The Ordinarу + DECIEM (Тема № 5)

  • 39 590
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 096
И аз съм изтествала кожата си през годините. За 20 години грижа за кожата и химични пилинги, лечения с роакутан  6 месечен под наблюдение на дерматолог и последваща грижа. Знам и възможностите, на ординари в една рутина съм вкарвала и червената маска (държала съм я по 15мин не 10) и ретиноиди, никакъв проблем съм нямала. Добре е наистина да опознаеш възможностите и, и да определиш правилно от какво има нужда.

# 736
  • Мнения: 2 435
Нищо лично, но когато си преминал по година, поне, през Филорга, Ести, Герлен, Диор, Шанел, Сисли и др.
осъзнаваш какво си пропуснал, между серумчето и кремчето, а именно онези 3-4-5 серумчета, които карат кожата ти да живее и да блести. Единственото, за което трябва да внимаваш е да не прекалиш с пилинга, тук нямам предвид само AHA/ BHA. Няма значение кое съживява кожата ти, защото то е онова, което подобрява тургора ти и те връща поне 10 години назад. Доколкото имам ясни спомени и снимки, май на 25 кожата ми блестеше и беше истински добра. 20 години по-късно, не ми се вярва на огледалото... Така че колко неща мажем  е изцяло личен избор и възможности за личен режим.

Утре ще пусна нова тема. Моля пишете, ако искате нещо да добавя в първия пост.

# 737
  • Мнения: 2 435
Заповядайте в новата тема
https://www.bg-mamma.com/?topic=1254739.new#new

Общи условия

Активация на акаунт