Клиника Адела Фертилити - тема на надеждата 10

  • 28 222
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
С какво беше стимулацията?

# 706
  • Мнения: 25
Гонал и цетротит . Този гонал не е за мен . Първия път декапептил и фостимон - 11 яйцеклетки ... 2018 г

# 707
  • Мнения: 25
Мисълта ми е възможно ли да е от стимулацията или просто наистина съм се скапала . Аз не очаквам те да ми кажат, че грешат .

# 708
  • Мнения: 5 895
Радка, единственото, което мога да те посъветвам да се погрижиш преди всичко за здравето си. И физическо и психическо. От там нататък, ако все още имаш огромно желание и сили за второ дете, просто да се насочиш към нов лекар. Казвам ти го като човек, който също се бори за второ дете и няколко пъти се завъртях на 360 градуса от едната крайност до другата. Като цяло от това, което чета не ми се струва, че има правилен подход към теб.

# 709
  • Мнения: 25
Това си мислех сутринта . Безкрайно благодарна съм и за първото си дете , но сега ... хаоса е пълен . Акушерките не знаят какво става - добре че доктора влеза , че тъкмо щяха ме бодат , а тя изписала инжекциите от другия ден. И все вярвам , че просто стимулацията ми е кофти , а не яйцеклетките ми . Ще почина и ще сменя клиниката за съжаление ...

# 710
  • Мнения: X
От септември до сега все да си се поизчистила от лекарствата. И според мен нещо се бърка в подхода, бих препоръчала смяна. След една хубава почивка и пауза.

# 711
  • Мнения: 2 822
Нормално е да има и закъснение. Особено при дълъг протокол. Но ти май беше по къс? Oвулацията следиш ли я, че да го водиш закъснение? Защото, ако е била късна, е нормално цикълът да се удължи.

Нещо важно и полезно
Скрит текст:
Момичета, за ваше добро, проверявайте инжекциите, които ви дават от клиниката. Особено, когато са ви нови и непознати. Разглеждайте ги добре като бройка и пълнота. Всички сме хора и правим грешки, но понякога може да е фатално, ако установите проблем в последния момент и сте извън града или е почивен ден.

Да по къс протокол бях. Не следя О. Ще чакам да дойде в краен случай ако не ми дойде до 2 седмици ще звънкам на Цвети. Въобще не ми се пият противозачатачни,че последния ми спомен от Ясмен образувах две кисти в дясната гърда(може би заради това че съм с фиброкистозна мастопатия.....)Благодаря за отговора Simple Smile

# 712
  • Мнения: 5 895
Радка, почини малко и смени. Изобщо не виждам смисъл да те блъскат по дълъг протокол с тези показатели. Нещо кардинално се бърка при теб. Преди всичко трябва да си здрава заради детето си. Това не значи да се отказваш. Но отдъхни и помисли трезво как да продължиш. Ако имаш сили и желание за смяна, действай. Защото това не е опция за всеки. Но ти поне си млада и имаш още време. Аз примерно го нямам и като цяло ситуацията не е много розова при мен.
Милото, тогава не се притеснявай. Просто може да си имала късна овулация и от там да идва всичко. За да ти е по-спокойно може да правиш тестове и да засичаш, ако ти се занимава.

# 713
  • Мнения: 25
Не мога да се откажа ! До последно ще дам всичко от себе си . Дано попадна на ТОЧНИЯ лекар ...благодаря ви:heart:

# 714
  • Мнения: 6 048
Да ви питам, клиниката още ли работи с намалено работно време или вече си работят нормално? Трябва да ходя да си оправя документите на снежинката и се чудя кога да отида. Сутрин не е добра идея защото заради пункциите ембриолозите предполагам са заети. Мисля си за около 11 или 13-14 ч. Но да не отида и да се окаже, че няма никой. Simple Smile
А някакъв по-специален пропусквателен режим има ли? Маска сигурно е задължителна все още?

# 715
  • Мнения: 5 895
Цял ден работят, Боби. Маска носи и дават калцуни. Според мен обаче отиди следобед по-скоро. На обяд е доста натоварено заради трансферите. Много зависи и от деня. Избягвай понеделни и петък. Може да пробваш сряда или четвъртък примерно.

# 716
  • Varna
  • Мнения: 488
Bobby, ако ще е за плащане при удължаване на срока, може да звъннеш на Валентин Пенчев. Той ми прати документи, които попълних и сканирани пратих обратно. Също и банкова сметка за парите. После ми прати обратно фактура за плащането.

# 717
  • Мнения: 289
Здравейте, чета Ви от доста време, но определено искам да кажа мнението си за д-р Македонова. Имам един опит неуспешен и сега мие е втория със ЗЕТ. При първият ми извадиха 20 яйцеклетки, всичко оплодено, но останаха 2 ембриона,качество лошо, казаха че е от моите яйцвклетки . Бях с хиперстимулация. Отпит неуспешен. Коментар от лекарката няма. Сега втори опит, този път по къс протокол, изкарани 25 яйцеклетки, пак същата работа става. Казват ми лошо качество на яйцеклетките.  Хиперстимулация пак. Имам замразени 2 ембриона на 3 ти ден, но дори нямам никаква надежда в тях. Аз съответно се сривам психически, че се случва на мен, че за втори път ми казват, че нещо не е наред с яйцеклетките ми. Генетични изследвания, всичко нормално там. На 28 години съм.
Рухнла отивам при докторката, да ѝ кажа, че съм много притеснена и да питам какво ще правим. Нещо дали мога да променя в начина си на живот и т.н.,дали трябва да търся донорки яйцеклетки, при което съвсем спокойно ми каза че трябва да потърся психолог и да се успикоя. Това беше. Винаги ли е толкова студена. Нищо не обяснява. Като цяло там нищо не се обяснява. Как са ти хормоните...абе не знам, май аз изперквам наистина Grinning

# 718
  • Мнения: 5 895
Zuchero, трябва сама да прецениш дали тя е твоят лекар. Отношението като цяло не е всичко. Хубаво е, когато имаш "връзка" със своят лекар, но в крайна сметка важното е той/тя да си свършат работата. Доста често се мамим по отношението, но трябва и да внимаваме и да мислим трезво. Аз лично от краткия си контакт с нея не я усетих като моят лекар. Но вече не съм сигурна дали и д-р Калчев е. Нещата прекалено много се промениха. Двамата са твърде различни, но това не значи, че не е помогнала на много хора. Но, както казах, трябва да мислим с главата, а не със сърцето. Ако нещо системно не е ок, значи това може би не е правилното място и човек, които да помогнат.

# 719
  • Мнения: 25
Точно затова и аз днес описах моят случай. Бях много пристрастна с оправсанието , че веднъж успяхме , но нещата са много различни вече ...

Общи условия

Активация на акаунт