Мания ли са ви душгеловете?

  • 3 114
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 830
Мания са ми, имам 5 поне винаги в банята, обичам да ползвам всеки път различен, в зависимост от настроението ми, обожавам миризмите на банан, пъпеш, ванилия, праскова.

# 46
  • Мнения: 494
Как ще ми са мания като в къщи всички се къпем само с душ -гел.Мъжки дамски и детски всеки със своя си. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 328
Ползвала съм различни марки и аромати.Но напоследък съм се вманиачила в AVON-ските,SENSES.Имам ги всичките.

# 48
  • Мнения: 267

С 2 ръце за този !!! Преди това ми носеха от чужбина Палмолив мед и мляко - също невероятен, но откакто ползвам този на Нивея буквално се прераждам в банята. Има много хубав траен аромат, но по-важното е, че прави кожата страхотна. Абее ..мога само хубави неща да кажа - имам суха кожа и малко неща (миещи) ми се отразяват толкова добре Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3 352
Мне - имам само един. Но, подобно на Блонди, мазилата за тяло са ми страст. Имам... я, да ги преброя... точно шест кремчета за тяло в момента.

# 50
  • Мнения: 949
Не мисля,че са ми мания.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 472
Мне - имам само един. Но, подобно на Блонди, мазилата за тяло са ми страст. Имам... я, да ги преброя... точно шест кремчета за тяло в момента.
Да и аз така!
Кожата ми е суха и след измиване с душ гел, колкото и приятно да ми ухае кожата има нужда от допълнително овлажняване с крем. И в крайна сметка остава уханието на крема за тяло  Sad
Така, че и аз редувам различни видове body лосиони  Peace

# 52
  • Мнения: 2 952
Ако ми свърши и използвам на мъжа ми....му е странно (въпреки,че е унисекс аромата)....все  едно се  мириша себе си .......казва hahaha Joy     Та се старая да сменям.......ако е само един и същ почва да ме дразни Rolling Eyes Ползвам предимно израелски......интересни са ми ароматите, харесвам ги много.

# 53
  • Мнения: 5 370
Ако ми свърши и използвам на мъжа ми....му е странно (въпреки,че е унисекс аромата)....все  едно се  мириша себе си .......казва hahaha Joy     Та се старая да сменям.......ако е само един и същ почва да ме дразни Rolling Eyes Ползвам предимно израелски......интересни са ми ароматите, харесвам ги много.
В тая посока на мисли да ти разкажа нещо смешно.
Една вечер мъжото иде и ....нали се сещаш, почвам да се глезя, това онова, и подушвам позната миризма, ама не неговия душгел. А той да вземе да се изкъше с БЮБХЕНА на детенце, щотооооо...неговата НИВЕА свършила. Е, паднах от майтап. И после близо седмица го полваше, щото го мързеше да си купи нов. hahaha

# 54
  • Мнения: 463
мания са ми. в момента имам 4-5 в банята - в зависимост днес на какво искам да мириша и после кой лосион за тяло и кой парфюм ще сложа - всичко да ми е в една гама - направо прекалявам, ама съм тотално обсебена от козметиката за тяло, много обичам да имам най-различни неща.

# 55
  • София
  • Мнения: 36 117
Не  Grinning, дори не обичам измиващи продукти със силен аромат /дори предпочитам без/
Искам  да  се усеща парфума ми - не душ-гела

# 56
  • Мнения: 1 353
 Моята мания е да купувам всевъзможна козметика с цел да я ползвам и после докато се наканя й изтича срока на годност. Дори си купих и антицелулитен масажор, който си стои в кутията и му изтича гаранцията  Blush

# 57
  • Мнения: 431
Не, повечето миризми ме дразнят, особено плодовите Sick, използвам само сапуни с възможно най-лека миризма.

# 58
  • Мнения: 4 806
избирам душ-гелове (или сапуни), които да са с аромата на парфюма, който използвам. По същия начин и с лосиона за тяло.

# 59
Аз гледам да  ползвам  медицински душгелове. Мога да кажа че Еucerin е хубав - добре хидратира и не ти изсушава кожата.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт