Ползвате ли резачка за отпадъци?

  • 23 444
  • 186
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 140
Не, по простата причина, че нямам.

# 46
  • Мнения: 990
Нямам , но определено това ще е следващото нещо което ще си купим!

# 47
  • Мнения: 731
Не. За първи път видях в един американски филм и се учудих защо тази луда жена си хвърля пържените филийки в мивката  Laughing

# 48
  • Мнения: 1 455
Ние ще слагаме сега в новия апартамент. Струват около 250 - 300 лв.

# 49
  • Мнения: 2 839
С тия ваще боклучави проблеми в София, Бойко трябва да вземе да финансира поставянето на диспозер във всяко домакинство  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 768
Ползвам, голяма работа е крокодило! Най ми харесва, когато разчиствам след гости полупълни чинии, тогава е просто незаменим! Също така за течащи динени кори, миризлив лук, вкиснала манджа...абе полезен уред. Peace

# 51
  • Мнения: 3 880
amei, в Швейцария, хранителните отпадъци наистина ли отделно се събират?
в Германия се събира отделно (предполагам и в Швейцария) в BIO-Tonne Wink Ние обаче точно тях ги хвърляме zаедно с обикновената смет, zаЩото да ме иzвинявяват, ама ОЩЕ една кофа в къЩи не мога да сложа, четири са ми предостатъчни Wink
Иначе препоръчват и даже умоляват гражданите, особено в големите градове, да иzбягват да хвърлят хранителни отпадъци в каналиzацията (тоалетната например) zаЩото и беz това имат големи проблеми с плъховете по каналите и ако непрекъснато им се дава повод zа пирШество съвсем Ще се раzмножат. Може би zатова това чудо не е раzпространено тук, предпочитат да си преработват тоzи род боклуци на тор и да си ги иzполzват пак, да не става zян Wink Laughing

# 52
# 53
  • Мнения: 1 172
Да. Поръчахме я там, където поръчахме и мебелите за кухня. 

# 54
  • Мнения: 1 353
Не, защото нямам собствено жилище, но когото си купя със сигурност ще си монтирам такава. Според мен най-важният плюс е, че не се запушва канала с отпадъците от мивката

# 55
  • Мнения: 446
Нямам, и в новата къща също няма да имам - предвиждам да имам контейнер за компост, в който да преработвам кухненските отпадъци. Убедена съм, че резачката е удобна, но не и екологична.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не, но бих искала

# 57
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

amei, в Швейцария, хранителните отпадъци наистина ли отделно се събират?

наистина, ако искаш  Wink, но е препорьчително....иначе се и3хвьрлят с останалата смет....но тук не сьм чувала някой да има такава ре3ачка 3а отпадьци newsm78....дори и в новите кьщи, които строят, няма.....

# 58
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
в Германия се събира отделно (предполагам и в Швейцария) в BIO-Tonne Wink Ние обаче точно тях ги хвърляме zаедно с обикновената смет, zаЩото да ме иzвинявяват, ама ОЩЕ една кофа в къЩи не мога да сложа, четири са ми предостатъчни Wink
Иначе препоръчват и даже умоляват гражданите, особено в големите градове, да иzбягват да хвърлят хранителни отпадъци в каналиzацията (тоалетната например) zаЩото и беz това имат големи проблеми с плъховете по каналите и ако непрекъснато им се дава повод zа пирШество съвсем Ще се раzмножат. Може би zатова това чудо не е раzпространено тук, предпочитат да си преработват тоzи род боклуци на тор и да си ги иzполzват пак, да не става zян Wink Laughing
Biba, 3а какво са 4 -те кофи ? стана ми интересно, и3винявам се 3а офф-а  Embarassed

# 59
  • Мнения: 2 677
Що за чудо е това?  newsm78  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт