Градинарство - моето хоби 24

  • 26 982
  • 784
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 289
Много исках да я засадя до бъдещата порта. Но не знам, дали ще оцелее след майстори и дали няма да бъде окъсана цялата от минувачи, като започне да цъфти. При нас днес валеше нещо средно между дъж и сняг. Драма. Искам да се катери тази роза, обмислям новото място.

# 61
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Момичета, изкарах всички луковици и луковченцанца на лалетата  от градината, супер много ги омеших, понеже имам от баба ми, имам от лидл купувани и от холандия носени.. Както и да е спах спокойно Simple Smile какда съхранявам луковичките докато им дойде времето? Да ги заровя ли в някоя саксия с пръст или така на сухо някъде да ги ръгна?
Засадих един бял люляк, да видим дали ще се хване.. И благодаря на този, който преди година ме посъветва на пролет да скастря малко корените с правата лопата на един нецъфтящ 6 годишен люляк, е направих го и вече има някакви наченки на пъпки {}

# 62
  • София
  • Мнения: 24 839
Доколкото знам, луковиците на лалетата се вадят когато изсъхне цветоносът. Някъде през юни мисля че е. Може и да бъркам.

# 63
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Да знам, с чесъна.. Случаят не търпеше отлагане в главата ми Simple Smile как да ги съхраня е питането ми Simple Smile "

# 64
  • София
  • Мнения: 24 839
Оставят се да просъхнат и  есента се връщат в земята. Дано и друг се включи, че да не те заблудя нещо..

# 65
  • Мнения: 7 776
Да, слагат се на тъмно и сухо място и да си съхнат. Аз ги нареждам в пластмасови щайги и почиствам с четка, ако има много пръст по луковиците и така. И на есен се садят.

# 66
  • Мнения: 5 289
Езерце в действие. Няма обещана височина на водната струя, но и така ме радва )))

# 67
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
това соларно ли е ? добре е Simple Smile от къде го лепна

# 68
  • Мнения: 7 776
Страхотно се е получило! 😍

# 69
  • Мнения: 14 785
Оххх много е хубаво! И аз искаммм. 🤣🤗🥰 Много обичам водичка.

# 70
  • Мнения: 5 289
Благодаря, момичета! Взех от това момче, с опция тест https://m.olx.bg/ad/solaren-gradinski-fontan-shadravan-s-3-razpr … D262-ID34GdN.html. Иначе ги има и в Алиекспрес, и в ebay, но кой да чака ))). Фонтанчето е соларно, ако има сянка - спира да работи, жалко , че не е с акумулираща батерия.

# 71
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Благодаря, ще ги пробвам. 

Пристигнаха ми луковиците. Има ли нещо особено в засаждането, търсих в интернет но не намерих информация. Всички далия, гладиоли, кани, кали, лилиум сега се засаждат нали?
Давай смело.Аз моите ги сложих миналият месец, но при нас е по-топло.Кани не вадя през зимата.Аз съм жената с каните имам безброй и всяка година разможавам ли размножавам.Имам няколко вида.

# 72
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
https://www.gardenia.net/plant/gloriosa-carsonii
Влюбих в това цвете.
Някой гледал ли го е. Лесно ли е за отглеждане?

# 73
  • Мнения: 751
А аз да питам дали някой вече гледа клематис Apple Blossom в България? Как се държи? Мръзне ли?

# 74
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
https://www.gardenia.net/plant/gloriosa-carsonii
Влюбих в това цвете.
Някой гледал ли го е. Лесно ли е за отглеждане?
аз купувах грудка преди години. много странна, като човешки пръст - тънка и дълга.
много дълго не искаше да порасте, изрових я, жива си беше, но не растеше.
после половинката я умори, но от тогава помня, че трудно тръгва.

Общи условия

Активация на акаунт