Клиника Адела Фертилити - тема на надеждата 10

  • 28 188
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 039
Zuchero, извинявай ама на 28 години с по 20 извадени яйцеклетки да ти се обяснява, че яйцеклетките ти са зле не е реално. Вероятно не уцелват правилната стимулация. Нали не сте с мъжки фактор? Помисли си дали да продължаваш така, защото освен неуспехите, ти гърмят и резерва.
Аз ви благодаря за инфото. Разбрахме се с ембриолога да мина и ще го направя другата седмица. Няма смисъл да пращам по имейла, поне са на що годе нормално разстояние от работата ми. Simple Smile

# 721
  • Мнения: 289
Zuchero, извинявай ама на 28 години с по 20 извадени яйцеклетки да ти се обяснява, че яйцеклетките ти са зле не е реално. Вероятно не уцелват правилната стимулация. Нали не сте с мъжки фактор? Помисли си дали да продължаваш така, защото освен неуспехите, ти гърмят и резерва.
Аз ви благодаря за инфото. Разбрахме се с ембриолога да мина и ще го направя другата седмица. Няма смисъл да пращам по имейла, поне са на що годе нормално разстояние от работата ми. Simple Smile
Водим се с неизяснен стерилитет. При мъжът ми няма проблеми, така си мислех и за мен, но уви...друго ми казват. Сигурно защото ми пунктират много на брой и така качеството се губи, естрадиола ми бил много ама много завишен по време на стимулация, нямам идея, то и като няма кой да ти обясни, акушерката Мира ми каза, че съм била с поликистоза, какво съм била очаквала. Grinning забележете акушерката, не докторката. Сега не знам с поликистоза ли съм, не съм ли. Имам си редовен цикъл, нямам наднормено тегло, утре отивам сама да си изследвам инсулинова резистентност.
Бога ми, не мога да се примиря с идеята за донорски яйцеклетки, постоянно ми повтарят, че съм млада, ама на!

Последна редакция: пт, 19 юни 2020, 19:55 от Zuchero

# 722
  • Мнения: 25
При теб са некачествени заради бройката , при мен са 3 и пак некачествени , а нямам поликистоза ...

# 723
  • Мнения: 289
Ами, ще си пробвам и последния държавен опит, дано той да сбъдне мечтата ми, ако ли не, газ към Турция.

# 724
  • Мнения: 25
По Фонда право на 4 опита ли имаме ?

# 725
  • Мнения: 5 894
Zuchero, явно имаш някаква поне лека форма на поликистоза. Не са ли ти казвали до сега? Аз също имам и дори с доста ниска доза на къс протокол почти направих хипер. Но нямаше как да знаем какво ще стане. Обаче започнахме с опит на ЕЦ като неизяснен стерилитет. Не ми се струва много разумно да се прави такава силна стимулация при неизяснен.

Момичета, заповядайте в новата тема:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1227552

P.S. Напомням за всички, които искат да бъдат добавени в списъците на първа страница да ми пишат Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 юни 2020, 20:45 от 💎Bling-a-ling💎

# 726
  • Мнения: 700
Момичета акушерките връщат ли обаждания когато имат пропуснати на служебните, за да знам колко да нахалствам?
Че моите изследвания станаха исторически с 20 дни без отговор.Звънях сега на Мира но не вдига.

# 727
  • Мнения: 5 894
Връщат стига да не се замотаят нещо и да забравят. Изчакай известно време и може да звъннеш пак. Възможно е да е в прегледи. Като се освободи ще ти звънне.
Има нова тема Wink

# 728
  • Мнения: 6
Да точно така, ако нещо се съмнявате вижте в страницата за Центъра за асистирана репродуктивност с изисквания към пациентите. Знам, че АМХ трябва да е до 0,5 и възраст до 43 години, но аз стигнах само до 3 пъти с фонда и навърших годините. Късмет!
По Фонда право на 4 опита ли имаме ?

Общи условия

Активация на акаунт