Отговори
# 15
  • Мнения: 64
моята бонбонка 2 месеца беше само на шише (тоест цедена кърма). Вече един месец успешно й давам от гърдата, само вечер преди лягане-шише с биберон. Проблеми нямам после! Но и аз мисля, че си зависи от детето!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 254
Зависи си от бебето и от теб.
Моя Иво не иска да пие от шише, предполагам защото му е по-трудно, т.к. каналите ми са много широки и от цицата си тече.
Аз лично, не бих избрала този вариант с шишето макар и за веднъж на ден, по простата причина, че цеденото ми е доста противно...

# 17
  • Мнения: 936
Според мен си зависи от детето, и на двамата съм давала от шише, когято съм нямала възможност за кърмене. Голямата я кърмих 8 месеца, а малкия - 6.

# 18
  • Мнения: 535
При мен положението беше такова- преди да открия форума, вечер давах цедена кърма, защото смятах, че не ми стига кърмата Confused Това продължи известно време, бебето не се отби, но после се мръщеше на гърдата и му беше малко по- трудно да засучи. После се осъзнах и спрях тази порочна практика. Направи както сметнеш за добре, но при първият признак за отбиване, най- добре спри всякакви шишета и залъгалки Peace Peace

# 19
  • Мнения: 77
Мен друго ме притеснява - като я изцедиш тая кърма, не се ли безпокоиш да не й стане нещо на високите Т (все пак август месец сме) докато си навън? newsm78

 Да, притеснява ме и още как, но не ми остава време да ровя форума за инфо относно съхранението на кърмата. Иначе все още не съм пробвала шишето, мисля да поизчакам ощеименно заради жегите, пък и помпата ми не е Авентска, а една ...   ooooh!

  Hug мерси за отговорите!

Общи условия

Активация на акаунт