя може да знае как да се предпазва, ама по-важното е и той да знае как да я пази, а на 17 едва ли има практическите познания за това.

# 65
  • Мнения: X
Пак не сте чели с разбиране.

Авторката иска да изкара 2 години със 17 годишния. Няма планове за повече. След това ще търси някой от началните училища - вундеркиндче, което ще знае и 2 и 200.

... имах 2 годишна връзка с 22 годишен искам и с този да искараме толкова.
Скрит текст:
Няма пъпки 175 е аз 155 много е красив и оборотен ❤

# 66
  • Мнения: 866
Едно време (преди няколко месеца) когато зачетох този раздел на форума и се пристрастих и то яката. Не можех да смогна да чета и коментирам, ежедневно имаше по 3-4 епични теми. Наистина много интересни и култови теми. Не знам какво се случи и още търся отговора за причините, защото не съм сигурен дали това е някаква случайност, но този раздел просто удари дъното.

Къде са епичните теми, които преди бяха ежедневни, редовните потребители знаят за какво говоря.
Доста разочароващо .... Sad

# 67
  • Мнения: 15 619
Едно време (преди няколко месеца) когато зачетох този раздел на форума и се пристрастих и то яката. Не можех да смогна да чета и коментирам, ежедневно имаше по 3-4 епични теми. Наистина много интересни и култови теми. Не знам какво се случи и още търся отговора за причините, защото не съм сигурен дали това е някаква случайност, но този раздел просто удари дъното.

Къде са епичните теми, които преди бяха ежедневни, редовните потребители знаят за какво говоря.
Доста разочароващо .... Sad
Отрезвяващо е, не разочароващо. Глупостта е абсоютно същата както и преди, ще си остане такава и след нас.

# 68
  • Мнения: 21 648
Що бе, същите са си темите. Периодично има теми за връзки с младоци, е досега с ученик не знам дали е имало, ама все пак е гимназист, не е малолетен...

# 69
  • София
  • Мнения: 572
А какво му хареса? Grinning

# 70
  • Мнения: 2 039
Не ни карай да обясняваме,че ще ни баннат.

# 71
  • София
  • Мнения: 572
За мен е много странно, въобще какво се очаква да кажем, освен да си чешем езиците Grinning

# 72
  • Мнения: 6 622
Чудя и се и аз на авторката, какво му хареса? Почти на една възраст сме и никога не би ми хрумнало да се загледам в ученик.

# 73
  • Мнения: 2 305
Много е вероятно авторката да попада основно на мъже, които и на 27 са с акъла и нагласата на 17 годишни. Те не са рядкост. Та този поне е оборотен.

# 74
  • Мнения: 6 247
Кака да те отрака Simple Smile Мечтата на всеки тинейджър.
Ми давай де, какъв ти е проблема? Не е обувка, да се изтърка, така че давай смело и безотговорно. Няма да те съдят за педофилия, все пак не сме САЩ, пък и 17 годишен е почти пълнолетен.

Общи условия

Активация на акаунт