На каква възраст забременяхте?

  • 5 001
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
На 25.Не съм мислила за възрастта.И двамата искахме дете,така че веднага след годежа започнахме да "работим" сериозно.На сватбата си имах подарък в мен - от няколко дни знаех,че съм бременна.

# 16
  • Мнения: 2 123
Между забременяване и раждане на дете има разлика... Така, че в този смисъл малко трудно ми е да отговоря Осъзнато желание и опити за дете започнах да правя когато се намерихме с любимия ми.
Никой не може да се намеси в семейните ви планове и отношения, но само мога да ти кажа, че дългосрочните планове НИКОГА не довеждат до очаквания желан резултат или с други думи - няма връзка между това дали си завършила образованието си, дали сте в БГ и т.н. и дали ще имате дете. Забременяването е божа работа и нерядко момичета, които са мислели, че от първия път ще заченат се борят години с проблеми, за които не са и подозирали.
Успех   bouquet

# 17
# 18
  • Мнения: 249
Аз бях на 19, когато за бременях. Родих на 20 прекрасната ни дъщеря. Беше планирана бременност и двамата много я желаехме. Чувствах се готова и бях напълно сигурна в човека до мен. Оженихме се и след 5 мес. аз бях бременна. Сега мислим, че е дошло време да имаме още едно детенце и дъщеря ни да не е сама. Дано скоро и това да стане Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 1 243
сега на 23г  Heart Eyes


# 20
Считам, че е много важно да си приел мисълта за дете, а човекът до теб да е твоя истинска опора, да има единомислие и взаимност. Страшно ми е да мисля, че след неочаквано забременяване, за някоя от страните изненадата е лоша. От отлагане смисъл няма, не се знае какво ще се случи в следващ момент; а ако "когато му дойде времето" е вече късно или, недай Боже, се появи друг проблем?
Със съпруга ми решихме да си имаме детенце, когато бях на 26 г. След 2 години опити, лекари, изследвания, терзания и какви ли не перипетии, с много търпение и обич успяхме. Сега съм на 28 и очаквам нашето чудо.

# 21
# 22
  • Мнения: 4 428
Забременях на 24г, родих на 25г.

# 23
  • Мнения: 1 004
26 забременях, 27 родих.
Сега пак на 28.

# 24
# 25
  • Мнения: 465
На 20г. с първото, а със второто бях на 28г.

# 26
  • Мнения: 3 537
С първото-на 16,с второто-на 27. Grinning

# 27
  • Мнения: 48
забременях на 24 и родих на 25, сега съм на 30 и смятам ,че е време за второ .

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
С първото забременях месец преди да навърша 26 г., а второто....нещо се бави Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт