Видяхте ли страховитата реклама на БИГ БРАДЪР 3?!?!?!

  • 2 183
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 221
аз се чудя изобщо кой го гледа тоя "шоу"  newsm78
Аз пък не се чудя и съм от тези дето го гледат (когато мога), защото ми доставя мазохистично удоволствие, а и тук после има какво да обсъждаме  Mr. Green и клюкаме  Twisted Evil

от тази гледна точка да
ама иначе да пращаш 100 смс-и и т.н.. не го разбирам

# 16
# 17
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
След тая реклама очаквам новите участници като отворят външната врата и влязат да
попаднат в импровизирано гробище или в най-добрия случай да ги посрещне гола
поляна и няколко лопати и...кой каквото си изкопае  Mr. Green
Паживьом-увидем! Това май беше на руски!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 254
Е, щом ви е направила толкова впечатление, очевидно рекламата си изпълнява мисията...
Макар и да ви е втрещила, потресла, отвратила и т.н. всъщност ви е привлякла вниманието към ББ3
То е като рекламата на Молфикс, за която също имаше много възмутени, пък всъщност май това беше целта... newsm78

# 19
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Не съм я гледала, но по описанието си я представих. Голяма борба ще падне тая есен между "Нова" и "БТВ" - едните с "Биг брадър", другите със "Сър Вайвър" /не знам дали така беше/. Ако не съм в тая "КРАСТА" /т.е. Форума/, мога и да гледам някое от предаванията.

# 20
  • Мнения: 3 569
Дълга и отегчителна ми се вижда. Идеята е добра иначе /въпреки, че е крадена от филм/

# 21
# 22
  • Мнения: 4 965
Тази реклама (слава Богу) съм я пропуснала.
Напоследък всичките им реклами са меко казано стряскащи и извратени - и като визия, и като музика, а никой не се съобразява, че ги дават в часове, когато около тв-то се мотаят и малки деца (въпреки, че моите рядко гледат друго освен детските канали). Винаги щом се появяваше тази с 10-те смъртни гряха (включително и през паузите по време на детско филмче) моите шушулки надаваха такъв рев, че изобщо избягвам да пускам Нова ТВ.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 105
Уф вчера има "щастието" да я гледам. Тъпа е! Можеше да вкарат по-добри ефекти.

# 24
  • Мнения: 7 186
Кога започва ББ 3?
Че да отваряме темата. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 7 640
Кога започва ББ 3?
Че да отваряме темата. Simple Smile
и аз се интересувам  smile3508 , до сега беше към средата на септември

# 26
  • Мнения: 1 685
..."Сър Вайвър" /не знам дали така беше/..
Това много ми хареса.Сетих се как сина ми казва на един съсед.Фамилията му е Чучуганов, а детето му вика чичо Ганов Joy

# 27
  • Мнения: 2 978
..."Сър Вайвър" /не знам дали така беше/..
Това много ми хареса.Сетих се как сина ми казва на един съсед.Фамилията му е Чучуганов, а детето му вика чичо Ганов Joy

Ххахаха Joy

# 28
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Така и не разбрах кой сър е оцелял. А защо не и мисис? Така е, като не съм гледала тези предавания.

Общи условия

Активация на акаунт