Ползвате ли резачка за отпадъци?

  • 23 490
  • 186
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 529
Мерси, Тео777!
Наистина на вертикалния плот май ще е най-подходящо!

# 106
  • Мнения: 96
Не, но сигурно е страхотно удобство - замислям се вече като започна да чистя сифона на мивката.

# 107
  • Мнения: 5 393
Не ползвам в момента, но много ми се иска да имам.Живот  здраве в моето собствено жилище ще има.

# 108
  • Трявна
  • Мнения: 174
Ползвам мелачка на Дженеръл Електрик -  модела показан от tesoro , но съм го купила за малко повече пари, явно е поевтинял малко Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Чудесен е, много мощен и върши страхотна работа. Само че имам малък проблем... Съседното до кухнята помещение е пералното, там има сифон на пода и явно мелницата е толкова мощна, че изсмуква водата в сифона и ако съм мелила обелки от лук и чесън, познайте на какво ухае в пералното Simple Smile Simple Smile Simple Smile Въпреки всичко съм с двете ръце за newsm10

# 109
  • Мнения: 125
Аз се колебаех дали да си взема, но след всичко изчетено ако останат пари накрая ще го вложа в това.

# 110
  • Мнения: 138
Майка ми има такава резачка от 5 год използваше я редовно и беше много доволна , но от 2 месеца нещо и стана  като я включи започва да бучи .

# 111
  • Мнения: 505
Имам си резачка и не бих си я сменила даже с мъж, дето ще изхвърля буклука. От Franke.
Струваше някъде между 200 и 300 лева, не помня точно. Монтира се под мивката. Мивката трябва да е от новите, с по-широк канал ( в магазина го наричат сифон, не знам защо). И значи фъргаш му вътре боклука, туй нещо си има резервоарче и под резервоарчето са едни въртящи се стъргала или ножове.Те не са открити и са безопасни.  Като му хвърлиш боклука, слагаш капачето на сифона(канала), пускаш водата да тече и включваш резачката. Броиш до 3 и е готово. Все едно си имаш кошче за отпадъци под мивката, ама не ходиш да го хвърляш, и не го миеш, и не мирише на буклук. Идеално е за остатъци от храна по чинии и тенджери, след глутница гости и ако мъжа ти е говедо като моя.

# 112
  • Мнения: 857
да имаме боклукомелачка ,първо мислех,че е напълно излишна и е само каприс,но опредлено върши добра работа и си заслужава!

# 113
  • Мнения: 5 476
Върши страхотна работа,особено тук,защото при нас има разделно изхвърляне на боклука!  Wink

# 114
  • Мнения: 1 167
Ние пък всичко си изяждаме и затова нямаме нужда  Joy

# 115
  • Мнения: 2 768
И обелките на картофите ли?  Laughing

# 116
  • Мнения: 3 835
Всичко мели, и пилешки кокали. Абсолютно всички остатъци по чиниите, всякакви мухлясали храни, всичко старо, вместо в кофата, се хвърля в мелачката. Направо в мивката си беля картофите, краставиците, всичко. Peace

# 117
  • някъде
  • Мнения: 4 962
не

# 118
  • Мнения: 2 085
Засега не,щото нямам, ама, дай Боже!, в новата къща, задължително ще ползвам Praynig

# 119
  • Мнения: 13 512
ейййййййй...тая тема от август ми боде  очите...току излиза напред в "нови отговори на моите публикации",пфууууу...абе, дива, аз ще минавам с колата да  ти  хвърлям  боклука Wink

Общи условия

Активация на акаунт