Изпитани сайтове за парфюми - 24

  • 41 444
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
lili_78 , a Gabrielle essence колко е  в Прити шоп?

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 2 336
Инфо. за мацката, която търсеше Van Cleef & Arpels Feerie Rubis , мернах го в http://parfumite.eu/index.php?section=ITM&itemid=2342. Цената е чудесна и изкушаваща... малко повече инфо. за самото парфюмче, по пирамида е цветно-плодов,  което за пролет/лято си е ок, мисля?  От серията имам Néroli Amara, който си ползвам с удоволствие през  лятото. При мен е изключително свеж и с много добра проекция, един от любимите ми свежащи за лято.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
lili_78 , a Gabrielle essence колко е  в Прити шоп?
200лв за 50мл., 160лв - с 20% отстъпка.

# 18
  • Мнения: 2 963
50 ml с 20 % -160 лв

# 19
  • русе
  • Мнения: 643
Момичета, какво значи  " продукти без опаковка" - това тестери ли са или са си редовни парфюми?

# 20
  • Мнения: 3 907
За колко време идват поръчките от При шоп? Надявам се не е като при Дъглас.

# 21
  • Мнения: 35 961
Момичета, какво значи  " продукти без опаковка" - това тестери ли са или са си редовни парфюми?

тестери

# 22
  • Мнения: X

Може да си взема някой по-бюджетен и подобен като Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her
И аз сее чудя за този или за Trussardi Donna за сегашния сезон кой е по-подходящ?
И двата са подходящи.

Последна редакция: чт, 16 апр 2020, 11:26 от Анонимен

# 23
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за темата! 🌹
Чакам поръчка от парфюми-шоп за вторник.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Момичета, какво значи  " продукти без опаковка" - това тестери ли са или са си редовни парфюми?
Тестери са, аз говорих с Прити шоп за Единствения Интенз божествен парфюм с невероятна вибрация, на хубава цена е сега.Веднага ги изпращат парфюмите момичето ми каза и беше изключително любезна.Каза, че живея в много хубав град.Bowtie И аз си го харесвам, хих.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Аз чакам с нетърпение Aromatics in black. Но след Великден. И замислям да направя една хубава снимка на всичките си парфюми в черни флакони.

Аз го имам и си го харесвам,но пи е по зимен-В този ред на мисли скоро мернах някъде Aromatics in White някак си съм го пропуснала,ако някой има опит с него моля да коментира.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 443
За колко време идват поръчките от При шоп? Надявам се не е като при Дъглас.
За София - на следващия ден с техен куриер. Иначе изпращат с Еконт.

# 27
  • Мнения: 3 907
Благодаря! Ще им звъня и аз за един Есенс 🤗

# 28
  • Мнения: 2 031
В парфюми шоп в момента Габриел Есенс е 189 лв. с кода 100 мл.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 470
JIMMY CHOO FEVER в Парфимо 48,90 тази сутрин.
Връщам се сега да скриншотна и  проверя пак- и какво да видя? Вече е 61лв!! Imp
Айде, честито Великденско "намаление"!

А даже банера още така излиза в АБВто

Общи условия

Активация на акаунт