Как ви изглежда това?

  • 6 143
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3
Привет!
   Аз съм момиче на 21г. От известно време се появи нов мъж в живота ми,който е с 2г. по-голям от мен.Отношенията ни са на ниво секс.По принцип се търсим,комуникираме,но усещам,че той има някакви чувства.Например ,когато излизам някъде ме пита постоянно с кого,къде и т.н.Интересува се дали няма и друг мъж в живота ми,дори ме пита дали излизам с други момчета.Според вас това признаци на чувства и ревност ли са или на нещо съвсем различно?
Бъдете здрави!

# 1
  • Мнения: 1 327
Мъжете обичат да са единствени, дори и когато е само за секс. Не се самонавивай, времето ще покаже, но тръгнеш ли да го притискаш е много вероятно да се отдръпне. Можеш да му приложиш някакъв женски трик: кажи му, че се виждаш с някого и му следи реакциите и поведението. Но да знаеш, че и с това можеш да удариш греда.

# 2
  • Мнения: X
Два варианта:
1. С въпросчета иска да е наясно докога ще сте си секс-приятелчета, за да знае кога да се ориентира към твоя заместница.
2. Почнал е да хлътва и го е страх да те загуби.

При младеж на 23г. без особен опит бих заложил на второто, по-първичното.

# 3
  • Мнения: 2 039
Ами ,щом сте приятелчета само за секс,се опасява ,че имаш и други такива приятелчета.
Аз като човек старомоден,смятах,че първо са чувствата,после секса,но явно не е така.

# 4
  • Мнения: 582
Има два варианта според мен.

1. Пада си по теб и може би мисли за нещо повече от само секс

2. Тъй като и аз съм минала по този път мога да кажа, че момчето пита с основание дали спиш с други. Без значение дали си във връзка или е само секс е нормално човекът, с който спиш да НЕ спи с други, освен ако не те притеснява шанса да хванеш някоя болест. Има момчета, които наистина искат само секс, но с едно момиче, за да се избегне вероятността от срамни буби. Тъй, че може би ти пък с действия или думи си го накарала да бъде заинтересован дали не го лъжеш.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 780
Това е контрол, не чувства.
Според мен си чеше... егото.

# 6
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Не мисля, че има нещо повече към теб.
Това, че те пита къде и с кой излизаш, нищо не значи. Ако имаше нещо към теб, най- малкото щеше да те покани на вечеря/ клуб, да се опита да те опознае, да иска да прекарва повече време с теб.
А това, че те пита дали нямаш и друго секс другарче- нормално, никой мъж не иска баджанашки истории.

# 7
  • Мнения: 3
Благодаря за отговорите.
Забравих да допълня,че ние не сме се виждали от доста време заради епидемията.Казва,че му липсвам,предложи да се съберем някоя вечер да си сготвим нещо,след като мине извънредното положение.И той ме пита в буквалния смисъл дали се занимавам с друг,не ставаше въпрос за секса.Знае много добре,че не съм момиче,което ще си легне с двама на веднъж.Казах му да си търси на този етап някоя друга за секс,тъй като няма как да се видим в момента,а той се учуди,че го пускам,ядоса се и отказа категорично.

# 8
  • Мнения: 1 327
Е това трябваше да го кажеш по-рано. Може пък и да има нещо.. 🤔

# 9
  • София
  • Мнения: 17 780
Ама как си ги нагаждате...
Като спре вниманието или не ви харвсва отговорът, се почва с "ама той всъщност и друго каза".

Отметна ли коса, като се ядоса диво? И видя ли свистене в очите. Много филми гледате.

# 10
  • Мнения: 3
Ама как си ги нагаждате...
Като спре вниманието или не ви харвсва отговорът, се почва с "ама той всъщност и друго каза".

Отметна ли коса, като се ядоса диво? И видя ли свистене в очите. Много филми гледате.
Честно да ти кажа поради тази причина съм в този форум,за да получа съвет и да видя гледната точка на останалите. Ако ти лично си решила да избиваш комплексите си тук-давай,ти си! Blush

# 11
  • Мнения: 582
Добре, значи те харесва. А ти не го ли харесваш? Grinning

# 12
  • Мнения: 3 025
Може би се зараждат някакви чувства в него.
От колко време сте такива приятелчета?

# 13
  • Мнения: 866
Почти няма мъж, който да не ревнува някоя жена с която имат само сексуална връзка. То това си ни е закодирано в днк-то, ако погледнеш в животинската природа, ще разбереш.

Ревността в случая въобще не я отчитай като никакъв признак за чувства. Нормално е и хора, които има редовни интимни отношения в един момент да изпитат и някакво по сериозно влечение, често се случва.

# 14
  • Мнения: 17 407
Ама как си ги нагаждате...
Като спре вниманието или не ви харвсва отговорът, се почва с "ама той всъщност и друго каза".


Много рядко е тази причината, освен ако не е нарочна провокация.
“Най-важното на вратата се казва” - стара докторска приказка, която за съжаление в днешно време е загубила стойност.
Недейте прибързва с изводите, искам да кажа. Ако целта е да се помага, де.
Simple Smile

# 15
  • Мнения: 18 310
Я обяснете на мен, лелята, защо двама толкова млади и все още без негативен опит хора са приятели за секс, а не романтична двойка? Smiley

# 16
  • Мнения: 13 822
Всъщност какво ти пука като имате само неангажиращи сексуални отношения. Каквото и да е казал , както и да го е казал какво значение би имало , щом за теб е маловажно , защото е казано от  партньорче за секс. А щом не само се питаш а дори си направила тема в бг мама по въпроса с обяснения кой , как и какво е казал , значи това което ни представяш и реалността са две различни неща.

# 17
  • Мнения: 12 808
Аз не виждам да е нередно да се започне със секс, а после да се развият чувства. Все пак човек и кола не си взима, без да направи първо едно кръгче с нея. Wink
Виж сега, той от къде да знае, че не си такова момиче? Нали затова те пита - ти какво му отговори, обиди се, че те пита? Изяснявайте си отношенията, няма как да се опознаете, ако не си говорите.  Отговоряй му, кажи му какво е важно за теб, какво цениш, какво искаш. Той човекът нали това иска - да те опознае.

Това, което той ти е предложил за вечеря двамата, е много мило. А това, което ти си му предложила - да си намери друго момиче за секс - това не е ок изобщо, защото показва някаква обида сякаш от твоя страна. Като че ли ти смяташ отношенията ви за нередни и искаш да го жегнеш. Ееей, ама нали и ти участваш в тези отношения, ти как ще реагираш, ако той ти каже - ми и ти си намери някой жребец по-наблизо за времето на карантината?

Ти откъде знаеш, че отношенията ви са само секс? За мен не е така, и от двете страни на връзката. Просто време трябва, мило момиче, време да се опознаете.

# 18
  • Мнения: 17 407
Я обяснете на мен, лелята, защо двама толкова млади и все още без негативен опит хора са приятели за секс, а не романтична двойка? Smiley

Защото романтиката е или за дъртаци, или я преписват от големите, с негативния опит. Да речем.
Друг е въпросът, че от приятелчета за секс може да излезе нещо много повече от романтична двойка. Зависи кой как иска.

# 19
  • Мнения: X
Леко ревнивите сценки не значат нищо, но поканата за вечеря бих я приела като индикатор за нещо идея по-задълбочено.
А всъщност защо спряхте да се виждате? Ти имаш ли въобще интерес към него отвъд секса?

# 20
  • Мнения: 3 025
Ако прекалено дълго продължат тези виждания, няма как да не се появят чувства.
Може би и при двамата има някакъв интерес един към друг, иначе ти нямаше да питаш тук, а той нямаше да те кани на вечеря.

# 21
  • Мнения: 21 497
Привет!
   Аз съм момиче на 21г. От известно време се появи нов мъж в живота ми,който е с 2г. по-голям от мен.Отношенията ни са на ниво секс.По принцип се търсим,комуникираме,но усещам,че той има някакви чувства.Например ,когато излизам някъде ме пита постоянно с кого,къде и т.н.Интересува се дали няма и друг мъж в живота ми,дори ме пита дали излизам с други момчета.Според вас това признаци на чувства и ревност ли са или на нещо съвсем различно?
Бъдете здрави!

А защо сте само за секс, а не гаджета? Как стана така, че се определихте като такива - само за секс? Не сте ли излизали на срещи, да те е канил някъде, да се виждате преди да почнете със секса?

# 22
  • Мнения: 182
За мен е възможно да се породят чувства, а при теб е явно, че са се появили. Ти защо му отказа за вечерята?

# 23
  • Мнения: 2 235
Едно време си изживявахме тръпките, сега питат на всяко хлъцване какво има предвид отсрещната страна. Не е лесно да си млад.

# 24
  • Мнения: 2 204
Авторке, нищо лично, но изглежда много хора правят секс и си говорят на "Вие". Образно казано. Така де, защо не попиташ него, вместо да питаш тук? Няма нищо уронващо авторитета в малките опити за топла директност.

За завареното положение - нормално е да те ревнува, но не е гаранция за по-дълбоки чувства. Сякаш май ги няма (засега). Иначе ти щеше да знаеш, дори и той да ги криеше. Тия неща се долавят. Да те потърси веднъж насред карантина и да ти каже липсваш ми - по скоро му се - знаеш какво. Не казвам, че е дърво или играч, но и луд по теб не е. Поне не още. Не бързай да хлътваш прекалено и ти.

# 25
  • Мнения: 118
Ама как си ги нагаждате...
Като спре вниманието или не ви харвсва отговорът, се почва с "ама той всъщност и друго каза".

Отметна ли коса, като се ядоса диво? И видя ли свистене в очите. Много филми гледате.
Честно да ти кажа поради тази причина съм в този форум,за да получа съвет и да видя гледната точка на останалите. Ако ти лично си решила да избиваш комплексите си тук-давай,ти си! Blush
  Авторке хората са злобни и нещастни...Повечето ще се заяждат с теб тук, не им обръщай внимание.Ти си на 20 години живей си живота.

# 26
  • Мнения: 7 928
Той е искал другарче за секс, без чувства, но не е имал нищо против ти да хлътнеш по него, защото при всички случаи той излиза чист като сълза -ти не си спазила уговорката, оправяй се.
Ти обаче упорито не хлътваш и сега той се чуди като кокошката във вица дали не бяга твърде бързо.
С предложението да си намери друга си го сразила - не само че не си влюбена, ами и не го ревнуваш...
Така ми изглежда вашата история.

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мисля точно като Ева Simple Smile
Младежът не е свикнал да не му връзват, а ти направо си го изкарала от обувките.

По по-горния въпрос защо само секса, а не романтика- защото като си на 20 е много по-готино да се прави така. Твърдя го от лелинския си опит Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 17 780
Явно само аз разбирам приятели с бенефитс като секс + кино, кафе, вечеря и театър. Другото е просто взаимна мастурбация.

Но това обяснява защо толкова много жени (предимно) си мислят, че са във връзка само защото някой вечеря с тях чат- пат.

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Явно само аз разбирам приятели с бенефитс като секс + кино, кафе, вечеря и театър.

И това на 20 г.?!?! Припадам....

По-скоро дюнер/пица, газ към гнездото, як секс, бар. Може и в обратен ред.

# 30
  • София
  • Мнения: 17 780
Не беше поантата в типа странично забавление. Буквалист.

# 31
  • Мнения: 76
Привет!
   Аз съм момиче на 21г. От известно време се появи нов мъж в живота ми,който е с 2г. по-голям от мен.Отношенията ни са на ниво секс.По принцип се търсим,комуникираме,но усещам,че той има някакви чувства.Например ,когато излизам някъде ме пита постоянно с кого,къде и т.н.Интересува се дали няма и друг мъж в живота ми,дори ме пита дали излизам с други момчета.Според вас това признаци на чувства и ревност ли са или на нещо съвсем различно?
Бъдете здрави!

# 32
  • Мнения: X
Явно само аз разбирам приятели с бенефитс като секс + кино, кафе, вечеря и театър.

И това на 20 г.?!?! Припадам....

По-скоро дюнер/пица, газ към гнездото, як секс, бар. Може и в обратен ред.

Зодия? ThinkingSmiley Ти ще си някой Стрелец май, с тази рачешка противоположност Grinning

# 33
  • Мнения: 21 497
Е да де, ама после въпросчета -дали не иска пък той нещо повече, с подтекст, А дано да иска.

Тия приятелчета за секс, дори на 20 години, служат единствено за това само ако съвсем не са за пред обществото, иначе повечето момичета си искат тръпката и поне той да е влюбен.

# 34
  • Мнения: X
Явно само аз разбирам приятели с бенефитс като секс + кино, кафе, вечеря и театър.

И това на 20 г.?!?! Припадам....

По-скоро дюнер/пица, газ към гнездото, як секс, бар. Може и в обратен ред.
Театър и аз не обичам, ама между 5 лв за дюнер и 10 за кино - по-добре киното.

# 35
  • Мнения: 1 206
според мен това, че задаваш въпрос дали той има чувства значи, че такива имаш ти. Не знам за случай, при който жена не знае, че мъжът е влюбен/иска я и т н. Това, че я е поканил на вечеря също не разбирам защо значи, че иска да е по-сериозен. Може да му е омръзнало да се влачи по заведения и да "се охарчва" или да си е по-домошарест тип или да го казва просто ей така, а може и да му е приятно все пак и разговор с нея. Това, че пита за други, също смятам, че е за да прецени рисковете и защото на всеки му е приятно да се чувства единствен. Обикновено "във връзка" се стига до месец-два от "инимнеченето".

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Скрит текст:
Явно само аз разбирам приятели с бенефитс като секс + кино, кафе, вечеря и театър.

И това на 20 г.?!?! Припадам....

По-скоро дюнер/пица, газ към гнездото, як секс, бар. Може и в обратен ред.

Зодия? ThinkingSmiley Ти ще си някой Стрелец май, с тази рачешка противоположност Grinning

Риби Simple Smile

Иначе на кино с гадже....винаги ми е било абсурдно... Да седя на тъмно, да хрупам пуканки и да гледам напр. как някакви се избиват от екрана и това с още 50 човека, при положение, че искам да изям пича до мен- е, никога не съм имала такива нерви Simple Smile
Дюнера се яде за 5-10 минути, а дали преди или след екшъна- винаги си трябват сили Simple Smile

# 37
  • Мнения: X
Ядене преди екшън не е добра идея, особено пък дюнер. Става ти тежко, сънливо, греда е.
Тези кина, театри, тренировки и други ангажиращи дейности не са за fwb (с бенефит секс), да не говорим, че ако имат разминаване в интелекта или интересите, може да се появят поводи за конфликти.

Най-добре напитка-две някъде наблизо според часа на денонощието, душ и по същество. Без животоусложнение.

# 38
  • София
  • Мнения: 17 780
Никой не ви казва да ядете миди след постановка вместо дюнери. Просто страничните забавления показват, че това е човек за секс, с когото не искаш връзка, а не кенеф, в който да се да не казвам какво.

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ясно, човек за секс върви задължително с постановка. Не разбрах само преди или след . Grinning

# 40
  • Мнения: 2 896
Много прибързвате със секса май , то с тоя , с другия , ама после дали ме харесва за нещо повече ? Ако не си сериозна към себе си , как да бъде друг , като получава исканото , а за повече не иска да се постарае ..

# 41
  • Мнения: 55
Миличка, хлътнал си е по теб. Личен опит, мое мнение. Ти явно не си и в това няма нищо лошо.
Ти се замисли защо отношенията ви са само сексуални и ОК ли си от това. И му го обясни.
Може и да се надява на нещо повече, но... ако романтичните отношения не те вълнуват, задължително му го кажи.

# 42
  • Мнения: 79
Привет!
   Аз съм момиче на 21г. От известно време се появи нов мъж в живота ми,който е с 2г. по-голям от мен.Отношенията ни са на ниво секс.По принцип се търсим,комуникираме,но усещам,че той има някакви чувства.Например ,когато излизам някъде ме пита постоянно с кого,къде и т.н.Интересува се дали няма и друг мъж в живота ми,дори ме пита дали излизам с други момчета.Според вас това признаци на чувства и ревност ли са или на нещо съвсем различно?
Бъдете здрави!
Разпитва те дали може да действа, в смисъл за по-сериозна връзка или го търсиш само за секс. Имай в предвид, че може да те отсвири, ако ще е само за секс, а той да е имал по-сериозни намерения към теб. За това може да те разпитва.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт