А какво бельо купувате на мъжете си

  • 10 216
  • 70
  •   1
Отговори
Това ми е въпроса,защото аз излизам на пазар следобед и искам да е нещо по-специално Embarassed

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Евтино памучно.
И си го купува сам.

# 2
  • Мнения: 46 565
Евтино памучно.
И си го купува сам.

Същото и по-точно боксерки  Grinning

# 3
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
предимно - боксерки

# 4
  • Мнения: 2 495
Боксерки Peace

# 5
  • Мнения: 1 107
Боксерки от Метро  Simple Smile

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сам си купува бельото - боксерки.
Аз много харесвам такива:   и такива
но мъж ми казва, че са неудобни и спарвали.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 820
Сам си купува бельото. И аз съм купувала де - боксерки.

# 8
  • Мнения: 2 657
Боксерки Peace

# 9
  • Мнения: 1 564
Той носи предимно боксерки.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Боксерки

# 11
Докато бяхме гаджета, носеше само слипове. Откакто сме женени носи боксерки  Hug

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
безшевно. Боксерки не обичам  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 1 925
Ами принципно вкъщи аз съм отговорник за облеклото и бельото, той само дънки си купува сам. Купувам му боксери - на Skiny, но последната година много им развалиха качеството и се скапват за половин година - няма и толкова, затова сега му взимам на Punto Blanco и той страшно им се кефи, струват около 35 лв.  Peace Имат много модели и най-вече са здрави.   bowuu

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Винаги той си го купува. Нещо не мога да му уцеля нито размера, нито цвета, но носи само слипове.

# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Памучни боксерки Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 801

Същото и по-точно боксерки  Grinning

Същото и само боксерки.  Peace

# 17
Lord-не е скъпо,но не е и "лев за два броя",а имат и хубави модели.

# 18
  • Мнения: 221
аз пък му купувам само слипове, че по ме кефат...
само няколко пъти боксерки и винаги успявам да улуча и размера и цвета  Mr. Green

чудно ми е дали някоя ще си признае, че купува или поне веднъж е купувала прашки  Joy

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Боксерки.  Peace
Само Lord и City Fashion. Други не признава.

# 20
  • Мнения: 5 317
Боксерки,но рядко слага бельо.

# 21
  • Popovo
  • Мнения: 571
Безшевно.

# 22
  • Мнения: 1 202
Боксерки  Wink

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
боксерки,безшевни - Помпеа и Скини.
Прашки му подарих за Св. Валентин- червени, много се смяхме- космато дупе в прашки  hahaha hahaha hahaha
не беше много еротично  newsm78

# 24
  • Мнения: 191
Боксерки - памучни или безшевни.Не иска и да чуе за слипове а пък аз нали съм ''добра'' съпруга му уважавам желанията. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 537
Най-обикновени "бабешки" (може би тук е по-уместно "дядовски") памучни слипове.
Много са секси.

# 26
  • Мнения: 510
Обикновено избираме заедно, но задължително боксерки.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 884
Само аз му купувам гащи от пазара, а той си ги носи след това с кеф..А аз му ги събувам с кеф..

# 28
  • Мнения: 955
боксерки.на Лорд,или Алекс.много са хубави като материя- те имат от различни материи от което се влияе и цената.но тези от 6лв.са перфектни.и много са издръжливи- не се разтягат,стоят си по крака.

# 29
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Памучно. Обикновено слипове и по-рядко боксерки, защото не му е удобно да носи официални панталони с боксерки. Взимам от бг производители - много съм доволна от едни слипове на "Марио", хем са здрави, хем евтини.  Peace

# 30
  • Мнения: 385
Памучно. Обикновено слипове и по-рядко боксерки, защото не му е удобно да носи официални панталони с боксерки. Взимам от бг производители - много съм доволна от едни слипове на "Марио", хем са здрави, хем евтини.  Peace

Не съм ги срещала май до сега, но на моя съпруг Марио със сигурност ще му допадната слипове от "Марио"  newsm62

Иначе той носи само слипове, предимно български, защото не му дразнят кожата, а той от бебе си имал проблемна кожа! Всъщност последните му няколко чифта са на Нов силует и е доста доволен!

Това е сайтът им: http://www.nsunderwear.com/main_fl2.html

# 31
  • Мнения: 2 013
Нищо лично, но честна дума не бих попитала във форума, отивайки на пазар, какви гащи на купя на мъжа си!  Joy Joy Joy
Пусни поне снимка в цял ръст (от плажа по възможност) да видим какво би му отивало на фигурата и тена Joy Joy

За протокола - моят сам си ги купува, както и чорапите, и ризите, и абсолютно всичко.

# 32
  • Мнения: 3 576

Абе незнам за гащите, обаче оплакнах окото ...... тоя пич има идеалното тяло за мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
На моичкя му купувам слипове с весело-еротични картинки.Последните бяха с винтче и гайка,които се обичат.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Когато си купувам бельо за мен,взимам и  нещо за него,нещо което ми е харесало независимо дали са боксерки,слипове или комплект с тениска или потник.Иначе основно той си купува.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 578
Купувам му боксерки, последните две години само на Кики.Памук и ликра и надпис от рода на "Кой каза, че размерът няма значение", "млад козел....."/не знам какво си.... А и много хубави цветове има. Купих му и прашки за сватбата. Каза, че по-неудобно нещо не е носил Mr. Green.

