Температура 36.9 висока ли е ???

  • 2 162
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Добър вечер момичета макар с болка в сърцето искам съвет и от вас днес свекърва ми почина от масивен инфарт беше нещо страшно бремена съм в 4 тия месец цял ден седях в двора бях много зле виждах ли мъжът си се топех имах топли вълни и си премерих температурата 36,9 според вас висока ли е опасно ли е разболявам ли се дали от притеснение краката са ми студени главата ми е топла и очите благодаря ви предварително

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 21:45 от Спас Борислава 653863

# 1
  • София
  • Мнения: 13 126
Моите съболезнования!
Опитай се да си спокойна, въпреки трудния момент. Температурата ти е нормална за бременна.

# 2
  • Мнения: 83
Благодаря ви така ли не зная честно казано   за капак и това

# 3
  • Мнения: 4 170
Температурата ти е нормална. От притеснение се чувстваш така. Кураж и не мисли за лоши неща, мисли за радостта от идването на бебето.

# 4
  • Мнения: 83
благодаря ви мн ого опитвам се

# 5
  • Мнения: 12 766
Не е висока. Аз даже до 37.1 -37.2  вдигах, и вместо тест зза бременност си мерех температурата - ако имам тая ниска температура, значи съм бременна.
Животът продължава, съжалявам за това, на което си станала свидетел! Стискам палци за лека бременност.

# 6
  • Мнения: 960
Съболезнования. Температурата е висока над 39 градуса, дори до 38.5 не взима нищо, което да й въздейства. Вашата е напшълно нормална.

# 7
  • Мнения: 83
Благодаря ви нали ами аз се уплаших че очите ми горяха лицето ми дори в носът ми усешах парене пих парацетамол притесних се и от хората казват че от напрежение но не им повярвах

# 8
  • Мнения: 1
Здравей те момичета имам въпрос който нз къде да задам извинявам се ако не е за тук но : На 1.04 ми дойде и на 3.04 ми свърши тъй като със мъжа ми се опитваме да имаме бебе една седмица след това гърдите ми са много болезнени вие ми се свят не ми се ядат храни даже и кафе което не мога без него та тази сутрин леко прокървях а цикъла ми трябва да е на 25.04 базалтната ми емпература е 37.8 дали може да е бременност понеже се побърквам вече Simple Smile Благодаря ако някой ми даде смислен отговор Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 170
37.8 вече си е температура и най-вероятно причината няма нищо общо с цикъла ти. Така като го описваш, не може още да се говори за бременност, много скоро ти е бил цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт