Докога в корито?

  • 3 212
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
В коритото, което е във ваната, или направо във ваната - седнала, а аз я къпя с телефонния душ. Тя постоянно се изправя и я гоня Simple Smile
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=855775

# 16
  • Мнения: 8 242
Никога не сме го къпали в корито..
От как се е родил се къпе с татито във ваната под душа  Mr. Green Татито го ползваме за шезлонг, а мама приска отгоре с "телефончето" и е голямо шоу. На мъника много му харесва и е смяяях, смяяях.. по час и повече откарваме така..
Семейно къпане  Crazy .. че съм и аз вир вода после  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
От преди годинката го махнахме, ама моята е много паава и взе от рано да става и да прави акробатики в него, веднъж едва я хвана баща и на сантиметри от пода и от тогава сме под душа.

# 18
  • Мнения: 1 107
Малко преди да стане на 1 г. тотално отказа да сяда в коритото, затова започнахме да го къпем направо под душа.

# 19
  • Мнения: 3 760
Корито ползвахме през втория и третия месец От тогава е в голямата вана - плува с наша помощ. Все още не ползва никакви измивни вещества, така че нямам проблем с хлъзгането.

# 20
  • Мнения: 27 524
Аз до годинка в корито. После става малко. Сега в надуваемо басейнче, за душ е рано.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 56
 Дъщеря ми е на 5 г. и половина и до сега обожава къпането в коритото. Аз и измивам главата и тялото и я оставям да си играе и така около час. От време на време доливам топла вода да не изстива. Иначе когато бързаме тя се къпе сама под душа, но коритото още не е за изхвърляне.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
На около 11 месеца и нещо започнахме да се къпем прави под душа. Вече няколко пъти наистина сме се къпали съвместно  Wink

# 23
  • Мнения: 46 518
Коритото го разкарах възможно най-бързо, защото ми заемаше място  Mr. Green Малко след като започна да седи стабилно го махнахме. Минавам ваната с гъба, пълня около 15 см. и я пускаме вътре, права, седнала, както иска  Grinning

# 24
  • Мнения: 781
Къпя Ивана в коритото- харесва й, забавлява се и си играе. Все още мисля, че е рано за "под душа"

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
всичко зависи от това как ти е удобно на теб,аз предпочитам коритото ако се къпем заедно,ако къпя само него- под душа,но в началото ми беше малко трудно защото се страхуваше от струята

        Пълня го, той си сяда вътре и така се забавлява да разплисква вода, че ... Накрая използвам душ-слушалка, а той горкия не ще да излезе от коритото.  Party

и при нас се получава така- излизаме с рев от банята

# 26
  • Мнения: 649
докогато на бебо и на теб ти харесва   Flutter
при нас е така, когато таткото е в къщи по времето за баня и лягане- се къпят двамата по мъжки под душа   bath когато е на работа и аз съм сама- тогава бебо сам в коритото  newsm37 .. . а него го слагам в душ- кабината и затварям вратите, защото настава едно пличкане...
и вана имаме, но ми се струва разхищение на вода, ако му пълня всеки ден 10-15 см в нея  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 7 640
корито не сме ползвали никога.
От скоро- прави с ръчния душ.

# 28
  • Мнения: 3 042
Още си къпя Злати в коритото. На него още много си му харесва да си играе в него докато се къпе. Wink

# 29
  • Мнения: 7 640
Никога не сме го къпали в корито..
От как се е родил се къпе с татито във ваната под душа  Mr. Green Татито го ползваме за шезлонг, а мама приска отгоре с "телефончето" и е голямо шоу. На мъника много му харесва и е смяяях, смяяях.. по час и повече откарваме така..
Семейно къпане  Crazy .. че съм и аз вир вода после  Joy
не знам дали това е добра идея- възрастните хора могат да носят опасни за такова малко дете микроби Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт