Първите обувки?

  • 1 122
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз явно все не попадам на евтини и хубави обувки на КК.Под 30лв съм виждала единствено обувки от плат,но от кожа-не.
На К&К имат специални обувки за прохождане,които са от естествена кожа и струват 15 лв.Много приличат на едновремешните буйки,но имат бабунка за сводчето.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 115
Аз явно все не попадам на евтини и хубави обувки на КК.Под 30лв съм виждала единствено обувки от плат,но от кожа-не.
На К&К имат специални обувки за прохождане,които са от естествена кожа и струват 15 лв.Много приличат на едновремешните буйки,но имат бабунка за сводчето.

Знам ги тях но мн не ми харесват, а освен това четох доста мнения, че са широки и са за по-пухкави крачета, а моя Филип е доста фин младеж, та те аправо отпадат като вариант за нас май...

А тези Денди къде в Сф ги продават....
Докато живеех в София Денди си купувахме от Люлин,Силвър център.Има няколко магазина за обувки и във всички продавах Денди.


мерси, значи сигурно и на др места няма да ми е трудно да ги намеря, ще потарся Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 9 860
Аз явно все не попадам на евтини и хубави обувки на КК.Под 30лв съм виждала единствено обувки от плат,но от кожа-не.
На К&К имат специални обувки за прохождане,които са от естествена кожа и струват 15 лв.Много приличат на едновремешните буйки,но имат бабунка за сводчето.
Аа,ти говориш за буйките Wink.На мен не ми харесват за прохождане.Иначе наистина обувка за проходило дете на цена под 30лв не съм видяла там,обикновенно есенните обувки са около 40лв и за мен тази цена е неприемлива-все пак детето ще носи обувката един сезон.Всеки си преценява,аз от Денди съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт