"Момиченце е, нали?"

  • 3 392
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 625
Ами според мен е приятно дори:това показва,че момченцето ви е толкова красиво и сладко(което по принцип е даденост на момиченцата),че само можете да заявите гордо"Момче е ,но е по-красив и от момиче".Мен също са ме питали дали е момиче и веднъж една жена ми каза"Ми много е красив за момче"-което просто ми оправи настроението за целия ден Laughing

# 16
  • Мнения: 565
Хахахах.Мъжа ми като малък бил с букли и все го мислели за момиче.Веднъж на стадиона (майка му работела там) един футболист пак казал:"какво хубаво ммомиченце". Моичкият явно вече не издържал защото си свалил гащите и викнал:"момче съм бееее, момче съм"Simple Smile)))

# 17
  • Мнения: 271
Мен това не ме дразни особено, но да ти кажа един отровен поглед действа доста сконфузващо на питащия. Laughing

# 18
  • Мнения: 4 668
Питали са ме няколко пъти и наистина се дразня , защото на Марти просто си му личи , че е момче , а и аз го обличам така както никое момиченце не биха го облекли все пак ...
Но на моя приятелка след като и зададоха този въпрос за дъщеря и облечена в розова рокличка и шапка с розова панделка  Shocked отговори на лелката : " Ами момче е , ама нещо е един такъв женствен и ние с баща му се примирихме , затова го обличаме така ... "

# 19
  • София
  • Мнения: 39 766
Моята Дияна понеже до 1г нямаше никаква коса, че и до 2рата година беше с къса... все ме питаха "какво е?".
Даже като и сложихме обици пак ме питаха Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 052
Сори, но браузыра не поддыржа кредора.
Аз имам момиче, и защото си имаме синя количка всеки пыт ме питат дали е момче, при положение, че розовото по нея крещи!  hahaha
Бели кахыри си имаш.... аз си нямам Ы Joy

# 21
  • Мнения: 122
И моя син често го бъркат. Тъй като е много усмихнат и се закача с хората по улицата много пъти са ме питали момче или момиче , но аз не се дразня.  Гордо отговарям - МОМЧЕ.

# 22
  • Мнения: 5 250
Като по малък и на мен често ми се случваше да ме попитат "Момиченце ли е" или направо да му говоря в женски род. При което аз казвам, че е момченце, а те ми отвръщат "Ами защото е облечено в червено(оранжево или жълто)"  Shocked Все едно, че само момичетата трябва да са облечени в тези цветове  newsm78

# 23
  • Мнения: 3 164
И моите две момчета редовно ги бъркат за момиче(баткото като малък само Grinning) а една бабка веднъж ме  Shocked като каза "мчи то толкоз хубаво, гаче момиче" Crazy е, питам аз-само  на момичетата  ли е отредено да бъдат хубави ooooh!
а една приятелка веднъж изтърси- кво го гласиш твоя толкова, да не е момиче  #Crazy

# 24
  • Мнения: 3 405
Хайде, момченцата трябва да ги оставим мръсни, несресани и с остригани глави (никакви забрадки Naughty), за да си личи, че са момчета Joy
А на момиченцата задължителни обечки и панделки, дори да нямат косичка Joy и рокля до петите.
Това според бабичките Crossing Arms

Аз Ники го обличах в ярки цветове, жълто, оранжево, зелено, червеното му отива много и сега предпочитам за него червения цвят. Като проходи му купих розово-сини сандалки. Тогава адски трудно се намираха обувчици с ортопедична подметка и поддържащи глезена и нямах претенции за цвета.

Офф - тити, страхотен младеж имаш Grinning

# 25
  • Мнения: 6 206
Добре дошла в клуба! Grinning
Ние пък имахме една сафари шапка, обаче подгънатка и малко беше като момичешка, и отдолу едни големи сини очички, бузки, носленце. Все му подвикваха "Ей, сладурано!"
Каква сладурана, бе, той е мъжкар!
Не я слагаме вече тази шапка. Бейзболните шапки безпогрешно затвърждават пола. Слагай бейзболни и това е.

# 26
  • Мнения: 2 274
  Ами и моя син почти до 2-те години го бъркаха, макар че винаги е бил облечен с чисто момчешки дрехи и никога в червено , розово или лилаво  Sick и никога не е имал дълга коса! Ама лелките го бъркаха! С тия големи сини очи, рус и бузест наистина имаше много нежна муцунка! Предполагам, че ако не беше мое дете и аз щях да го объркам  Mr. Green, но това не ми пречеше да се дразня от лелките! В един момент ми писна и отговарях: "" Момче е, но е много красив  Mr. Green!" , а отсреща обикновено ми отговаряха, че ще разбие много женски сърца  Joy!

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами много рядко се е случвало и то предимно от стари недовиждащи хора. Но като са бебета наистина не се разбира какви са. Но има хора всякакви имаше едно момченце в квартала което беше с дълга косичка, на около 2-3г. което си личеше, че е момче, но много хора се бъркаха заради косата. По-често съм виждала да бъркат по груби момиченца с момченца, дори и да са със женски дрехи.

# 28
  • Мнения: 1 422
ама мислят ли че някой ще постави обици на момче?  Rolling Eyes ooooh!

Да, виждала съм и то не веднъж .....

# 29
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Имах един период, в който се пробвах да гадая и се нацелвах редовно  Laughing Само дето възмущавах дамски майки, чиито деца набеждавах за момчета. Ми, добронамерена съм, напоследък не контактувам с хора и деликатност съм забравила, да не ми се връзват, старая се.  Mr. Green
Един път Фелипе изкара половин час като момиченнце, щото беше в розово от до, а ние - в Плевен, а жената - твърдо убедена. Реших да не излагаме Варна, а и половин час да се вживея в ролята на дамска майка. Като стане 14 годишен дангалак няма да го бъркат.

Общи условия

Активация на акаунт