А какво бельо купувате на мъжете си

  • 10 229
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 385
Памучно. Обикновено слипове и по-рядко боксерки, защото не му е удобно да носи официални панталони с боксерки. Взимам от бг производители - много съм доволна от едни слипове на "Марио", хем са здрави, хем евтини.  Peace

Не съм ги срещала май до сега, но на моя съпруг Марио със сигурност ще му допадната слипове от "Марио"  newsm62

Иначе той носи само слипове, предимно български, защото не му дразнят кожата, а той от бебе си имал проблемна кожа! Всъщност последните му няколко чифта са на Нов силует и е доста доволен!

Това е сайтът им: http://www.nsunderwear.com/main_fl2.html

# 31
  • Мнения: 2 013
Нищо лично, но честна дума не бих попитала във форума, отивайки на пазар, какви гащи на купя на мъжа си!  Joy Joy Joy
Пусни поне снимка в цял ръст (от плажа по възможност) да видим какво би му отивало на фигурата и тена Joy Joy

За протокола - моят сам си ги купува, както и чорапите, и ризите, и абсолютно всичко.

# 32
  • Мнения: 3 576

Абе незнам за гащите, обаче оплакнах окото ...... тоя пич има идеалното тяло за мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
На моичкя му купувам слипове с весело-еротични картинки.Последните бяха с винтче и гайка,които се обичат.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Когато си купувам бельо за мен,взимам и  нещо за него,нещо което ми е харесало независимо дали са боксерки,слипове или комплект с тениска или потник.Иначе основно той си купува.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 578
Купувам му боксерки, последните две години само на Кики.Памук и ликра и надпис от рода на "Кой каза, че размерът няма значение", "млад козел....."/не знам какво си.... А и много хубави цветове има. Купих му и прашки за сватбата. Каза, че по-неудобно нещо не е носил Mr. Green.

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Купувам му предимно слипове. Боксерки носи рядко. Последният път ги избрахме заедно от Метро, някакви български.

# 37
  • София
  • Мнения: 18 679
Скини му купувам.Много сме доволни от марката Peace

# 38
  • Мнения: 165
Bokserki-ot godini mu kupuvam na LARJ ne sa mnogo evtini no  pak sa mnogo ka4estveni.

# 39
  • Мнения: 2 309
Предимно безшевни слипове,без значение каква марка са.

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Моичкия милия, нищо не си купува сам. Все аз трябва да мисля за дрехите. А относно бельото, лятото е почти изцяло на прашки. През останалото време боксерки на Lord и много рядко слипове. Носи и Бохем също.

ПП: хехе, първата съм която призна за прашките  Joy Joy Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 4 578
Купих му и прашки за сватбата. Каза, че по-неудобно нещо не е носил Mr. Green.
de3demonka-aз съм си признала на предната страница  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 569
  Предимно боксерки в комплект с тениска или потник.

# 43
  • Мнения: 1 028
Мойто мъж е на слипове-"Лорд","Бохем","Сити фешън",купуваме ги предимно заедно,докато циркулираме по магазините.

# 44
Боксерки  Simple Smile
Подарих му прашки ..... били неудобни  Grinning Laughing

Общи условия

Активация на акаунт