Ползвате ли резачка за отпадъци?

  • 23 460
  • 186
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 23 880
А какво става с машинката ако изтървеш вилица в канала, щото като гледам отвора горе е бая голям?

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 20:08 от Янтра

# 76
# 77
# 78
  • Мнения: 3 835
А какво става с машинката ако изтървеш вилица в канала, щото като гледам отвора горе е бая голям?
Подостря е! Сериозно, изпуснах една лъжичка и сега е супппееррр остра! Laughing На машинката нищо й нямаше. Grinning

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 21:19 от teo7777

# 79
  • Мнения: 6 164
Дайте снимка на това чудо на техниката.  newsm78
Да бе, дайте снимка! Аз не ползвам, даже не съм и виждала.

Не гледате филми на ужасите значи! Там ръце редовно режат! Laughing

Аз НЕ ползвам.

# 80
  • Мнения: 6 932
Нямам резачка и не ползвам, но отдавна искам, а приятелят ми ме убеждаваше, че в България нямало такива още smile3516

# 81
  • Мнения: 7 640
А какво става с машинката ако изтървеш вилица в канала, щото като гледам отвора горе е бая голям?

е, отворът стои с решетка отгоре, докато не искаш да мелиш боклук Wink

# 82
  • София
  • Мнения: 3 679
Не ползвам, не съм и виждала на живо как функционира.

# 83
  • Мнения: 3 835
Не искам да убеждавам и агитирам никого да си купува резачка, аз ползвам от 4год. и вече не мога да си представя домакинстването си без нея. Човек много бързо свиква на по-лесното и по-удобното. А що се отнася до пръстите, да ако си пъхнеш, ръката до резачките, ще стане беля, ама то и под кухненския нож, ако си сложиш пръстите, пак можеш да си ги отрежеш. Crossing Arms

# 84
  • София
  • Мнения: 3 271
Не, не мисля че ми е нужна  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 058
Мисля, че ще си вземем.

# 86
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
ние имаме от 5 години, страхотна работа ми върши, а когато започне отоплителния сезон и запалим камината количеството боклук намалява драстично.

# 87
  • Мнения: 863
нямаме такова нещо,ама аз и не знаех,че в БГ ве4е можеш и това да си купиш newsm78

# 88
  • София
  • Мнения: 115
Такова технологично чудо още нямаме в нашата къщурка  Sad.
Ама скорооо  smile3508

# 89
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
нямаме такова нещо,ама аз и не знаех,че в БГ ве4е можеш и това да си купиш newsm78

От много години го има в БГ.

Общи условия

Активация на акаунт