Ползвате ли резачка за отпадъци?

  • 23 418
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 339
Ползвала съм в чужбина и е невероятно удобство. Моля ви кажете откъде сте си я закупили "джаджата" и ориентировъчна цена-ще се възползвам задължително!!! Joy

# 16
# 17
  • Мнения: 2 839
Офф: кой спомена думата "вкъщи"?  Mr. Green
Аз съм извинена, бавачка съм. Моя мъж у живота тая вечер, на 20 годишна /20!!!  #Crazy/ сбирка със съученичките  Mr. Green

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Аз съм извинена, бавачка съм. Моя мъж у живота тая вечер, на 20 годишна /20!!!  #Crazy/ сбирка със съученичките  Mr. Green

моят още апрелЪ преживя таз радост. Готино са си пре/изкарали Party

# 19
  • Мнения: 1 202
Не ползвам такова чудо на техниката! Но бих искала да имам. Peace

# 20
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Не ползвам такова чудо на техниката! Но бих искала да имам. Peace
но дотогава
НЕ
'щот боклучара е мъжОТ  bowuu и не ми дреме  Whistling колко чували с боклуци мъкне да хвърля...

# 21
  • Мнения: 8 917
Е? Имате ли такава? Аз вече 3 години ползвам и всеки ден споменавам с добро изобретателя и /не знам кой е  Laughing/ Колко мъкнене на чували с боклук ми е спестил ...  Mr. Green

В офиса - да, у дома  - не Peace

# 22
  • Мнения: 5 370
Добре бе.
Тази, хм, гъста консистенция , която се получава след смилането-няма ли някактв начин нещо да позапуши или....сори за лаишкия въпрос. ooooh!

# 23
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Добре бе.
Тази, хм, гъста консистенция , която се получава след смилането-няма ли някактв начин нещо да позапуши или....сори за лаишкия въпрос. ooooh!
Доста е уместен въпросът, предвид българските условия и изпълнението на канализацията Confused.
Я вярно някой да каже.
Харесва ми като идея, ама ако има вероятност да станат поразии ще се откажа.

# 24
  • Мнения: 2 839
Явно няма проблем, щом аз я ползвам вече повече от 3 години  Thinking
Докато кълца отпадъците трябва да се пусне течаща вода, това е задължително. Явно така се разрежда достатъчно.

За цената ... ще излъжа ... преди 3 години беше $100, или $150 . Не помня  Tired Взех я от http://www.vetobg.com/

# 25
  • Мнения: 1 999
Нямаме си резачка, но звучи много практично. Grinning

# 26
  • Мнения: 287
За цената ... ще излъжа ... преди 3 години беше $100, или $150 . Не помня  Tired Взех я от http://www.vetobg.com/
Аз такова нещо не видях в сайта им.

# 27
  • Мнения: 3 356
Яко съм фен,но нямам. Sad

# 28
  • Мнения: 46 518
Не.
Защото ми се вижда скъпа и защото по всички филми на ужасите си заклещват ръцете вътре  Laughing

# 29
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Никол, това по филмите е измишльотина-трябва да си навреш ръката до лакътя и да се пресегнеш с другата, за да натиснеш копчето и да държиш копчето натиснато, а ръката да си я натискаш, че да стане ефектът  Wink
За гъстотата-заедно с ножа винаги се пуска вода и гъстотата се разрежда  Mr. Green

Моят диспозер е голяма далавера, но ще си го споделя, щото още се радвам-70 лв от Филлбо, Дженеръл Електрик.  Sunglasses-незнам откъде ги бяха довлачили, вече няма.

Общи условия

Активация на акаунт