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Купувам му предимно слипове. Боксерки носи рядко. Последният път ги избрахме заедно от Метро, някакви български.

# 37
  • София
  • Мнения: 18 679
Скини му купувам.Много сме доволни от марката Peace

# 38
  • Мнения: 165
Bokserki-ot godini mu kupuvam na LARJ ne sa mnogo evtini no  pak sa mnogo ka4estveni.

# 39
  • Мнения: 2 309
Предимно безшевни слипове,без значение каква марка са.

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Моичкия милия, нищо не си купува сам. Все аз трябва да мисля за дрехите. А относно бельото, лятото е почти изцяло на прашки. През останалото време боксерки на Lord и много рядко слипове. Носи и Бохем също.

ПП: хехе, първата съм която призна за прашките  Joy Joy Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 4 578
Купих му и прашки за сватбата. Каза, че по-неудобно нещо не е носил Mr. Green.
de3demonka-aз съм си признала на предната страница  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 569
  Предимно боксерки в комплект с тениска или потник.

# 43
  • Мнения: 1 028
Мойто мъж е на слипове-"Лорд","Бохем","Сити фешън",купуваме ги предимно заедно,докато циркулираме по магазините.

# 44
Боксерки  Simple Smile
Подарих му прашки ..... били неудобни  Grinning Laughing

# 45
  • Мнения: 8 917
Това ми е въпроса,защото аз излизам на пазар следобед и искам да е нещо по-специално Embarassed

Ами зависи от вкуса му, и това което ще му е удобно. Аз знам съпруга си какво харесва и не е проблем Peace

# 46
  • Мнения: 239
и моя само боксерки признава

# 47
  • Мнения: 9 790
Мойто мъж е на слипове-"Лорд","Бохем","Сити фешън",купуваме ги предимно заедно,докато циркулираме по магазините.

И ние сме така!

# 48
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Моя мъж сам си пазари бельо - има завидна колекция от слипове Лорд (много са секси). Обаче след една плачевна спермограма и много ровене из нета реши, че е по-здравословно за него да е на боксерки, нищо че с официален панталон седи малко куцо. Сега си взима обикновени памучни боксерки.

# 49
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Моичкия е фен на слиповете-харесва Ню силует,и почти само от тях купуваме.

# 50
  • Мнения: 101
Скини му купувам.Много сме доволни от марката Peace


И аз така!

# 51
  • Мнения: 2 013
Моя мъж сам си пазари бельо - има завидна колекция от слипове Лорд (много са секси). Обаче след една плачевна спермограма и много ровене из нета реши, че е по-здравословно за него да е на боксерки, нищо че с официален панталон седи малко куцо. Сега си взима обикновени памучни боксерки.

Виждам, че "плачевната" спермограма не е попречила да очаква бебе.   bouquet  bouquet

# 52
  • Мнения: 2 237
Ми моя е изцяло на боксерки,въпреки че аз го предпочитам без бельо Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 546
Сам си купува бельото - боксерки.
Аз много харесвам такива:   и такива
но мъж ми казва, че са неудобни и спарвали.
леле, моят е сьщия!Тези модели били МНОГО неудобни!И как спарват...търсим ги само леко широки, па нам си как да били скроени...понякога претенциите към бельото му са повече от моите! Joy

# 54
  • Мнения: 1 849
За бельото и на двамата се грижи свекървата. Така, че не ни се налага да купуваме такива неща. Joy

# 55
  • Мнения: 1 517
Той  сам си купува и много държи да е така. Като марка нищо определено, предпочита слипове пред боксерки.

# 56
  • Мнения: 396
боксери "Лорд" доволен е, и като материя и качество.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 493
На няколко пъти опитах аз да му купувам боксерките и все нещо не беше наред - я цвят, я ластика, я нещо друго и от тогава все случайно като сме на пазар го вкарвам в някой магазин за да си избера аз бельо и там все и той си харесва. Така, че вече сам си го избира и купува. А като гледам взе да се встрастява в пазаруването  Twisted Evil

# 58
  • София
  • Мнения: 5 079
Безшевно бельо - боксерки, много са удобни според него! Wink

# 59
  • Мнения: 313
Предимно боксерки, като марка предпочита Лорд и Нов Силует

# 60
  • Мнения: 7 914

 от този тип

# 61
  • Мнения: 6 167
никакво, той сам си купува.

# 62
  • Мнения: 354
Само боксерки Peace

# 63
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
От години му купувам боксери на Бохем.До сега не се е оплакал,ама то не е късно!

# 64
  • Мнения: 127
С боксерки само спи.Лятото носи къси панталони само на Адидас защото са бандаж и не се налага да носи бельо.
Ако не му купя бельо --той няма да иде да си купи Laughingта напълно е зависим от мен.Ако реша и розово ще носи LaughingЗа прашки не съм си и помисляла да му купя newsm78

# 65
  • Мнения: 8 505
Удобно и памучно.

# 66
  • BG
  • Мнения: 390
Предимно боксерки в комплект с тениска.
Вчера му купих 1 комплект марка Spiko (до сега не е носил тази марка).
Очарован беше от избора ми.

# 67
  • Мнения: 5 140

Точно така. Peace

# 68
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Рядко аз му купувам бельо, но от както му купих "POMPEA" и сам вече само такива търси.

# 69
# 70
  • Мнения: 154
Меко ,за предпочитане бермуди и широки около корема.за цвят подхождам консервативно-без шарки Naughty

Общи условия

Активация на акаунт