Дилема... Нито едно име не е моето.!

  • 4 927
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 87
Точно от този сериал е! Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 386
Може и Джорджия...

# 47
  • Мнения: 87
Звучи мн добре:)!

# 48
  • Мнения: 12 128
Марина
Емилия
Милена
Стефания
Мария
Рафаела
Маринела
Мартина

# 49
  • Мнения: 3 421
Добавям към предложенията ми Лучия.

# 50
  • Мнения: 1 717
Предлагам: Вероника - интернационално е, за разлика от Виктория не е много масово ( поне в България, в Италия не знам)

# 51
  • Мнения: 8 578
Предлагам Николета, Аника, Ромина, Румина, Роза, Анелия.

# 52
  • Мнения: 9
Момичета, аз съм тотално откачила тези дни.. Извинявайте, че не отговарям и не пиша. Вчера бях на преглед 14 седмица и доктора ме разби! Каза, че най вероятно ще е момче.... Ще припадна! В 11 каза момиче. Не бил сигурен да не бързам и чай след месец щял да каже със сигурност на феталната. Нямам думи. Почвам да мисля имена за момчета, въпреки, че вече незнам момиче ли е момче ли е. Много съм разочарована от него. Вярно е, че всеки греши, но е гадно когато се заредиш с определена емоция и после трябва да минеш тотално на друга вълна...Sad

# 53
  • Мнения: 557
Разбирам разочарованието ти, но е било твърде рано да гледа пола. В 11 седмица е възможно да се знае пол само с неинвазивен кръвен тест. По-добре изчакай до следващата фетална и не се настройвай предварително. Благословена си с две деца, това е най-важното.
Дай ни сега опорни точки да мислим име за момче Simple Smile

# 54
  • Мнения: 18 562
Моите доктори затова ми казаха

# 55
  • Мнения: 18 562
Моите доктори затова ми казаха, че не са ли сигурни, не казват пола. И така е редно. Наистина е кофти, разбирам, че си разочарована и изненадана, но да е живо и здраво. По- рано от 13 седмица пол не може да се види и то само на Фетална морфология. Нищо, като потвърдят ще предложим и за момче. Аз още недоумявам при днешната техника как може да се сбръка. Но е факт, че една позната до 8- я месец бебето й беше момче, после стана момиче и роди момиче. А съвсем наскоро пък чух за случяй на обзаведена детска стая в розово, купено всичко и се ражда момче...здраве да е, това е най-важното. Име ще измислите.

# 56
  • Мнения: 9
Разбирам разочарованието ти, но е било твърде рано да гледа пола. В 11 седмица е възможно да се знае пол само с неинвазивен кръвен тест. По-добре изчакай до следващата фетална и не се настройвай предварително. Благословена си с две деца, това е най-важното.
Дай ни сега опорни точки да мислим име за момче Simple Smile
Благодаря ти! Ами какво да кажа-опорни точки-интернационално име, звучащо добре в Италия и в България. Първия ми син е  Александър( тук Алесандро). Склонна съм, на имена, които са интернационални, но звучат различно в България и в Италия. Засега ми хрумва единствено Виктор, Даниел, Мартин, Матео( в България ще звучи странно), Антоан, Майкъл(което може би в България ще е нелепо, въпреки че ми харесва. Тук ще се измени на Микеле). Имена красиви, но нежелани от нас като Стефан, Николай (защото не искаме да е кръстено на никой) отпадат. Какво мислите за конкретните изброени. За мен е важно значението и ме претиснява значение на Даниел( божий съд). Звучи ми страшно въпреки, че е моя фаворит. Виктор беше друг наш фаворит ,но си имаме племенница  Виктория и е малко еднакво. Моля ви дайте мнение! Благодаря от сърце на всички  ви!

# 57
  • Мнения: 8 903
Максим
Филип
Андрей

# 58
  • Мнения: 1 309
Вземи изчакай поне до 20-та седмица или по-нататък. Помисли и накрая ако видиш зора пускай тема. Такава паника за спешно измисляне на име сякаш ако не го обявиш до 20-та седмица ще ти пишат служебно някакво.

# 59
  • Мнения: 364
Никола, Лука, Емануел, Максим/илиан.
Константин не знам има ли италианска версия.

Общи условия

Активация на акаунт