Как ви изглежда това?

  • 6 139
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 775
Не беше поантата в типа странично забавление. Буквалист.

# 31
  • Мнения: 76
Привет!
   Аз съм момиче на 21г. От известно време се появи нов мъж в живота ми,който е с 2г. по-голям от мен.Отношенията ни са на ниво секс.По принцип се търсим,комуникираме,но усещам,че той има някакви чувства.Например ,когато излизам някъде ме пита постоянно с кого,къде и т.н.Интересува се дали няма и друг мъж в живота ми,дори ме пита дали излизам с други момчета.Според вас това признаци на чувства и ревност ли са или на нещо съвсем различно?
Бъдете здрави!

# 32
  • Мнения: X
Явно само аз разбирам приятели с бенефитс като секс + кино, кафе, вечеря и театър.

И това на 20 г.?!?! Припадам....

По-скоро дюнер/пица, газ към гнездото, як секс, бар. Може и в обратен ред.

Зодия? ThinkingSmiley Ти ще си някой Стрелец май, с тази рачешка противоположност Grinning

# 33
  • Мнения: 21 440
Е да де, ама после въпросчета -дали не иска пък той нещо повече, с подтекст, А дано да иска.

Тия приятелчета за секс, дори на 20 години, служат единствено за това само ако съвсем не са за пред обществото, иначе повечето момичета си искат тръпката и поне той да е влюбен.

# 34
  • Мнения: X
Явно само аз разбирам приятели с бенефитс като секс + кино, кафе, вечеря и театър.

И това на 20 г.?!?! Припадам....

По-скоро дюнер/пица, газ към гнездото, як секс, бар. Може и в обратен ред.
Театър и аз не обичам, ама между 5 лв за дюнер и 10 за кино - по-добре киното.

# 35
  • Мнения: 1 206
според мен това, че задаваш въпрос дали той има чувства значи, че такива имаш ти. Не знам за случай, при който жена не знае, че мъжът е влюбен/иска я и т н. Това, че я е поканил на вечеря също не разбирам защо значи, че иска да е по-сериозен. Може да му е омръзнало да се влачи по заведения и да "се охарчва" или да си е по-домошарест тип или да го казва просто ей така, а може и да му е приятно все пак и разговор с нея. Това, че пита за други, също смятам, че е за да прецени рисковете и защото на всеки му е приятно да се чувства единствен. Обикновено "във връзка" се стига до месец-два от "инимнеченето".

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Скрит текст:
Явно само аз разбирам приятели с бенефитс като секс + кино, кафе, вечеря и театър.

И това на 20 г.?!?! Припадам....

По-скоро дюнер/пица, газ към гнездото, як секс, бар. Може и в обратен ред.

Зодия? ThinkingSmiley Ти ще си някой Стрелец май, с тази рачешка противоположност Grinning

Риби Simple Smile

Иначе на кино с гадже....винаги ми е било абсурдно... Да седя на тъмно, да хрупам пуканки и да гледам напр. как някакви се избиват от екрана и това с още 50 човека, при положение, че искам да изям пича до мен- е, никога не съм имала такива нерви Simple Smile
Дюнера се яде за 5-10 минути, а дали преди или след екшъна- винаги си трябват сили Simple Smile

# 37
  • Мнения: X
Ядене преди екшън не е добра идея, особено пък дюнер. Става ти тежко, сънливо, греда е.
Тези кина, театри, тренировки и други ангажиращи дейности не са за fwb (с бенефит секс), да не говорим, че ако имат разминаване в интелекта или интересите, може да се появят поводи за конфликти.

Най-добре напитка-две някъде наблизо според часа на денонощието, душ и по същество. Без животоусложнение.

# 38
  • София
  • Мнения: 17 775
Никой не ви казва да ядете миди след постановка вместо дюнери. Просто страничните забавления показват, че това е човек за секс, с когото не искаш връзка, а не кенеф, в който да се да не казвам какво.

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ясно, човек за секс върви задължително с постановка. Не разбрах само преди или след . Grinning

# 40
  • Мнения: 2 885
Много прибързвате със секса май , то с тоя , с другия , ама после дали ме харесва за нещо повече ? Ако не си сериозна към себе си , как да бъде друг , като получава исканото , а за повече не иска да се постарае ..

# 41
  • Мнения: 55
Миличка, хлътнал си е по теб. Личен опит, мое мнение. Ти явно не си и в това няма нищо лошо.
Ти се замисли защо отношенията ви са само сексуални и ОК ли си от това. И му го обясни.
Може и да се надява на нещо повече, но... ако романтичните отношения не те вълнуват, задължително му го кажи.

# 42
  • Мнения: 79
Привет!
   Аз съм момиче на 21г. От известно време се появи нов мъж в живота ми,който е с 2г. по-голям от мен.Отношенията ни са на ниво секс.По принцип се търсим,комуникираме,но усещам,че той има някакви чувства.Например ,когато излизам някъде ме пита постоянно с кого,къде и т.н.Интересува се дали няма и друг мъж в живота ми,дори ме пита дали излизам с други момчета.Според вас това признаци на чувства и ревност ли са или на нещо съвсем различно?
Бъдете здрави!
Разпитва те дали може да действа, в смисъл за по-сериозна връзка или го търсиш само за секс. Имай в предвид, че може да те отсвири, ако ще е само за секс, а той да е имал по-сериозни намерения към теб. За това може да те разпитва.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт