През лятото - ФДТ или пудра за лицето?

  • 3 478
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 661
Аз през лятото предпочитам да не използвам пудра и фон дьо тен. Ползвам понякога перли за лице.

# 16
  • Мнения: 2 323
Аз през лятото предпочитам да не използвам пудра и фон дьо тен. Ползвам понякога перли за лице.

Има опасност да ти се запечатат ако не ползваш пудра преди перлите, а ако е само пудра - пак се омазнява четката... newsm78 Разбра ли ме, че много объркано го написах...

# 17
  • Мнения: 2 019
Сега в жегите нищо не използвам, освен цлънцезащитен крем.
А иначе предпочитам пудрата, аз по скоро слагам от перлите на Ейвън.
Peace

# 18
  • Мнения: 463
Пудрата запушва порите ,пиатала съм козметици и гримьори.ФДТ образъва филм който предпазва от мръсотията и оставя кожата да диша.Преоръчвам ти на Ревлон-18лв с матиращ ефект който няма да позволи да лъснеш и е много траен дори е по добър от този на Лореал -който също е хубав.Не си личи изобщо и е препоръчително да ползваш ФДТ особено с комбинирана кожа.
Пудрата на Манхатън е хубава ,но все пак е пудра и запушва порите.

# 19
  • Мнения: 13 512
Пудрата запушва порите ,пиатала съм козметици и гримьори.
Пудрата от 5 лева запушва порите!Глупости са това...за мазна кожа се препоръчва пудра, за да обира себума,който се отделя. За лятото аз ползвам тониран крем  и на някои места-пудра.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Само перли слагам.Не за друго, ами щото ме мързи.Иначе, честно казано, с ФДТ кожата ми се чувства по-добре Peace

# 21
  • Мнения: 463
Цитат
ползвам тониран крем  и на някои места-пудра
Питах специално за тази пудра и аз сум я ползвала ,наистина е страхотна ,но кожата ми е мазна и по средата на месеца лицето ми плаче за козметик.А с този ФДТ ,който разнасям по цялото си лице ми се е случвало да отида на козметик и да ми е почти чисто лицето.Питала съм много козметици,дерматолози и гримиори и мои приятелки и отговора е единодушен.
Според теб тонирания крем какво представлява?

# 22
  • Мнения: 661
Аз през лятото предпочитам да не използвам пудра и фон дьо тен. Ползвам понякога перли за лице.

Има опасност да ти се запечатат ако не ползваш пудра преди перлите, а ако е само пудра - пак се омазнява четката... newsm78 Разбра ли ме, че много объркано го написах...
Не разбрах какво точно имаш предвид

# 23
  • Мнения: 2 323
Цитат
ползвам тониран крем  и на някои места-пудра
Питах специално за тази пудра и аз сум я ползвала ,наистина е страхотна ,но кожата ми е мазна и по средата на месеца лицето ми плаче за козметик.А с този ФДТ ,който разнасям по цялото си лице ми се е случвало да отида на козметик и да ми е почти чисто лицето.Питала съм много козметици,дерматолози и гримиори и мои приятелки и отговора е единодушен.
Според теб тонирания крем какво представлява?

На същото мнение съм и аз, както писах вече по-горе! Тонирания крем е фдт с повече овлажнител и по-малко пигмент! Wink
Виолетов Ч. - извинявай, че ти написах така ника, Реда на поставяне на нещата е- фдт, пудра на прах, перли, но със собствена четка. Ако ползваш една четка за перли и пудра, замърсяването с фдт като слагаш пудрата се предава от четката на перлите и след известно време се запечатват. Така става и ако се слагат на лицето, когато няма пудра, директно в/у фдт или в/у крема

# 24
  • Мнения: 661
Цитат
ползвам тониран крем  и на някои места-пудра
Питах специално за тази пудра и аз сум я ползвала ,наистина е страхотна ,но кожата ми е мазна и по средата на месеца лицето ми плаче за козметик.А с този ФДТ ,който разнасям по цялото си лице ми се е случвало да отида на козметик и да ми е почти чисто лицето.Питала съм много козметици,дерматолози и гримиори и мои приятелки и отговора е единодушен.
Според теб тонирания крем какво представлява?

На същото мнение съм и аз, както писах вече по-горе! Тонирания крем е фдт с повече овлажнител и по-малко пигмент! Wink
Виолетов Ч. - извинявай, че ти написах така ника, Реда на поставяне на нещата е- фдт, пудра на прах, перли, но със собствена четка. Ако ползваш една четка за перли и пудра, замърсяването с фдт като слагаш пудрата се предава от четката на перлите и след известно време се запечатват. Така става и ако се слагат на лицето, когато няма пудра, директно в/у фдт или в/у крема
ОК!Благодаря!Ще го имам предвид!  Hug

# 25
А отвреме на време е добре да се оставя без ФДТ,пудра или перли...да не забрави,че е кожа все пак и трябва да диша  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 463
Като се прибера в къщи или в почивните дни ако не излизам за дълго или съм на море...но ако ходя из града ,задължително с ФДТ

# 27
  • Мнения: 13 512
Хидратиращ крем, с фактор 15,но с цвят...като фон дьо тен, но по-лек.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
Хидратиращ крем, с фактор 15,но с цвят...като фон дьо тен, но по-лек.
Какъв ти е ?/марка/

# 29
  • Мнения: 13 512
Clinique moisture sheer tint

Общи условия

Активация на акаунт